320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul oli sama asi. Mõni minut tagasi läks tööle.

    Kommentaar


      Algselt postitas wiiner Vaata postitust
      Kuna tegime uuenduse versioonilt 3 versioonile 4, siis on vaja läbi teha selline protsess nagu "Rebuild search index". See on väga aeganõudev protsess, kuna meie foorumis on üle 900 000 postituse.

      Sarnase uuenduse läbi teinud inimeste kogemuse põhjal võib sõltuvalt serveri võimsusest see aega võtta terve päeva ning sel ajal oleks tark foorum suletu hoida. Seega, et otsing jälle kõiki tulemusi näitaks, peame foorumi sulgemiseks sobiva päeva valima...
      kui aega on, siis ma julgustan tegudele.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        nii, okei. milles viga on?

        tahan lisada pilti. netist. vajutan vastavale ikoonile, valin "URLilt". lisan pildiaadressi. kui jätan "retrieve remote file and reference locally" kasti linnukese, siis teeb pildi väikeseks. seda ma ei taha. kui võtan kastist linnukese ära, siis tuleb pilt originaalsuuruses, aga sinna alla tekib kast "lisatud näidispildid", kus on uuesti sama pilt väiksena. seda tahan ma veel vähem. wtf nagu on sellega, edaspidi ei saagi enam originaalsuuruses pilte normaalselt panna üles või? seejuures jääb mulle silma mingeid uuenduse järgseid postitusi, kus on küll suured pildid sees. see nagu eeldaks, et ma teen ikka ise midagi valesti, või...?

        edit: kui aga panen aadressile käsitsi ümber [img] tagid, siis on kõik korras. doh.
        Kergitan seda küsimust. Milles kühvel?
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Kergitan seda küsimust. Milles kühvel?
          Ma usun, et ma pole ainuke kes tunneb rahulolu, et vincent ei saa niivõrd lihtsalt pilte lisada. Kahju muidugi, et sa selle asja avastasid, mille "edit" all välja tõid.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Ma usun, et ma pole ainuke kes tunneb rahulolu, et vincent ei saa niivõrd lihtsalt pilte lisada. Kahju muidugi, et sa selle asja avastasid, mille "edit" all välja tõid.
            Ei no vaata sageli on nii, et pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna. Kui nüüd püüda seletada natuke.

            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              mis kepp selle tsiteerimisega on?

              Reply With Quote ei toiminud Serie A selle aasta teemas.

              Roma(?) teemas kasutasin multi-quote'i ja kirjutasin oma sõnavõtu ära. Arsenali teemas multiquote enam ei toiminud ja söötis mulle uuesti Roma(?) teemas ära märgitud tsitaadid.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Ehki siinsed postitused jäävad hüüdja hääleks kõrbes, siiski kas saaks selle tänamisnupu tagasi monteerida? Ja ma tean, et ma pole esimene, kes seda küsib.

                Kommentaar


                  Persse saatmise nupp võiks ka olla. Vahel tahaks. Ja siis kaoksid ära (päris kaovadki) tekstiga üksteise kallal vingumised
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Duubel. Sealjuures oleks persesaatmine väga limiteeritud - max 3x kuus, see oleks vähe poliitkorrektsemas sõnastuses ning selle nägemist/mitte nägemist oleks võimalik seadedest sättida.

                    Kommentaar


                      võiks olla lihtsalt pluss ja miinus, aga üldiselt mulle see postitusi venitav variant ei meeldinud. samal ribal, mis reply ja asjad o oleks ideaalne. a noh, vahet pole. las olla nii, kuidas suudetakse teha.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        võiks olla lihtsalt pluss ja miinus, aga üldiselt mulle see postitusi venitav variant ei meeldinud. samal ribal, mis reply ja asjad o oleks ideaalne. a noh, vahet pole. las olla nii, kuidas suudetakse teha.
                        See postitusi venitav variant ei meeldinud ka paljudele teistele. Kui aga kellelgi õnnestub leida mingi parem plugin (nt siit), mis ka meie foorumi versiooniga ühildub, siis olen meeleldi nõus selle paigaldama.

                        Kommentaar


                          proovimise mõttes võiks ju thumbs up ja keskmist sõrme viibutavad ikoonid panna. kui selle faki näitamist üle forsseeritakse, siis võiks thumbs down või DOH! nupu paigaldada, sest mõnikord on tunne, et tahaks nagu midagi öelda (kiita/laita), aga postituse tegemine oleks liigne raiskamine.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Mingi piirang peaks nagu ka olema, et igale postitusele neid kümnete viisi ei tekiks.

                            Kommentaar


                              või siis olla lihtsalt number järgi ja kui tahad teada, kes kuidas ütles, klikid numbrile ja tsekid üle. feissbukk noh. ja päevas saab 10korda "perse saata."
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Vahelduseks võib uut foorumit kiita ka, suht ära harjutud ja kõvasti parem kui eelmine.
                                Inglisekeelne Wikipedia ja Eesti Vikipeedia

                                Kas Sina oled juba oma panuse Wikipediasse kui kultuuripärandisse andnud? Kui ei, siis miks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X