320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus kujundus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Millal see uudiste arhiiv ikka tuleb? Või ei tulegi? Hetkel justkui ei tööta üldse mingid muud rubriigid peale avalehe.

    Kommentaar


      #47
      Ennustusele saab ligi http://www.soccernet.ee/prediction.php
      Avalehelt ei töötand jah.......
      Samuti töötab http://www.soccernet.ee/newspapers.php ning http://www.soccernet.ee/statistics.p...T2007&goals=on

      Kommentaar


        #48
        Tõepoolest, see kujundus, mis siin ülevalpool oli väljapakutud, sobiks natukene paremini. Ütleme, et info oleks paremini kättesaadav kuna värvilahendus oleks valge-roheline-valge, praegu aga roheline-valge-valge. Aga uus kujundus on selline mõnusam, mahedam kui vanem.
        See lõputu võrrand..

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
          Koos uue kujundusega on foorumisse tekkinud keegi jalgpallFCKU. Palun viga kiiresti parandada!
          ma olen muideks jalkameesFCKU ja mis siin parandada

          Kommentaar


            #50
            Siin parandab ainult haud.

            Kommentaar


              #51
              ma jään siia foorumisse veel mitmeks aastaks ärge lootke minust veel lahti saada!

              Kommentaar


                #52
                Ikka pole veel uudiseid kuupäevade kaupa avaldama hakatud. mida oodatakse?

                Kommentaar


                  #53
                  Sooviksin ka uues kujunduses näha "eestlased voorslil" osakonda.
                  sigpicSupport your local football team.

                  Kommentaar


                    #54
                    Kust saaks uue kujunduse pealt vaadata,kellel on millal sünnipäev
                    George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas nikeman13 Vaata postitust
                      Kust saaks uue kujunduse pealt vaadata,kellel on millal sünnipäev
                      Nii kalendrist, kui ka foorumi avalehe alumisest osast.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        #56
                        tähtmängijate sünnipäevi?Ma ei leidnud
                        George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas nikeman13 Vaata postitust
                          tähtmängijate sünnipäevi?Ma ei leidnud
                          Siis on paha lugu küll, kui ei leidnud. Aga proovid äkki nii, et võtad Liigajalgpalli alajaotuse ja sealt liigade koosseisud. No valid sealt sobiva liiga. Siis meeskonna. Ja siis mängija. Ja ongi kirjas, et millal sündinud ja värki. Isegi nende juures, kes päris tähtmängijad ei ole. Eks ta muidugi jube keeruline ja segane süsteem on jah, aga äkki saad ikka kuidagi hakkama. Proovi vähemalt.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            #58
                            Sa Vincent oled vist kõva käpp, äkki seletad selle ka ära, mismoodi arhiivi läinud uudiseid näha saab. Ma olen siin pärinud, aga ei reageerita.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Sa Vincent oled vist kõva käpp, äkki seletad selle ka ära, mismoodi arhiivi läinud uudiseid näha saab. Ma olen siin pärinud, aga ei reageerita.
                              Otsingu kaudu näiteks? (paremal üleval)

                              Kommentaar


                                #60
                                see on vilets abi, aga miks see arhiivi koht seal keskel ei toimi. ega muidu enam polegi eriti sellest arhiivist puudust tundnud, juba ära harjutud, et pole. vanasti ikka vaatasin neid uudiseid öösel, et palju päeva uudiseid oli ühes päevas, aga nüüd on selle arvel puhas aja võit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X