320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vead saidil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi hea inimene võiks portaali avalehel Meistriliiga tabeli ära uuendada.
    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

    Kommentaar


      http://www.soccernet.ee/news.php?id=14885
      Flora värava lõi Enver Jääger mitte Enar Jääger
      Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



      Ken Lee tulibu dibu douchoo

      Kommentaar


        Foorumis on kellaajaks hetkel mul 21:29, kuid päriselt on kell 22:29 ja seadistustes GMT +2. Kas keegi kella ei viistsi edasi keerata?
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Portaali ennustuses on teise liiga mängud sassis.
          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

          Kommentaar


            Ei tea, kas see on puuk või mida aga...
            et kas seoses uue kujunduse kasutuselevõtuga on jälle võimalikuks saanud uudiste anonüümne/teise nime all kommenteerimine?

            Nimelt, kirjutasin kommentaari valmis, vajutasin "postita" nuppu, pistis kisama et "kommentaari ei postitatud kuna mõned väljad ebakorrektselt täidetud"

            Vajutasin siis oma browseril back nuppu ja nägin et postituse juures polnud tõepoolest minu kasutajanime...vanasti lisati see ju automaatselt?
            Kirjutasin sinna siis selle ning vajutasin "Postita" nuppu uuesti - siis aga tuli pähe mõte et sama hästi oleks sinna võinud ükskõik kelle nime kirjutada.

            NB! Kas nii tõepoolest võimalik on ei hakanud aga proovima, kuna see vist päris kindlalt Soccerneti reeglitega vastuolus... :P

            Kommentaar


              see oli varem ka võimalik minu arust st. teise nime all kommenteerimine.
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                lisaks puudub ka "Eestlased välismaal"

                Kommentaar


                  siin on üks räme viga

                  Kommentaar


                    7. märtsil ründasid miskid kräkkerid-häkkerid kindlasti ja paigutasid selle rõveda ussi siia.

                    Kommentaar


                      Nagu ma näen on mingil osal mängijatel portaalis pilt juures, et kui mina ja mõned teised veel oma pilte jagaks siis võiks juba kõigile panna? Õige suurus peaks siis 71x100 olema? Kui ma mõne mängija pildi nii sobivaks teeks ja kuhugi üles paneks, kas need siis ka üles pandaks? Ei viitsi nagu tühja tööd teha?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Erko Vaata postitust
                        Nagu ma näen on mingil osal mängijatel portaalis pilt juures, et kui mina ja mõned teised veel oma pilte jagaks siis võiks juba kõigile panna? Õige suurus peaks siis 71x100 olema? Kui ma mõne mängija pildi nii sobivaks teeks ja kuhugi üles paneks, kas need siis ka üles pandaks? Ei viitsi nagu tühja tööd teha?
                        Mul on muidugi plaanis ise ka need ära teha kunagi, aga see kiirendaks kindlasti protsessi. Kui on korralikud pildid (täpselt 71x100, otsevaade, selge pilt ja nägu suures plaanis ca 2/3 pildist), siis panen need hea meelega üles. Saata võib näiteks siim@soccernet.ee

                        Kommentaar


                          Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


                          Ainsana pääses Eesti klubidest edasi Narva Trans, kes kaotas küll FBK Kaunasele mõlemad mängud, kuid edenes siiski järgmisse ringi pärast Daugavpilsi Dinaburgi võistluselt eemaldamist.

                          Hetkel veel Trans-Kaunas mäng ju käib
                          Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                          Ken Lee tulibu dibu douchoo

                          Kommentaar


                            Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


                            Kas Eesti-Inglismaa mängu vaatas 11 inimest?

                            Pealtvaatajaid: 11
                            Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                            Ken Lee tulibu dibu douchoo

                            Kommentaar


                              Kas oleks võimalik teha nii, et artiklite kommentaare saaks liigendada?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Kas keskmist publikunumbrit meistriliigas ka kusagil vaadata saab? Hetkel küll silma ei jäänud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X