320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vead saidil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul ka AVG, aga minul probleemi ei ole...
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
      Mul ka AVG, aga minul probleemi ei ole...
      küll tuleb

      Kommentaar


        AVG on sitt. NOD32 FTW
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Suht frustreeriv värk see. Keegi õpetusi ei oska jagada selle probleemi lahendamiseks?

          Kommentaar


            Algselt postitas Epic Vaata postitust
            Suht frustreeriv värk see. Keegi õpetusi ei oska jagada selle probleemi lahendamiseks?
            ma tegin nii: avasin AVG -->sealt valisin Resident Shield--> ja all valikus panin valiku: remove all threats automatically.
            Siis ta ei küsi enam, mida selle viirusega ettevõtta, vaid lööb alla paremale nurka teate (nagu MSNis on). See on ehk natuke vähem närvidele käiv...

            PS! Mina panin ise AVG update'ima ja peale seda kadus mul see värk ära. Võid seda ka proovida. Ehk aitab

            Kommentaar


              Sama siin, viirusetõrje koguaeg hoiatab THREAT DETECTED .

              Kommentaar


                Mul tuleb see hoiatus nendes teemades kus Tofoa postitanud on
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  Ei tea kas seda peaks siia postitama aga see kilegotti värk seal all nurgas ajab ilgelt närvi. Olen tavaliselt arvutis nii et kõrvaklapid peas, to asi ajab selle lehekülje laggima seega pean ma tolle kinni panema aga kohe kui hiir sinna peale läheb tuleb mingi jutt hullult valjusti nii et kõrvad lähevad lukku. Kas saaks toda ära kaotada kuidagi ?

                  Kommentaar


                    sellest on masendavalt palju räägitud. mingisugune firefoxi adblock on hästi hõlbus lahendus
                    Algselt postitas JT8055
                    Olge aktiivsemad!

                    Kommentaar


                      Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


                      Rootsi - Taani 0:1 (0:1)
                      22. Kahlenberg

                      Eemaldamine: 12. pen. Källström


                      //////////////////////////////////////////

                      Kasahstan - Inglismaa 0:4 (0:2)
                      40. Baryr, 45. Heskey, 72. Rooney, 77. pen. Lampard


                      /////////////////////////////////////////////

                      Bulgaaria - Iirimaa 1:1 (1:1)
                      24. Dunne - 29. Telkiyski (peaks vastupidi olema )

                      Kommentaar


                        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                        sellest on masendavalt palju räägitud. mingisugune firefoxi adblock on hästi hõlbus lahendus
                        Adblock Plus
                        Ise kasutan ka, võtab igasuguse pasa maha ja teeb lehekülgede avamise kiiremaks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                          Mul tuleb see hoiatus nendes teemades kus Tofoa postitanud on
                          Siis oleks Sul vist aeg Soccernetiga hüvasti jätta?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Kaugel see väljalubatud uus kujundus on?

                            Pidi ju sellest nädalast tulema?
                            Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                            Kommentaar


                              Algselt postitas er1k Vaata postitust
                              Kaugel see väljalubatud uus kujundus on?

                              Pidi ju sellest nädalast tulema?
                              Lükkus veidi edasi. Loodetavasti järgmisel nädalal.

                              Kommentaar


                                Flora-Paide mängu artikkel pole näha. On ainult pealkiri.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X