320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vead saidil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    Mina igatahes olen elninolt blokki maha võtnud. Mingi imelik kiusatus oli ta poste vaadata
    meeldin v

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      meeldin v
      Suht terav

      Kommentaar


        Talvepausile Hispaania kõrgliiga punase laternana siirdunud Deportivo La Coruna jättis kogu halva aastasse 2012 ning avas uue treeneri käe all 2013. aasta oma hooaja kolmanda võiduga, mis saadi Malaga üle.


        Levante sai tõesti kodus Bilbao käest 3:11 sauna?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Ei saa Musahädaabi teemasse posti teha

          Kommentaar


            Igal hommikul nii juba nädal aega loobivad esilehe uudised sellist errorit:

            Bad Request

            Your browser sent a request that this server could not understand.
            Size of a request header field exceeds server limit.
            Cookie
            /n
            Apache/2.2.23/DataZone SP (Unix) mod_zfpm/0.2 Server at dn93.zone.eu Port 80

            Kommentaar


              Kustuta oma küpsised ära.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Mingit suvalist uudist lugedes ei näita alla kerides, et "Eesti ja eestlased võõrsil" uudistel oleks kommentaare, tegelt on. Võibolla pole hästi arusaadav.

                Kommentaar


                  Muuda profiili all olev Valikuline informatsioon - Kogu info on nähtav ka foorumi kasutajatele sealt omakorda Privacy: mille üheks valikuks on Peida vanud ja sünniaeg. Küll väike täheviga kuid siiski minumeelest oluline.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Riks Vaata postitust
                    Muuda profiili all olev Valikuline informatsioon - Kogu info on nähtav ka foorumi kasutajatele sealt omakorda Privacy: mille üheks valikuks on Peida vanud ja sünniaeg. Küll väike täheviga kuid siiski minumeelest oluline.
                    Korras.

                    Kommentaar


                      Uuendasin seadete all oma profiili.
                      Siis ilmus järgnev tekst:
                      Aitäh oma profiili uuendamise eest, $bbuserinfo[username].

                      Kommentaar


                        Soccerneti kalendris on märgitud, et täna Flora II vs Tammeka II algas kell 11:00, kuigi tegelikult peaks õige algusaeg olema 16:30.

                        Lisaks ka üks soovitus, et Soccerneti kalendrisse võiks telemängu taha teha ka väikse märgikese (+ tulevikus ka striimile).
                        Nt: L 27.04
                        Meistriliiga:
                        14:00 S. Kalev - T. Kalev (TV6)
                        17:00 Paide LM - Levadia (Live stream)
                        vms

                        Usun, et nii mõnigi tegelane ammutab infot pigem siit portaalist kui jalgpall.ee-st.

                        Kommentaar


                          Mul andis ka üksvahe sellist asja pidevalt. cache tühjendamine aitas aga närvidele käis küll.
                          Kusjuures huvitav on see, et mobiilis Operaga soccernet.ee-d külastades antakse kogu aeg mingi facebooki serdi kohta viga - et saidi nimi ei klapi. aga ma pole praegu viitsinud uurida ka milles asi, ok-ga viga eest ära kuni järgmise saidi külastamiseni.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Arsene Wenger lükkas ümber teda PSG-ga seostavad kuulujutud ning kavatseb jääda Arsenali, kes on talle kulutamiseks ligikaudu 70 miljonit eurot andnud.


                            70 miljonit euri, 71 miljonit naela, 72 miljonit krooni, 73 miljonit rubla, 74 miljonit dollarit jne
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              Mul andis ka üksvahe sellist asja pidevalt. cache tühjendamine aitas aga närvidele käis küll.
                              Kusjuures huvitav on see, et mobiilis Operaga soccernet.ee-d külastades antakse kogu aeg mingi facebooki serdi kohta viga - et saidi nimi ei klapi. aga ma pole praegu viitsinud uurida ka milles asi, ok-ga viga eest ära kuni järgmise saidi külastamiseni.
                              mul oli ka siuke jama ja ma blokkisin selle ära ja nüüd feisbuuk ei tööta enam
                              tagasi ei oska panna, et palju õnne mulle teie kõigi poolt, u nädal aega sain feissbuki liige olla
                              tell your mother, we are hooligans!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mg Vaata postitust
                                mul oli ka siuke jama ja ma blokkisin selle ära ja nüüd feisbuuk ei tööta enam
                                tagasi ei oska panna, et palju õnne mulle teie kõigi poolt, u nädal aega sain feissbuki liige olla
                                Täpselt sama jama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X