320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui mul enne ei juhtunud midagi, siis nüüd tuleb aken ette ning läheb kohe kinni. Nagu raitsul oli.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Tõsi, osadel on tõesti nii. Mis seal ikka, jätkan uurimist

      Kommentaar


        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
        Pärast toda versiooniuuendust saan telefoniga teemadele ligi üksnes viimase posti lingi abil (kas siis foorumi avalehelt või menüüst 'uued postitused' valiku kaudu). Muud lingid töötavad enamjaolt.
        Umbes eilsest on see probleem ka lahendatud. Palju tänu.

        ps. Minu poolt ka hääl soundcloudi jubinale.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Et mitte hakata Hundi teemas offtopicut aretama.

          Algselt postitas priity Vaata postitust
          Positiivsed uudised Hundi kohta kirjas esilehel: http://www.soccernet.ee/hunt-jattis-...tele-hea-mulje
          Lisaks leidsin veel uudise http://www.sportslaski.pl/estonski-n...9373,info.html, milles PB skaut ütleb, et Rimo oskustest saadi ülevaade ning ollakse huvitatud tema hankimisest. Samas aga tõdeb, et üleminekutekarusell alles hakkab keerlema ning Hunt ei ole seejuures ainuke võimalus.
          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Rimo ise lükkas pakkumise hetkel tagasi, võimalike testimisi on veel kokku lepitud.

          http://www.ohtuleht.ee/557075
          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Soccerneti foorum... lingi Soccerneti uudisele palun, eriti kui see palju detailsem on. Ja miks üldse uuesti postitada, kui sama sisu on üelvalt läbi käinud.
          Antud konkreetsel juhul võiks siis linkida juba pigem algallikale ehk Postimehe uudisele, millele Õhtuleht viitab.

          Küll aga võttis kolmanda postituse algus kukalt kratsima. Seni on jäänud mulje, et jalgpalliuudiste linkimisõiguse monopoli Soccernetil siin foorumis siiski ei ole, või on? Täitsa ausalt huvitab, sest natuke üllatava tooniga avaldus.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algallika linkimine oleks tõesti tore/hea tava, säästaks nii mõnelgi juhul ka lugeja aega.

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Et mitte hakata Hundi teemas offtopicut aretama.

              Antud konkreetsel juhul võiks siis linkida juba pigem algallikale ehk Postimehe uudisele, millele Õhtuleht viitab.

              Küll aga võttis kolmanda postituse algus kukalt kratsima. Seni on jäänud mulje, et jalgpalliuudiste linkimisõiguse monopoli Soccernetil siin foorumis siiski ei ole, või on? Täitsa ausalt huvitab, sest natuke üllatava tooniga avaldus.
              Tanel ilmselt arvaski lihtsalt, et Soccerneti lugu oli algallikas. Ilmselt ta ei pannud tähele, et Madis rääkis lihtsalt ise hiljem Hundiga, mitte ei refereerinud me teksti. Mingit monopoli ei ole .
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                Ilmselt ta ei pannud tähele, et Madis rääkis lihtsalt ise hiljem Hundiga, mitte ei refereerinud me teksti.
                Vist isegi varem, tegelikult
                Aga teil mõistagi pole vähimatki vajadust hoida nagu meil vahel paberlehe jaoks.
                Tänud vastuse eest.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Täna on mul olnud kaks sellist perioodi, mil postitamine võimatu. Minnes alamfoorumist edasi konkreetse teema juurde, näitab üksnes puhast valget lehte.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    wiiner sõdib häkkeritega...

                    Kommentaar


                      Soccerneeter nöögib täna hullumoodi, aga, kui nii siis jaksu vinkule.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        kas see on minu viga, et koguaeg mingi olybeti reklaamleht ette viskab nii portaalis kui ka foorumis?
                        ilgelt närvi ajab...
                        tell your mother, we are hooligans!

                        Kommentaar


                          kas see on minu viga, et koguaeg mingi olybeti reklaamleht ette viskab nii portaalis kui ka foorumis?
                          ilgelt närvi ajab...
                          tell your mother, we are hooligans!

                          Kommentaar


                            Adblock FTW

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Adblock FTW
                              hakkama sain, äitäh
                              tell your mother, we are hooligans!

                              Kommentaar


                                Rss

                                Peamine negatiivse hinnangu andmise põhjus on visuaalne, teeb esilehe väga koledaks. Ja sisuliselt - on sellist asja üldse vaja?
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X