320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vead saidil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Inglismaa jalgpalli huvilised on täna tõeliselt suure duelli ootuses, kui kohtuvad kaks peamist tiitlisoosikut Manchester City ning Chelsea.


    55-53=2
    55-50=5
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      See Dubai 2014 reklaam foorumi esilehel PEAB olema viga. Väga räige näeb välja

      Kommentaar


        See on üleval kuni esmaspäeva südapäevani. Reklaam toob leiva lauale, pidagem vastu!

        Kommentaar


          Jah, reklaami peab näitama. Siiski ütlen ka oma arvamuse välja - selline taustaks olev reklaam on minu arvates kõige hullem reklaam üldse. Tahad lihtsalt akent aktiivseks teha või mõnest aktiivsest veebilehe komponendist välja tulla ja otsi tikutulega taga kohta kuhu vajutada võib ilma lehelt lahkumata.
          Aga jah, reklaam on kahjuks vajalik, püüan ka vähemalt iga paari päeva tagant midagi klikkida mis teile kõlisevat võiks tuua.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Jätkuvalt, kasutage adblocki.

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Jätkuvalt, kasutage adblocki.
              Jätkuvalt, palun ärge kasutage adblocki. Vähemalt mitte Soccernetis.
              Newton Heath 1878

              Kommentaar


                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                Jätkuvalt, kasutage adblocki.
                Mul adblock peal, aga seda näitab ikkagi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                  Jätkuvalt, palun ärge kasutage adblocki. Vähemalt mitte Soccernetis.
                  Kuidas see värk üldse käib. Kas te saate iga klikiga mingisuguse raha moodi asja või sellest ei olene? Ma igaljuhul võtsin nii portaalist kui ka foorumist adblocki maha.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                    Jätkuvalt, palun ärge kasutage adblocki. Vähemalt mitte Soccernetis.
                    Vabandust, aga seni olen sunnitud kasutama, kuni need nurkadest lahti kargavad popupid siin edasi figureerivad. Sest need segavad täiesti otseselt foorumi kasutamist. Kui oleks seesugune frame nagu praegu esiküljel või siis niisugune Football Five/Santose bänner (mõlemad ka praegu nähtavaks jäetud), siis on ok. Mõttekoht ehk selles osas, millisesse auku tasub asju müüa ja millise progressiivsem osa foorumi kasutajatest niikuinii kohe lukku keerab.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Kuidas see värk üldse käib. Kas te saate iga klikiga mingisuguse raha moodi asja või sellest ei olene? Ma igaljuhul võtsin nii portaalist kui ka foorumist adblocki maha.
                      Laias laastus võib öelda, et iga klikk toob raha sisse. (Vahel on kampaaniad näitamistepõhised, siis toob iga näitamine raha sisse. Lisaks on segatüübid, kus loetakse nii näitamisi, klikke kui ka tegelikku action-it ehk siis kas kasutaja tegelt ka tegi seda, mida reklaamis teha soovitati.)

                      mis-toob-raha-sisse.jpg

                      Sellel pildil on ühe meie partner-reklaamivõrgustiku statistika reklaami kuvamise kohta Soccernetis. Periood on september 2013 kuni veebruar 2014.

                      Pilti tuleb tõlgendada nii, et kogusissetulekust tõid ligi 88% klikipõhised kampaaniad.

                      Kuigi meil on partner-reklaamivõrgustikke veel teisigi (kelle puhul võib statistika erineda), võime siit siiski üldistuse teha, et sissetuleku toob klikk.
                      Last edited by wiiner; 16.02.14, 23:15.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Vabandust, aga seni olen sunnitud kasutama, kuni need nurkadest lahti kargavad popupid siin edasi figureerivad. Sest need segavad täiesti otseselt foorumi kasutamist. Kui oleks seesugune frame nagu praegu esiküljel või siis niisugune Football Five/Santose bänner (mõlemad ka praegu nähtavaks jäetud), siis on ok. Mõttekoht ehk selles osas, millisesse auku tasub asju müüa ja millise progressiivsem osa foorumi kasutajatest niikuinii kohe lukku keerab.
                        Mõistan su muret. Mingil perioodil olid meil korraga lubatud nii vasakpoolsed kui ka parempoolsed kaasatilbendavad nurgabännerid. Siis oli pilt teinekord nii kirju, et sisulist osa polnudki näha.

