320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vead saidil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui keegi on ignore listis ning avada tema postitus siis näidatakse postituse numbrit kui #0

    Kommentaar


      Jose Mourinho tunnistas pärast kaotust karikafinaalis Atletico Madridile, et Real Madridi aasta ebaõnnestus tänavu.

      Autor on Enn Mäeorg , mitte Mäehorg. Barcelona ei ole Bartselona, Atletico ei ole Athletico.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Sillamäe Kalev alistas meistriliiga 14. voorus Tallinna Levadia 2:0. Kohtumise mõlemad väravad lõi vahetusest sekkunud Jevgeni Kabajev.


        Kabajev ???
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Minumeelest päris terav. FC Levadia sõitis külla JK Sillamäe Kabajevile. Üsna selline see mängu tulemus ju oli

          Kommentaar


            Eile lükkas Everton tagasi Manchester Unitedi 14 miljoni euro suuruse pakkumise Leighton Bainesi eest, kuid valitsev Inglise meister pole alla andnud.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Esiliiga selle vooru kohtumistega on kalendris mingi kala. Paistab, et Liit on mingil hetkel aegu muutnud (nt mul hooajakaardil ka vanad andmed, Tarva puhul sis).

              Kommentaar


                Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                Esiliiga selle vooru kohtumistega on kalendris mingi kala. Paistab, et Liit on mingil hetkel aegu muutnud (nt mul hooajakaardil ka vanad andmed, Tarva puhul sis).
                Tänud, korras.

                Kommentaar


                  Võib-olla ei ole see viga, vaid lihtsalt on inimene ennast klooninud. Aga sellegi poolest väärt ära mainimist: kas Daniil Ratnikov on korraga 2 mängu pidanud? Sillamäe ja Tallinna Kalevi eest.
                  Inglisekeelne Wikipedia ja Eesti Vikipeedia

                  Kas Sina oled juba oma panuse Wikipediasse kui kultuuripärandisse andnud? Kui ei, siis miks?

                  Kommentaar


                    Esiliiga statistikas näitab, et Tammeka II on 10 nullimängu teinud, tegelikult on neil neid 9. Kolmel meeskonnal on 9 nullimängu:

                    9 - Jõhvi FC Lokomotiv
                    9 - Viljandi JK Tulevik
                    9 - Tartu JK Tammeka II

                    See tammeka +1 on olnud tegelikult mitu kuud juba, aga alles nüüd leidsin koha kus sellest teavitada

                    Kommentaar


                      Algselt postitas pelmeen10 Vaata postitust
                      Võib-olla ei ole see viga, vaid lihtsalt on inimene ennast klooninud. Aga sellegi poolest väärt ära mainimist: kas Daniil Ratnikov on korraga 2 mängu pidanud? Sillamäe ja Tallinna Kalevi eest.
                      keegi on arvanud et Sillamäe Kalev = Tallinna Kalev

                      Kommentaar


                        Miniatuurne viga, aga mainin ära. Nimelt on ennustusmängus tänase Tammeka-Paide tegeliku tulemuse lahtris seisuks märgitud 3:2. Peaks olema ikka 0:0.

                        Kommentaar


                          Seesuuret, "mis uudist" sektsioon on juba mitmeid päevi pekkis. Loodetavasti saab kunagi korda.

                          E: nüüd korras, kena.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Kas ma olen ainus, kel androidmobiilis kogu Soccernet v.a. foorum laeb lehekülje täielikult ära ja siis kaob kogu tekst vaikusse, valgusse, tühjusse... Tähendab, laeb kogu lehe sisu ja siis viskab valge lehekülje ette? Juba mitmes päev ja täiesti lambist. Ei aita ja lehe laadimise poole pealt katkestamine, kui tekst juba nähtav - ikka viskab mingil hetkel valgeks ära...

                            Kommentaar


                              Mul toimib küll korralikult. Äkki brauseri viga :
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                                Kas ma olen ainus, kel androidmobiilis kogu Soccernet v.a. foorum laeb lehekülje täielikult ära ja siis kaob kogu tekst vaikusse, valgusse, tühjusse... Tähendab, laeb kogu lehe sisu ja siis viskab valge lehekülje ette? Juba mitmes päev ja täiesti lambist. Ei aita ja lehe laadimise poole pealt katkestamine, kui tekst juba nähtav - ikka viskab mingil hetkel valgeks ära...
                                Kuidas nüüd on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X