320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Verstapost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Härrased moderaatorid ja muidu asjapulgad,kas olete mõelnud sellele ,et soccernetti võiks veel laiemalt propageerida. Praegu liigub info minu arusaamist mööda suust suhu:P
    Isegi vutihuvilised tuttavad pole soccernetist kuulnud.
    Tehke üks suur loosung näit: Kuumad vutiuudised soccernet.ee . Ja riputage see Vene-Eesti mängul tribüünile,
    saate kohe 500külalist juurde.
    Aga pidu võiks ikkagi korraldada,mul kama kus. See peaks samuti sõpruskonda ühendav tegevus olema. Mõelge selle peale,kui teeks enne vene mängu mingi olemise.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #17
      Orginally posted by ROOTSI KUNN

      Härrased moderaatorid ja muidu asjapulgad,kas olete mõelnud sellele ,et soccernetti võiks veel laiemalt propageerida. Praegu liigub info minu arusaamist mööda suust suhu:P
      Isegi vutihuvilised tuttavad pole soccernetist kuulnud.
      Tehke üks suur loosung näit: Kuumad vutiuudised soccernet.ee . Ja riputage see Vene-Eesti mängul tribüünile,
      saate kohe 500külalist juurde.
      Mina vastupidi jälle arvan, et see Soccernet'i foorum peaks jääma tõesti jalgpallist huvituvate inimeste vestluspaigaks. Ma pole kaua aega liige olnud, aga mulle tõeliselt meeldib siinsete inimeste asjatundlikkus ja see, et väga vähe on sellist mõttetut lahmimist, roppusi jms, mis valitseb kasvõi DELFIs. Muidugi välistab asjatundlik vestlus suvaliste tegelaste lollused, tõrjub sellised inimesed pikema jututa eemale. Mistõttu las levib parem suust suhu see info
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #18
        Orginally posted by ROOTSI KUNN

        Härrased moderaatorid ja muidu asjapulgad,kas olete mõelnud sellele ,et soccernetti võiks veel laiemalt propageerida. Praegu liigub info minu arusaamist mööda suust suhu:P
        Isegi vutihuvilised tuttavad pole soccernetist kuulnud.
        Siis nad vist ikkagi pole kuigi tõsised vutihuvilised, kui nad siiani sellest kuulnud pole. Või teine võimalus, et nad pole kuigi aktiivsed arvutikasutajad.

        Soccerneti uudised ka just kõige operatiivsemad pole, selles osas on Sportnet ikka eelistatum, rääkimata välissaitidest. Kui aga tingimata tahetakse Soccerneti (foorumi) külastatavust tõsta, siis kõige lihtsam olekski sellele reklaami teha Sportnetis, millel on päevas tuhandeid külastajaid ehk potentsiaalseid jalkahuvilisi.

        Kommentaar


          #19
          [/quote]

          Soccerneti uudised ka just kõige operatiivsemad pole, selles osas on Sportnet ikka eelistatum, rääkimata välissaitidest. Kui aga tingimata tahetakse Soccerneti (foorumi) külastatavust tõsta, siis kõige lihtsam olekski sellele reklaami teha Sportnetis, millel on päevas tuhandeid külastajaid ehk potentsiaalseid jalkahuvilisi.[/quote]

          Aga uudiseid ju saabki mujalt piisavalt. Siin võiks ikka asjatundliku diskuteerimisega tegeleda. :P
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #20
            blah... Sportnet... blah... need sellid saavad oma töö eest ju palka kah... blah... nad ei pea koolis käima iga jumala päev... blahhh...

            Kommentaar


              #21
              jama

              nii kindlalt ei saa aga mulle võiks kyll mingi staatuse anda
              iidolix mul linna iff, enda arust olen seff!

              Kommentaar


                #22
                Orginally posted by mcnamara

                Orginally posted by ROOTSI KUNN

                Härrased moderaatorid ja muidu asjapulgad,kas olete mõelnud sellele ,et soccernetti võiks veel laiemalt propageerida. Praegu liigub info minu arusaamist mööda suust suhu:P
                Isegi vutihuvilised tuttavad pole soccernetist kuulnud.
                Tehke üks suur loosung näit: Kuumad vutiuudised soccernet.ee . Ja riputage see Vene-Eesti mängul tribüünile,
                saate kohe 500külalist juurde.
                Mina vastupidi jälle arvan, et see Soccernet'i foorum peaks jääma tõesti jalgpallist huvituvate inimeste vestluspaigaks. Ma pole kaua aega liige olnud, aga mulle tõeliselt meeldib siinsete inimeste asjatundlikkus ja see, et väga vähe on sellist mõttetut lahmimist, roppusi jms, mis valitseb kasvõi DELFIs. Muidugi välistab asjatundlik vestlus suvaliste tegelaste lollused, tõrjub sellised inimesed pikema jututa eemale. Mistõttu las levib parem suust suhu see info
                Kuulutus peaks reklaamima ikka soccernet.ee'd mitte otseselt foorumit. Saidikülastajatega tekivad ka mõned asjalikud foorumikülastajad ja siin sõna võtjad. Kui soccernet.ee's rohkem külastajaid hakkab käima, saaks siia ka kergemini paar bännerit(mitte liig palju), see oleks efektiivne teenimisviis nii saidile kui ka sponsorile.
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  #23
                  Orginally posted by jantz

                  nii kindlalt ei saa aga mulle võiks kyll mingi staatuse anda
                  Eh, see oli juhuslikult
                  Ja pealegi see number pole mingi sümbol...oleks sa 666 ex siis kaalux

                  Kommentaar


                    #24
                    Kallid kaasfoorumlased, kas olete märganud, et seoses kogu selle kõmuga Eesti - Venemaa mängu ümber (Jalgpallihaigla poolt korraldatud pikett, fännide muljetavaldav marss ja loomulikult mäng ise ning nende kõikide sündmuste kajastamine meedia poolt), on meiega viimase 3 päeva jooksul liitunud muljetavaldav arv uusi foorumlasi?! 40 uut inimest 3 päeva kohta on päris muljetavaldav tulemus. Samamoodi edasi ja fänlus ainult kasvab
                    Jalgpallihaigla patsient #172
                    Diagnoos: raskekujuline futboliit

                    Kommentaar


                      #25
                      ligineb 1000 kasutaja piir...500 kasutaja juures plaanitud pidu jäi olemata, nüüd võiks varakult valmistuma hakata...
                      Howay the lads!

                      Kommentaar


                        #26
                        mis trossite nüüd, organiseerijad....1000 läheb suure hooga, maiks on juba 1000 jalgpallisõpra meie foorumis...


                        Lua,
                        mitteorganiseerimishuviline peohuviline
                        Howay the lads!

                        Kommentaar


                          #27
                          1000 küll jah, aga neist suur osa ju surnud hinged.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #28
                            vahet pole, pidu on vaja !!
                            Howay the lads!

                            Kommentaar


                              #29
                              Jah, nõustun Luaga.

                              Kuna pidu pole kunagi paha, siis minu meelest oleks ju veel ülikõva kui peol ka oleks mingi "põhjus".

                              Kui see 1000 nüüd 27. aprilli peale langeks
                              See kiri siin on all

                              Kommentaar


                                #30
                                Originally posted by Repserto LuaLua


                                mis trossite nüüd, organiseerijad....1000 läheb suure hooga, maiks on juba 1000 jalgpallisõpra meie foorumis...


                                Lua,
                                mitteorganiseerimishuviline peohuviline
                                võiks ainult lisada
                                vandersell,
                                mitteorganiseerimishuviline peohuviline
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X