320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vead saidil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See nimevärk võiks ikkagi järjekindel olla, et kui on Andrejev, siis olgu ka Jelisejenok. Kui ikkagi on Oleksandr või Dmitro, siis peaks nii ka jääma.

    Kommentaar


      Algselt postitas optiums Vaata postitust
      See nimevärk võiks ikkagi järjekindel olla, et kui on Andrejev, siis olgu ka Jelisejenok. Kui ikkagi on Oleksandr või Dmitro, siis peaks nii ka jääma.
      Et selle asjaga ühele poole saada, siis Jelisejenok ongi ka meie süsteemis nüüd Jelisejenok. Ei teagi, miks ta esialgu valesti läks, ilmselt lohakus või teadmatus.
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        Väga hea, et Jelisejenokiga nüüd nii läks. Polnud vist kerge oma viga tunnistada.

        Kommentaar


          Jätkame seda nimede teemat. Vitaly Kutuzovist teete Vitali, aga Henry Rohtla jätate Henryks? Kuidas see eesti keele õigekirjutusreegel sellist asja kajastab? Kas eestlaste nimed on pühad, aga teistel teeme, nagu meeldib edit. seadus nõuab?

          Ka Irakly Logua teile ei sobi.

          Kommentaar


            Algselt postitas optiums Vaata postitust
            Jätkame seda nimede teemat. Vitaly Kutuzovist teete Vitali, aga Henry Rohtla jätate Henryks? Kuidas see eesti keele õigekirjutusreegel sellist asja kajastab? Kas eestlaste nimed on pühad, aga teistel teeme, nagu meeldib edit. seadus nõuab?

            Ka Irakly Logua teile ei sobi.
            Lihtsalt kiusu pärast ajad oma jonni? Vene nimi Виталий on eesti kirjapildis Vitali. Kõik, punkt. Teisega on sama lihtne, Ираклий Генович Логуа. Küsi parem, kust need y-tähed sinna vene passiga meeste nimedesse üldse leiutatud on. Logua on näiteks nii transfermarktis, UEFA andmebaasis kui ka klubi enda kodulehel ja wikipedias i-ga...

            Vene keelest transkriptsiooni reeglid on muidu siin. Ole lahke ja tutvu.


            Ja Henry Rohtlal on tõenäoliselt olemas näiteks pass, kus tema nimi on Henry ja mitte Henri, eks ole. Kui sinu jaoks kehtib valem "seadus nõuab = minu arvates nõme", nagu võib sellest lõpulause irooniast järeldada, siis on see pigem ikka sinu isiklik traagika.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              15 000 euri suurune keeld

              15000eurinekeeld.jpg
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Kas Skoor! mängus on tulemuste sisestmise lehel midagi muudetud? Nimelt avastasin paar päeva tagasi, et sisestamine vätab jube palju aega. Jah, see leht laadis ka varem aeglaselt, kuid kui leht oli laadinud, polnud mingit probleemi tulemusi sisestada, praegu aga täidad ühe kasti ära, siis käib mingi tegevus taustal ja võtab tükk aega enne kui saad sama mängu teise poole väravate arvu kirja panna. Esialgu arvasin, et tgemist on minu kasutuses oleva arvuti probleemiga - proovisin sellel erinevaid brausereid ja mingit vahet polnud, probleem püsis. Nüüd olen aga teise arvuti ees ja sama lugu - erinevad brauserid, kuid ennustuste sisestamine võtab meeletult aega. Chrome suudab tihti ka öelda, et leht on hangunud ning küsib kas jätkata.

                edit:
                Selline asi veel, et kui liikuda kastide vahel tabulaatoriga, siis on seis parem ja midagi ei hangu (kahjuks peab järgmist päeva sisestama hakates siiski ka hiirt kasutama või meeletult tabulaatorit vajutama). Ehk see võiks tähendada, et mingi skript mis hiire klõpsust käima tõmmatakse on kurja juur?
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Eesti koondise ründaja Henri Anier pääses Saksamaa esiliiga kolmanda vooru kohtumises väljakule 57. minutil.


                  Juhin lihtsalt tähelepanu, et tähed "RB" ei tähista RB Leipzigi nimes Red Bulli. Sama viga on ka liidu kodukal aga see selleks.
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    Martin Tšegodajev lõi Eesti karikavõistluste 1/16-finaalis iluvärava. See oli üks kahest väravast, mille Tšegodajev Tallinna Charma võrku lõi, aidates FCF Tallinna Ülikooli sellega mängus 11:2 võiduni.


                    Hoolimata video jõudmisest 101GG saidile ja YouTube'i klipi pealkirjast ei ole siiski kindlasti tegu karikamängu väravaga Retro vastu. Vastaste särgi ja staadioni järgi pigem liigamäng Charmaga.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Mis kala mänku teemaga on? Mis uudist - vaata viimast kaudu minna siis viskab 4-5 posti ülespoole kui on viimane. Teistes teemades seda pole.

                      Kommentaar


                        Maailmakaardi korrektuurid:

                        Eemaldada:

                        Lindpere
                        Liivak

                        Lisada:

                        Andreas Vaikla, 19.02.1997, West Bromwich Albion (ENG)

                        Kommentaar


                          MeistriLiiga ennustuses on Schalke - Real Madrid mäng kaks korda toimumas Saksamaal. Üks kord peaks ikka Bernabeul ka toimuma.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Maailmakaardile: Daniela Mona Lambin (14.02.1991) - Malmin Palloseura (FIN) 19/1

                            Kommentaar


                              Saalijalgpalli karikavõistluste esimeses poolfinaalis oli lähedal üllatus, kuid SK Augur Enemat sai Ararat TTÜ üle napi 5:4 võidu.


                              39 minut pole eelviimane minut.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Kuidas nii?

                                Väljendasin ennast tiba valesti. Võiduvärav löödi kuskil 20 sekundit enne 40 minuti täis saamist. Aga kui uudist teha EJL protokolli põhjal, siis ei saagi paremat tahta. Muidu oli igati põnev ja võitluslik mäng.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X