320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul viimasel ajal tsiterimise nupp ei taha üldse funktsioneerida. Kellelgi veel sama nuss? Kasutan firefoxi viimast versiooni.

    Kommentaar


      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
      proovimise mõttes võiks ju thumbs up ja keskmist sõrme viibutavad ikoonid panna. kui selle faki näitamist üle forsseeritakse, siis võiks thumbs down või DOH! nupu paigaldada, sest mõnikord on tunne, et tahaks nagu midagi öelda (kiita/laita), aga postituse tegemine oleks liigne raiskamine.
      täpselt see sama, mis ma ütlesin ennem
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
        täpselt see sama, mis ma ütlesin ennem
        seda enam!
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Endiselt tsiteerimise nupp ei tööta...jääbki laadima

          Kellelgi veel see häda?

          Wiiner mis nuss on?

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Endiselt tsiteerimise nupp ei tööta...jääbki laadima

            Kellelgi veel see häda?

            Wiiner mis nuss on?
            Minul töötab.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Endiselt tsiteerimise nupp ei tööta...jääbki laadima

              Kellelgi veel see häda?

              Wiiner mis nuss on?
              Mis nuss on? Firefox 4, töötab

              Kommentaar


                nojah. Käivitasin korra hädaga IE.


                1. Selgusid järgmised tõsiasjad:

                a) Foorum nägi jube okse välja
                b) Mingil hetkel oli minu jaoks hariliku 3 nupu ("Vasta", "Vasta tsitaadiga", "Multi Quote") asemel vaid 1 ("Vasta tsitaadiga"). Võis olla seotud skini valikuga ka.
                c) IE-ga tsiteerimine töötas, ehk siis viga vast on seotud uue firefoxi versiooniga

                2. Küsimused:

                a) Kas IE jaoks on olemas miskine AddBlockPlus laadne asi, või saab seda samust ADP äkki IEga ka juba ammu kasutada?
                b) Kas teistel firefoxi (3.6.15 mul) kasutajatel pole probleemi tsiteermisega?



                3. Mida kõrvataha panna:

                a) IE on gei
                b) Ära uuenda töötavat tarkvara mis normaalselt toimib

                Kommentaar


                  Täna hommikul panin firefox 4 peale. Tsiteerimis nupp töötab ilusti. Varem polnud ka probleeme.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    nojah. Käivitasin korra hädaga IE.
                    a) IE on gei
                    b) Ära uuenda töötavat tarkvara mis normaalselt toimib
                    IE-st hoia nii kaugele kui saad. Soovitan Mozilla üle vaadata. Võib-olla on mingine Flash või Java hoopis uuendamata.

                    Kommentaar


                      pigem on flash hiljuti just uuendatud ja see võib-olla tekitab jama.

                      Kommentaar


                        Nii FF 3.6.16 (ja varem ka 3.6.16) kui ka 4 kui ka viimane Chrome - tsiteerimine toimub ilusi.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Tundub, et cannumani probleem on kuskil tooli ja kuvari vahel. Kõik töötab normaljok.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Tundub, et cannumani probleem on kuskil tooli ja kuvari vahel. Kõik töötab normaljok.
                            mul on olnud sama probleem. tooli ja kuvari vahel on väga raske näha viga, miks nupp peale vajutamist ainult neid mõtteringe jääb tegema.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Mul oli selle mõtteringiga üks kord probleem- kirjtasin postitust ja otsisin andmeid sellesse. Ehk siis minu järeldus oli: kirjutasin liiga kaua ja foorum logis mind automaatselt välja. Copy postitusest ----> loginsin foorumist välja/sisse--->paste. Muud ei oska arvata. Aga ma ei postita ka nii palju, et pidevalt probleeme oleks

                              Kommentaar


                                Uuendasin Rebase 4nda pesakonnani ja installisin Flashi uuesti, ei sittagi. Tühjendasin Cache'i, ei sittagi.

                                Aga mulle tundub et see nuss on seotud Multi-Quote kasutamisega...Foorumiraibe jätab kusagilt mingid vanad hapud asjad meelde ja siis on hiljm hädas. Kusagil näitas et mul on mälus 3 posti multi-quote'imiseks, vajutasin Deselect ja voilaaa.
                                Lükake keegi ümber...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X