                        Aga täna on kokkulepe selline, et lubame kuvada nurgabännerit ainult ühel pool, mis loodetavasti häirib vähem. Ei?

                        Olen rääkinud mitme veterankasutajaga samal teemal. Nad on öelnud, et mõistavad neid põhjuseid, miks me oleme sunnitud (teinekord kasutajale ebamugavust valmistavaid) reklaame kuvama. Arutelude käigus on sündinud idee töötada sellisele sihtgrupile (Soccerneti pikaajalised püsikülastajad) välja süsteem, mis vabastaks neid tülikast reklaamist, kuid võimaldaks Soccernetil siiski see tulu kätte saada, mida nende reklaamide kuvamine muidu annaks.

                        Mõeldes veidi laiemalt, võiks see olla mingit laadi klubi (nimetame seda siis Soccerneti Sõprade Klubiks või popilt ja noortepäraselt Soccerneti VIP-klubiks), mille liikmetel oleksid siis teatud privileegid (nt reklaamivabastus foorumis ja ka teistes Soccerneti keskkondades, mingid soodustused meie koostööpartneritelt, tasuta osalemised meie poolt korraldavatel üritustel, mingi tasuta Soccerneti nänn jne vms). Ning sellesse klubisse kuulujatele võiksime siis kokku leppida mingi liikmemaksu, mis siis kataks Soccerneti jaoks "reklaami mittekuvamise kulu". Ja võib olla pikemas plaanis annaks võimaluse nendest tilbendavatest nurgabänneritest üldse loobuda.

                        Kuidas selline idee tundub?
                        Last edited by wiiner; 16.02.14, 23:17.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                          Kuidas selline idee tundub?
                          Ma arvan, et paljudele see meeldiks. Vähemalt eelevates teemades on sellest juttu tulnud. Kuigi ise kasutan ka adblocki, oleksin nõus aitama. Sest olgem ausad, soccernet on ikka ainukene koht (ja mõne uudise saidi kõrval) kus põhimõtteliselt käin iga päev.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                            Arutelude käigus on sündinud idee töötada sellisele sihtgrupile (Soccerneti pikaajalised püsikülastajad) välja süsteem, mis vabastaks neid tülikast reklaamist, kuid võimaldaks Soccernetil siiski see tulu kätte saada, mida nende reklaamide kuvamine muidu annaks.

                            Mõeldes veidi laiemalt, võiks see olla mingit laadi klubi (nimetame seda siis Soccerneti Sõprade Klubiks või popilt ja noortepäraselt Soccerneti VIP-klubiks), mille liikmetel oleksid siis teatud privileegid (nt reklaamivabastus foorumis ja ka teistes Soccerneti keskkondades, mingid soodustused meie koostööpartneritelt, tasuta osalemised meie poolt korraldavatel üritustel, mingi tasuta Soccerneti nänn jne vms). Ning sellesse klubisse kuulujatele võiksime siis kokku leppida mingi liikmemaksu, mis siis kataks Soccerneti jaoks "reklaami mittekuvamise kulu". Ja võib olla pikemas plaanis annaks võimaluse nendest tilbendavatest nurgabänneritest üldse loobuda.

                            Kuidas selline idee tundub?
                            Olen ka mõeönud, et võiks midagi sellist olla ja ideega väga nõus.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas wiiner Vaata postitust

                              Kuidas selline idee tundub?
                              Poolt.
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Minu teada loetakse Hispaanias omavaheliste mängude seisu võrdsete punktide korral, seega Hispaania liiga tabel ootab teatavaid korrektiive tabeli LIIDRI osas.
                                Geenius tänab.


                                Forza Atleti !!!
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X