320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vead saidil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Vead saidil\'

    Nüüd peaks reklaamiprobleem olema lahendatud..

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Vead saidil\'

      Algselt postitas wiiner


      Nüüd peaks reklaamiprobleem olema lahendatud..
      Jep, korras. Tänud.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Vead saidil\'

        Tegin meie alamfoorumisse väikse postituse. \"Lambi teema \" alla. Foorumisse sisenedes näen, et mina olen sinna viimasen postitanud. Klikkides aga sellele teemale ei näita seda postitust. Vähemalt mulle mitte. Sama pull oli mul ükskord samuti. Alles peale seda kui samasse teemasse oli veel kaks postitust tehtud, nägin seda.


        Milles kühvel?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Vead saidil\'

          Vana probleem ju...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Vead saidil\'

            Millest tuleb see jama, et kui väljun teemast backspace klahviga , siis näen foorumi viimasteks postitusteks mingi x aeg tagasi tehtud postitusi. Näiteks Pildistamise teema all 13,03 jne. Teema avades viskab ette viimase postituse õnneks.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Vead saidil\'

              Muuseas mainin, et minu poolt välja toodud tabeli probleem on lahendatud.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Vead saidil\'

                ma ei tea kas keegi on juba märgand, aga küsin ikkagi
                miks ennustusmängu 5. voorus esiliigas mängib levadia 2 nii nõmme kalju kui ka kuressaarega
                et kas 1 neist tulevik 2 ei peaks olema
                tell your mother, we are hooligans!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Vead saidil\'

                  Algselt postitas mg
                  ma ei tea kas keegi on juba märgand, aga küsin ikkagi
                  miks ennustusmängu 5. voorus esiliigas mängib levadia 2 nii nõmme kalju kui ka kuressaarega
                  et kas 1 neist tulevik 2 ei peaks olema
                  Tänud tähelepanu juhtimast!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Vead saidil\'

                    Kirjuta uudise all on artikli teemade all arusaamatul kombel veel EURO2004. Ise arvan, et keegi sellest enam ei kirjuta ikke. Noh pole just viga sidil, kuid on juba tükk aega silma riivanud

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Vead saidil\'

                      Kas oleks võimalik teada, kuna minu kasutajaga sees käidi täna? Keegi on käinud ja ühe postituse teinud mis sisaldab vale informatsiooni.
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Vead saidil\'

                        Algselt postitas Evu


                        Kas oleks võimalik teada, kuna minu kasutajaga sees käidi täna? Keegi on käinud ja ühe postituse teinud mis sisaldab vale informatsiooni.
                        No kui sa posti ennast näed, siis seal on kellaaeg juures ju?
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Vead saidil\'

                          Valga Warriori ja FC Kuressaare duublid on sassi läind!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Vead saidil\'

                            See ei ole otseselt viga, aga ma tahan kangesti näha 2005 EMV tulemusi. Soccerneti kodukalt seda infi kahjuks ei ole. Aga võiks ju olla!
                            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                            I don’t care what you think of me!
                            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Vead saidil\'

                              Algselt postitas Kebab


                              See ei ole otseselt viga, aga ma tahan kangesti näha 2005 EMV tulemusi. Soccerneti kodukalt seda infi kahjuks ei ole. Aga võiks ju olla!
                              http://www.soccernet.ee/page.php?page=/Liigajalgpall/Tulemused/2005

                              Duumat nada, ne brõgat!
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Vead saidil\'

                                Algselt postitas Martin


                                Algselt postitas Kebab


                                See ei ole otseselt viga, aga ma tahan kangesti näha 2005 EMV tulemusi. Soccerneti kodukalt seda infi kahjuks ei ole. Aga võiks ju olla!
                                http://www.soccernet.ee/page.php?page=/Liigajalgpall/Tulemused/2005

                                Duumat nada, ne brõgat!
                                Tore, siiski on olemas. Aga aru ma ei saa, kuidas sinna pealehelt klikates saab?
                                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                                I don’t care what you think of me!
                                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                                Kommentaar

                                Working...
                                X