320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vead saidil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Vähemalt võeti poolajal üks neist välja

    Viga on muidugi viga ja kontrollida tuleb, aga tõele au andes on sellist asja esmapilgul ikka suht keeruline märgata.
    Hetkel (kui 10. vooru mängud algasid) on EJL lehel protokollides jälle suur kala sees (kuidas urmar küll ei märka). Saab näha kas soccernet teeb jälle haltuurat - copy/paste....

    Kommentaar


      Ei oleks elu sees uskunud, et urmari kaitseks sõna võtan, aga ffs. Selle eest veel soccernetile turja hüppamine on muidugi juba eriline lollus, aga samas võid ju ise sinna tööle minna ja kõik protokollid, pressiteated jms täht-tähelt üle kontrollida. Teeb haltuurat...

      Algselt postitas sosku Vaata postitust
      Hetkel (kui 10. vooru mängud algasid) on EJL lehel protokollides jälle suur kala sees (kuidas urmar küll ei märka). Saab näha kas soccernet teeb jälle haltuurat - copy/paste....
      Mõistlik on muidugi alati selliste juhtumite korral niisama näägutada, ilma et viga ennast mainiks. Kardad, et äkki parandatakse ära või?

      (eeldan, et hetkel on teemaks Viljandi ridadesse tekkinud kaks Lätti, kellest üks peaks olema Laht)
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Nojah, nüüd saab sosku veel minu pärast noomida. Aga kui tõsiselt rääkida, siis paraku lisab selliseid vigu sisse, sest aega kontrollida napib. Peaaegu igas voorus kui on neli üheaegset mängu, lipsab mõni viga sisse, täna oli kaks, lisaks Pebre-Pukk.

        Veel läks Levadia avavärav kogemata paariks minutiks Tammeka nimele, millest haarasid kinni ka vähemalt 2 ülemaailmset live-scori, mis tõestas seda, et nad tegid täna haltuurat. Vahel annavad just nemad mulle esmainfot, aga täna neil oma informaatoreid polnud, keegi neilt tootis ejl-ile klikke.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Nojah, nüüd saab sosku veel minu pärast noomida. Aga kui tõsiselt rääkida, siis paraku lisab selliseid vigu sisse, sest aega kontrollida napib. Peaaegu igas voorus kui on neli üheaegset mängu, lipsab mõni viga sisse, täna oli kaks, lisaks Pebre-Pukk.
          Muutke veel Tammeka Hunt ka Hurdaks.

          Kommentaar


            Ehhe.

            Kommentaar


              Moderaator nimega Maarek. Suurim viga siin saidil.
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Kuhu mu FC Soccerneti access kadus?

                Kommentaar


                  Tundub, et olen endale saanud.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    See on natuke siuke laiem teema, aga kuna see "hooaeg" on vaikselt algamas, siis tasub siin kiunuda küll. Probleem nimelt selles, et igasugu mängijate üleminekute uudisnuppudes jäetakse miskipärast mainimata mängija positsioon. No minumeelet on see siiski küllaltki oluline ja võiks ära olla mainitud ometigi. Aastate lõikes on see üsnagi sagedane probleem, aga täiesti parandatav ju.

                    Näide, mistõttu see teema mulle ka meenus:
                    Borussia Mönchengladbach teatas täna, et on jõudnud diilini, mille tulemusel liitub nendega 19-aastane šveitslane Granit Xhaka.
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Juhtus endal ükskord ja näen, et ka teistel on juhtunud, et pilti postitades ei tule tavapärases mõõdus, vaid mingisugune pisike pilt. Kuigi URL copydes on tegemist olnud mingi a la 600x400 pildiga, siis postis tuleb välja ikka mingi pisike(125x125)
                      Mis keiss ???
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Miks keegi mu pandud pilte ei näe? Endal probleeme pole.

                        Kommentaar


                          kopeerisid lingi või image locationi?




                          yep, tundub, et sa panid lihtsalt lingid. vist on nii, et su enda arvuti loeb kuskilt cookiedest vms need pildid ära, aga teistel neid samu küpsiseid ei ole.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Kes seda enam mäletab.

                            E: Seda näete?



                            E2: Ei oska enam vanas peas linkida ka.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Kes seda enam mäletab.
                              no ma testisin juba üle ja sa ei pannud image locationit.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                Juhtus endal ükskord ja näen, et ka teistel on juhtunud, et pilti postitades ei tule tavapärases mõõdus, vaid mingisugune pisike pilt. Kuigi URL copydes on tegemist olnud mingi a la 600x400 pildiga, siis postis tuleb välja ikka mingi pisike(125x125)
                                Mis keiss ???
                                Võta linnuke ära rea "Retrieve remote file and reference locally" eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X