320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    wha? kus vasakul?
    No mul on paremal

    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
    Suurepärane! Just see mida soovisin. Aga kas hüperlinkide, piltide lisamise, tsiteerimise, boldi, italicu jne riba ka ikka tuleb?
    See on olemas ja sa leiad selle oma seadete alt allpoolt siit http://foorum.soccernet.ee/profile.php?do=editoptions valides Message Editor Interface.

    Kommentaar


      #92
      Vabandust, paremal siiski.

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas amority Vaata postitust

        See on olemas ja sa leiad selle oma seadete alt allpoolt siit http://foorum.soccernet.ee/profile.php?do=editoptions valides Message Editor Interface.
        Möh? Topelt ei kärise?
        Supplies!

        Kommentaar


          #94
          Traaaaaaaaaaaaa

          Kommentaar


            #95
            jama on, tahan vanat tagasi

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas wiiner Vaata postitust
              Vabandust, paremal siiski.
              wha? kus paremal?

              Kommentaar


                #97
                Teema esimeses postis on vana foorumi link olemas, vaadake sealt ja poetage omaette pisaraid . Iga uus asi tahab harjumist, tehke hädaldamise asemel parem konstruktiivset kriitikat ja ma usun, et adminnid võtavad seda jõudumööda arvesse ka.

                a tegelt ma tahtsin hoopis seda küsida, et miks mind foorumist välja viskab, kui pole mingi aja möödudes ühtki liigutust teinud? või saab seda ka ise seada kuskilt?


                E: eston, vasakul on kast "post reply". kõigi emotikonide jms kasutamiseks on vaja teha see liigutus seadetest, mida amority eespool juba seletas. "enhanced" tuleb valida, et kõiki tulesid ja vilesid ette saada.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  #98
                  a muide avatarid võiks ka ühe suurused olla

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas vincent Vaata postitust

                    a tegelt ma tahtsin hoopis seda küsida, et miks mind foorumist välja viskab, kui pole mingi aja möödudes ühtki liigutust teinud? või saab seda ka ise seada kuskilt?
                    Sisse logides panid ´Jäta mind meelde´ kasti sisse linnukese?
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      muidugi mitte. tänud.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        AITÄHH!
                        Nüüd ma pidin 2 tundi enda kallist aega raiskama ja ikka ei saanud oma vana kasutajat alecoq1 tagasi.
                        Niiet uuenduse tõttu pean alustama ka mina otsast peale
                        Algselt postitas budulojus
                        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                        Kommentaar


                          Alekokuku ongi shefim nimi.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Äkki mõni tubli inimene aitaks mind ja ütleks kuidas saab järgmisele leheküljele siin minna alafoorumite all ??
                            Algselt postitas budulojus
                            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                              Äkki mõni tubli inimene aitaks mind ja ütleks kuidas saab järgmisele leheküljele siin minna alafoorumite all ??
                              vajuta lk-numbrile

                              Kommentaar


                                Vastasin ühele postitusele, enam pole.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X