320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vead saidil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


    Didider Drogba tegelt Didier Drogba
    iHala Madrid !

    Kommentaar


      See korras.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Taas küsin - miks mul ei ole Firefoxi kasutades võimalik teema lehekülje lõpus olevat kiirvastuse kasti sulgeda? Lihtsalt puudub see võimalus. Exploreriga on kõik ok.

        edit: selgitav pilt ka http://img229.imageshack.us/img229/1...eterrormf5.png
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Kas kuidagi on võimalik ka saada endale panna vana kujundust?
          Mite, et mul uue vastu midagi oleks, lihtsalt ma olen vanaga harjunud

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Kas kuidagi on võimalik ka saada endale panna vana kujundust?
            Mite, et mul uue vastu midagi oleks, lihtsalt ma olen vanaga harjunud
            Harjud ka sellega.

            Uues kujunduses hs äirib see, et on raske aru saada teemas sees olles kas on uus postitus või mitte.
            Algselt postitas budulojus
            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Taas küsin - miks mul ei ole Firefoxi kasutades võimalik teema lehekülje lõpus olevat kiirvastuse kasti sulgeda? Lihtsalt puudub see võimalus. Exploreriga on kõik ok.

              edit: selgitav pilt ka http://img229.imageshack.us/img229/1...eterrormf5.png
              See on kujunduse autori bug. Uurin, kuid kahtlen, kas midagi muuta saab. Õnneks vist väga kriitiline viga pole.

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Kas kuidagi on võimalik ka saada endale panna vana kujundust?
                Mite, et mul uue vastu midagi oleks, lihtsalt ma olen vanaga harjunud
                All paremal nurgas valikmenüüst saab kujundust muuta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                  See on kujunduse autori bug. Uurin, kuid kahtlen, kas midagi muuta saab. Õnneks vist väga kriitiline viga pole.
                  Eihullu, lihtsalt kohati muutub tüütuks, kui lähed lk lõppu ja pead siis jälle üles kerima. Aga elab üle. Thnx vastuse eest.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Uh, õnneks sain vana kujunduse taas kätte. Kuidagi palju selgem pilt kohe. Ainult ei tea, kauaks seda valikuvõimalust antakse?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Taas küsin - miks mul ei ole Firefoxi kasutades võimalik teema lehekülje lõpus olevat kiirvastuse kasti sulgeda? Lihtsalt puudub see võimalus. Exploreriga on kõik ok.
                      kasutan sama nahka ja firefox'i ning see nupuke on täiesti olemas ..

                      Kommentaar


                        Kas seoses selle muudatusega, mida ma tähele pole pannud, on lõpuks ka luubiga ikoon aadressilehele tekkinud?

                        E: Tegelikult oli see postitus mõeldud "Mis juhtus?" teemasse.
                        Last edited by vandersell; 12.03.08, 09:09. Põhjus: juhtus
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Luubiga ikoon ja default skinni muudatus ei ole omavahel seotud. Tore kokkusattumus lihtsalt

                          Kommentaar


                            Dmitijev
                            3 kolli enam kui ise lõi oli seal kirjas teglt ju 2
                            iHala Madrid !

                            Kommentaar


                              Kuidas ma saan niimoodi teha, et panen lingile ise nime?
                              Näide. http://foorum.soccernet.ee/showpost....postcount=3562

                              Kuidas ma saan Boldis kirjutada?
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Kontrollpaneel--> muuda seadeid--> Message Editor Interface
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X