320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Foorumile sai paigaldatud üks spämmerite tuvastamise plugin. Avalehelt saab jälgida, kui palju sellest kasu on. Praegu tundub, et vidin töötab küll:
    Spam-O-Matic Statistics

    2 Spammers Denied Registration
    Andke teada, kui mõni spämmer ikkagi läbi pääseb.

    Kommentaar


      eika ei näinud shoutboxi. Leidsime, et viga oli "vales" skinnis.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        eika ei näinud shoutboxi. Leidsime, et viga oli "vales" skinnis.
        Pigem vist mingites muudes seadetes, sest skini vahetamine ei muutnud asja. Samas ei genereerinud välja ka, et kuidas asja korda saaks.

        Kommentaar


          oot sa siiani ei näe?

          Kommentaar


            Algselt postitas -thierry-
            ICQ ja irc on kaks eri asja.
            Aga mis on IRQ millele ma vastasin?
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              oot sa siiani ei näe?
              Nöüp. Tundub mingi pedevärk.

              Kommentaar


                Türbel, keegi saab varsti vastu larfi kui see nuss veel jätkub.
                Ok, peale manure ja Arsenali mängu juhtunu võib veel andeks anda, aga peale tänast ei viitsi ma mingit vabandust kuuata.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Ok, peale manure ja Arsenali mängu juhtunu võib veel andeks anda
                  Miks?

                  Kui meist ~1800 km kaugusel toimunud kohaliku liiga mäng foorumi umbe ajab, siis... Eesti koondis EM-il tähendaks ilmselt nädalast foorumipausi.

                  Kommentaar


                    See oli selline illustreeriv näide.
                    Kui ei suuda asja korda teha siis müüge portaal Pohlakule maha, küll tema suudab asja korda ajada ja ehk hetkel saaksite ka rohkem kui kunagi pakutud 160k eesti raha.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Ma ka ei saa aru, raisk. Iga mäng sama jama. Tehke see asi kurat korda lõpuks.

                      Kommentaar


                        Niigi labiilne olemine ja kui korra tahad ühe ilusa posti ka kirjutada, siis lihtsalt ei saa...ravige see haigus juba ära, närvi juba ajab
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          kas teeme korjanduse, et palgataks inimene, kes korda teeb? naljaserver. seda sõnumit olen postitanud nüüd veerand tundi.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Niigi labiilne olemine ja kui korra tahad ühe ilusa posti ka kirjutada, siis lihtsalt ei saa...ravige see haigus juba ära, närvi juba ajab
                            Ma olin foorumis ja ajasin oma arvutile vett peale. Arvasin, et comp tuksis
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              Mismoodi te neid lakoonilisi pilte muuseas siia postitate? Kui ma proovin, öeldakse, et postituse tähtede arv pole piisav.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Mismoodi te neid lakoonilisi pilte muuseas siia postitate? Kui ma proovin, öeldakse, et postituse tähtede arv pole piisav.
                                Selleks peab olema noorem kui 30 eluaastat, muidu lihtsalt polegi tähtede arv piisav.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X