320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    "postitamise reeglid" viskab ka igas uues teemas jälle uuesti lahti. brauser on ff, teistega pole hetkel võimalust testida.
    Mismoodi viskab lahti? Mul on firefox ja ma pole midagi näinud veel.

    Kommentaar


      Selle kammi oleks saanud lihtsalt "mine perse" nupu ja youtube auto embed pluginiga ära lahendada. Milleks see versiooni uuendus kui endal vajalikke teadmisi pole, kuidas taastada vana välimus.
      Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

      Kommentaar


        Minu arust on kõik väga viis.

        Kui norida, siis selle kallal, et see võiks olla natukene tumedam, et eraldada alamteemat, mis juba loetud on.

        Kommentaar


          No ma ei tea, kerin siinsamas allapoole ja "You may post new threads", "BB Code is Sisse lülitatud" jms vahivad vastu. panen nurgast kinni, lähen teemast välja, tulen tagasi, jälle ees.

          see pole muidugi mingi überprobleem, vaid suht pisiasi, samas kui tihti sisselogimata lugeda, lähed ikka viimase lk lõppu ja siis saab seda üleskerimist pikapeale üsna palju.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            No ma ei tea, kerin siinsamas allapoole ja "You may post new threads", "BB Code is Sisse lülitatud" jms vahivad vastu. panen nurgast kinni, lähen teemast välja, tulen tagasi, jälle ees.

            see pole muidugi mingi überprobleem, vaid suht pisiasi, samas kui tihti sisselogimata lugeda, lähed ikka viimase lk lõppu ja siis saab seda üleskerimist pikapeale üsna palju.
            Ditto. Vanas versioonis suutis mazz või keegi (suured tänud veel tagantjärgi) mul isegi selle kiirvastuse kasti sealt alt ära kaotada. Siin paraku ei näe võimalust isegi seda "Sarnased teemad" kokku tõmmata.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              mulle meeldib default, natuke rohelisemaks teha ja kitsamaks tõmmata ning ongi ideaalne soccerneti foorum..


              Kommentaar


                Kurat, see uus kujundus ja värk on silmale nii harjumatu, harjumused vana versiooniga. See helesinine ei sobi kohe kuidagi siia, helesinise värvi vahetamine mõne tumedama tooni vastu oleks parem. Muu üle ei saa õnneks nuriseda

                Kommentaar


                  silm on jube ruutus aga küll harjub. võiks portaalist ikkagi kasvõi selle rohelise tooni üle tuua, oleks juba palju ponksim.
                  aitähh neile, kes finantseerisid!
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Kas see oli unes või ilmsi, et kui see uuendus tuli, siis oli siin ka mingi albumite ja blogide variant? (mitte, et ma hullult neid lisasid sooviks)
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Kas sellist asja pole võimalik sisse viia, et uus registreeritud kasutaja esimese 24H jooksul postitada ei saa? Jääks seda peenisesuurendamis ja telefonihelinate spämmi vähemaks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas *Rivo Vaata postitust
                        mulle meeldib default, natuke rohelisemaks teha ja kitsamaks tõmmata ning ongi ideaalne soccerneti foorum..
                        Lisatud skinn Green Island.

                        Ja üks ka neile, kes tahtsid tumedamat skinni: Modern Sheek.
                        Last edited by wiiner; 16.01.11, 11:44.

                        Kommentaar


                          võiks olla mingi kujundus, kus ei ole see keskmine osa valge, nagu praegust kõigi puhul on. nt selline võiks olla

                          Kommentaar


                            Kas neid eelmise versiooni variante ka saab äkki?

                            Kommentaar




                              problem?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Koledad on nad ikka kõik.
                                Eelmise retro vastu ei saa miski.
                                Aga inimene harjub kõigega.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X