320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vead saidil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Vead saidil\'

    võib-olla on selllist jama juba olnud, aga küsin ikka, et miks kuradi pärast mul kõik privaatsõnumid ära on kadunud? kui mingi limiit on, siis oleks võinud ju viimaseid üks haaval kustutama hakata...
    ½121½

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Vead saidil\'

      Mul mõnikord nii, et näen kui keegi on kuhugi teemasse postitanud. Teen teema lahti ja viimane postitus on ilma kirjata ja kasutajanimeta. Registreerumisajaks on pandud mingi kuupäev aastal 1970. Okei natuke segane on, ju saate aru.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Vead saidil\'

        ma ei n2e enda postitusi vahepeal!
        kuigi olen teemas viimane postitaja olnud!
        YR1 Power

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Vead saidil\'

          mul on nii, et kui silmad on kinni, ei näe vabshee midagi. isegi kui ei postita samal ajal.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Vead saidil\'

            mul on nii, et kui ma silmad kinni panen siis ei näe teised mind ja tavaliselt käin ma siis tüdrukute riietusruumis ja neile meeldib vist kiljuda *hehe*

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Vead saidil\'

              Algselt postitas Daniel


              ma ei n2e enda postitusi vahepeal!
              kuigi olen teemas viimane postitaja olnud!
              probleem võib olla selles, et lehekülg sai täis ja sinu post läks järgmisele lehele?

              edit: keegi võiks ikkagi minu küsimusele ka vastata, et kas on mingi piir privaatsõnumite arvule seal postkastis?
              ½121½

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Vead saidil\'

                Algselt postitas Hughes


                Algselt postitas Daniel


                ma ei n2e enda postitusi vahepeal!
                kuigi olen teemas viimane postitaja olnud!
                probleem võib olla selles, et lehekülg sai täis ja sinu post läks järgmisele lehele?

                edit: keegi võiks ikkagi minu küsimusele ka vastata, et kas on mingi piir privaatsõnumite arvule seal postkastis?
                eilane ikkagi
                YR1 Power

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Vead saidil\'

                  See ei ole mitte niivõrd viga kui küsimus.

                  Kui ma õieti aru saan, on iga tavalise teema puhul võimalus minna ajas \"tagasi\" alguses 5 lk kaupa ja siis sisuliselt üle kahe lehekülje (segane selgitus, aga ehk on aru saada). Miks ei võiks seal all olla \"link\" kõikidele lehekülgedele, mis antud teemas on? Tehniliselt ju peaks see võimalik olema. Nt. kui ma panen Otsingusse midagi, siis võib otsingu tulemusena tulla vabalt link sadadele lehekülgedele.

                  Eriti suurte teemade puhul on nt. mingi 6 kuu või aasta taguste postituste otsimine paras tüütus. Teine variant on, et selleks on mingi trikk, mida minu IT-alased olematud teadmised ei ole omandanud. Või kui see on üksnes minu probleem, siis whatever...
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Vead saidil\'

                    manuaalselt saab väga lihtsalt:

                    näiteks sünnipäeva teema



                    see viib selle teema viimasele ehk 107. lehele. kui sa nüüd muudad aadressireal selle 107 ära näiteks 16, siis viib see sind selle teema 16. lehele

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Vead saidil\'

                      Aga kui ma ei taha, et mu aadressiriba ajalugu igasugu kräppi täis läheks? Rõve minu arust, kui seal umbes 10 järjestikust rida miskit pikka foorum.seccernet.blä-blä-blä jura on. Jah, olen pedant.

                      Ja miks ei saa kasutajaid kuidagi normaalselt kasutajaid otsida? Elik kui tahan nähe, kas foorumis on olemas kasutaja, kes pole nt ühtki posti teinud, nimega Karvapall, siis peaksin senise valemi kohaselt miski tuhat aastat liikmete nimekirja all lehti edasi lappama (või lambist estoni valemit proovima ja panema lk numbriks 48 või 56 või 78 või 185 või nii edasi). Oleks ilusam, kui see kuidagi paremini orgunnitud oleks... kas siis tähtede kaupa vms...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Vead saidil\'

                        Algselt postitas eston maravilha


                        manuaalselt saab väga lihtsalt:

                        näiteks sünnipäeva teema



                        see viib selle teema viimasele ehk 107. lehele. kui sa nüüd muudad aadressireal selle 107 ära näiteks 16, siis viib see sind selle teema 16. lehele

                        http://foorum.soccernet.ee/read.php?...91&page=16
                        Määän, you are an IT genius!!! Nii teengi, ühesõnaga unustage minu eelnev küsimus...
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Vead saidil\'



                          Külaline
                          Postitusi:
                          Liitus: January 1, 1970 Postitatud: 01-01-70 02:00:00

                          --------------------------------------------------------------------------------





                          Vot tak, selline asi oli just Barca teema viimase postina märgitud.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Vead saidil\'

                            Sellest on küll mingi 11476 korda juttu olnud, aga noh... tegemist ühe foorumi kiiksuga, mida pikemate temade puhul sageli ette tuleb. Tegelikku viimast postitust saab siis näha näiteks vajutades nuppu \"vasta\", seda aga ainult siis, kui foorumi seadete alt on valitud küsimuse \"Kas tahad teemale vastates näha teema ajalugu?\" vastuseks \"Jah\".

                            Palun näiteks.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Vead saidil\'

                              Nagu kasutaja Vincent juba kuskil ette pani, tuleks ülalolev infumatsiuun panna eraldi kleepivasse teemasse pealkirjaga \'Mida teha, kui viimane post on aastast 1970\'.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Vead saidil\'

                                Algselt postitas fitti


                                Nagu kasutaja Vincent juba kuskil ette pani, tuleks ülalolev infumatsiuun panna eraldi kleepivasse teemasse pealkirjaga \'Mida teha, kui viimane post on aastast 1970\'.
                                Kirjutasin jah siisamasse teemasse ükskord midagi sellist ja siis kustutasin ära jälle, sest hakkasin mõtlema, et milleks ikka iriseda. Oleks pidanud alles jätma vist...
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X