320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vead saidil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Flora-Paide mängu artikkel pole näha. On ainult pealkiri.
    Internet Explorer ei tahtnud mingil põhjusel näidata seda. Sisestasin uuesti ja nüüd peaks töötama kõigi brauseritega.

    Kommentaar


      Probleem järgmine:
      Iphonega ei ole võimalik foorumisse sisse logida- vast probleemiks on hüpikaknad. Kas muudmoodi sisselogimist ei oleks võimalik muuta, või siis ntx eri lingiga neile kel oln probleeme sellega?
      pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

      Kommentaar


        no ma ei tea, ma olen väga edukalt mitmeid kordi foorumisse loginud iphonega sisse.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Algselt postitas mazz Vaata postitust
          Lükkus veidi edasi. Loodetavasti järgmisel nädalal.
          Päris pikk nädal või nii.
          Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

          Kommentaar


            Äm millegi pärast ei suurene mu postituste arv. Juba peale mitut posti on ikka 240??????? MIs värk on?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
              Äm millegi pärast ei suurene mu postituste arv. Juba peale mitut posti on ikka 240??????? MIs värk on?
              Äkki selles, et läbus postituste arv ei suurenegi?
              FC Flora

              Kommentaar


                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                Äm millegi pärast ei suurene mu postituste arv. Juba peale mitut posti on ikka 240??????? MIs värk on?
                See probleem esineb tavaliselt enne bänni. Ole valvel.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  See probleem esineb tavaliselt enne bänni. Ole valvel.
                  Juba hakkas toimima asi

                  Kommentaar


                    kas ainult minul on foorumi kalender katki?
                    Algselt postitas Iceman
                    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                    Kommentaar


                      Ei ole .

                      Kommentaar


                        Mis värk on ,et kui ma portaalis võtan uudised ja Prantsusmaa, siis ei tule Prantsusmaa uudised vaid tulevad üldised uudised?

                        Kommentaar


                          Kui siin jutt juba kalendrite peale läks, siis küsiks portaali kalendri kohta ka. Levadia euromängud on juunikuus kirjas, teisi (Kalju, Trans, Flora) mitte. Võiks äkki ikka olla, milleks vahet teha?
                          Ja uuele karikahooajale mõeldes äkki mingilt maalt alates karikamängud ka - arusaadav, et hirmpaljude paaridega avaringides ehk ei mahu, aga no vähemalt näiteks veerandfinaalistki. Või vähemalt finaal võiks ju ikka olla ära märgitud. Eriti kui superkarikafinaal on kirjas. Sellised kaks senti siis.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Tahtsin samuti kalendrist vaadata millal toimub Kalju euromäng kodus, kuid seda ju pole, on vaid Levadia mängud. Olen poolt ülal pakutuga- lisada teiste Eesti klubide euromängud samuti kalendrisse.

                            Kommentaar


                              Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


                              Pildi all on kirjas- Kalju naaseb Eestisse 1:1 viigiga.
                              Kumb seis siis jäi? Kas 2:1 või 1:1?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Rubriigid ei tööta. Tahtsin vaadata roosasid reedeid ja tuli ette mingi eesti koondise uudis, hiljem tuli ette mingi Pareiko ja Tomski Tomi oma jaa see oli kõigi asjadega rubriikide all.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X