320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus kujundus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Vaata kõiki artikleid.

    Sõna kõiki pealt viib link siia. Sealt näeb viimaseid artikleid, nt:

    Jalgpallimeeskondadele võidud
    24.08.2009

    Seal all on kuupäevad olemas.
    Seda ma nägin isegi, aga kui ma näiteks tahaks aasta alguse ajalehtede artikleid lugeda, siis seda ma ju ometi teha ei saa? Varem oli eraldi alateema "ajalehed", sealt sai valida ise kuupäeva ja olemas.

    Minu küsimus oligi suunatud sinna, et kas ajalehtede arhiiv on nüüdsest võimatuks tehtud? Seal sinu antud näites on vaid "viimased artiklid". Või olen ma tõesti nii loll ja ei jaga asja.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Ma ei saa aru, mis nende artiklite arhiiviga lahti on? Kõigepealt ei saanud 17-05 artikleid kätte. Lõpuks sain. Siis tahtsin 24-05 artikleid vaadata ja see järjepidevalt viskas mulle taas 17-05 artiklid ette. Pärast 10 minutit klõpsamist sain suure surmaga 24-05 artiklid ette ja nüüd taaskord iga erineva päeva peale klõpsides näitab 24-05 artikleid.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Disain on täitsa korralik, aga eelmine oli natukene kasutajasõbralikum. Näiteks ei saa ma nüüd Elioni digiboksiga foorumis käia

        Kommentaar


          Disain on päris kenake jah.

          Kommentaar


            Paraku ilus tilu-lilu, aga asjad ei tööta nii nagu peaks. Artiklite arhiiv ei tööta korrektselt, see jätaks nagu viimase vaadatud kuupäeva endale mällu koguaeg. Tõeline pain in the ass...

            Üleval aadressiribal on "http://www.soccernet.ee/paeva-uudised?31-05-2009" ja alla kuvab "Päeva 27.05.2009 artiklite arhiiv" ehk siis viimase vaadatud päeva.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
              Mis sa sellest videost arvad, mis ma siia panin?
              Kipling kirjutas:
              Our Chaplain's got a banjo, an' a skinny mule 'e rides,
              An' the stuff 'e says an' sings us, Lord, it makes us split our sides!
              With 'is black coat-tails a-bobbin' to Ta-ra-ra Boom-der-ay!
              'E's the proper kind o' padre for ten deaths a day.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Paraku ilus tilu-lilu, aga asjad ei tööta nii nagu peaks. Artiklite arhiiv ei tööta korrektselt, see jätaks nagu viimase vaadatud kuupäeva endale mällu koguaeg. Tõeline pain in the ass...

                Üleval aadressiribal on "http://www.soccernet.ee/paeva-uudised?31-05-2009" ja alla kuvab "Päeva 27.05.2009 artiklite arhiiv" ehk siis viimase vaadatud päeva.
                Aitäh teatamast, asi korras.

                Kommentaar


                  Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                  Aitäh teatamast, asi korras.
                  Selge pilt. Testisin ja kõik töötas korrektselt.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    kas nii ei saaks teha et näiteks soccerneti uudiseid saaks jagada teistega( facebook,twitter jne ..)
                    no nagu siin näiteks http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=25329157

                    kui alla poole tõmbad siis seal on selline võimalus..
                    oleks kena
                    http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                    Klavani debüüt Meistrite liigas!

                    Kommentaar


                      Mis värk on?

                      26. augustil kell 13.09 välja lastud uudis Whami ja Millwalli fännide kaklus on eespool, kui 27. augustil kell 00.56 avaldatud uudis Meistrite Liiga kohta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas stark Vaata postitust
                        kas nii ei saaks teha et näiteks soccerneti uudiseid saaks jagada teistega( facebook,twitter jne ..)
                        no nagu siin näiteks http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=25329157

                        kui alla poole tõmbad siis seal on selline võimalus..
                        oleks kena
                        Lase omal IE 8 peale.
                        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                        AD e. Andekas Disainer...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                          Mis värk on?

                          26. augustil kell 13.09 välja lastud uudis Whami ja Millwalli fännide kaklus on eespool, kui 27. augustil kell 00.56 avaldatud uudis Meistrite Liiga kohta.
                          West Hami ja Millwali mäng tõi kaasa vägivalla

                          26. august 2009, 13:09



                          Debrecen jõudis grupifaasi

                          26. august 2009, 12:50

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                            Lase omal IE 8 peale.

                            mis see aitab?
                            http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                            Klavani debüüt Meistrite liigas!

                            Kommentaar


                              klege see et pealehel neid uudiseid vähe loogilisemas järjestuses ei saa saa kuvada?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Võibolla sellest juba räägitud, aga otsing on puudu. Minujaoks väga vajalik abivahend.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X