320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vead saidil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kirjutasin küll juba Siimule mailis, ent mainin siingi.

    1. Kuhugi näib olevat kadunud liigajalgpalli, karikamängude ja rahvuskoondise mängude ajalugu, mis varem üleval oli. Või ma ei leia seda lihtsalt üles? Seesugune informatsioon peab Eesti ainsas jalgpalliportaalis kindlasti üleval olema.

    2. (Vana asi, kuid) peaksite oma uudiste korrektuurile selgelt enam keskenduma - liialt palju on kirja- ja trükivigu. Ka riivavad mõned konstruktsioonid stiililiselt liialt silma.

    Näib, et portaal on küll operatiivsuse ja uudiste hulga osas saavutanud teatud stabiilsuse, ent keelekasutuse tase on (endiselt) äärmiselt kõikuv.

    Kommentaar


      kas foorumi Ingo on surematu?

      Kommentaar


        Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
        kas foorumi Ingo on surematu?
        Jep, Ingo forever!
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
          kas foorumi Ingo on surematu?
          Tapetud. Kui aega leian, tapan ülejäänud neli miljonit vigast fraasi ka ära.

          Kommentaar


            .. Ingost rohkem häiris/häirib tegelikult see, et otsingus on tulemuste sorteerimisel 'increasing' ja 'decreasing' vastupidiselt tõlgitud.

            Kommentaar


              Midagi veel eriti häirivat?

              Kommentaar


                mõnele kasutajale võiks küll üks-null teha.

                Kommentaar


                  Meistri-ja esiliiga tabelis on loobumisvõidu saanud klubidel löödud väravate arv kahekordselt.

                  Kommentaar


                    See viga on juba leitud ning loodetavasti lähiajal parandatakse

                    Kommentaar


                      Loodan, et panete selle foorumi paremas nurgas oleva videobänneri eest vähemalt korralikult nutsu tasku, sest see on väga häiriv.

                      Kommentaar


                        Kas foorum müüb paremini reklaami, kui site ise? või on siinsete reklaamide see, et dannar soovitas päevalehte ja genka on siiamaani rK postist nii vaimustuses, et tellis ka?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Täiesti arusaamatuks jääb kriitika reklaamide kallal. Tasuta asju teadupoolest pole olemas ja ilmselgelt peavad soccerneti tegijad kuskilt raha teenima, et igasugu vingujad saaks foorumis jölkuda.

                          Kommentaar


                            sorry, et asi, mis peale igat klikki foorumis mulle kõrva karjuma hakkab, närvidele käib. normaalne oleks, et ma selle vähemalt sessiooni lõpuni saaks ära koristada.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Okei minu paha, mul pole arvutil kölareid, seega pole aimugi, mis hääl sellest asjast kostuda vöib

                              Kommentaar




                                igaühe enda otsustada, kas see on lehe ülalpidajate suhtes eetiline või mitte. a' igal juhul parem variant kui pidev kiunumine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X