320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus portaal ja foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    siuke värk, et need lekeküljed või kuidas iganes neid nimetada võiks olla natsa pikemad st. korraga võiks olla rohkem postitusi näha, muidu peab koguaeg klikkima sellel väiksel numbrikesel või noolekesel. krt mina juba vana inime ja silmad ei seleta enam nii heaste ja puha...

    PS kirjavead võiks ka ära parandada, jube palju tekib ikke, paranda palju sa parandad

    Kommentaar


      #17
      No aga mis on kirjaviga ja mis on kasutajale iseloomulik \"släng\"?
      Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

      Kommentaar


        #18
        jah, rohkem postitusi v6ix kyll yhele lehele mahutada, v6i pakkuda v6imalust, et postituste arvu lehel saab ise reguleerida. igatahes on h2id uues foorumis K6VASTI rohkem, kui halbu.
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          #19
          selle postituste arvuga per page tegeleme praegu.. kohe kui võimalik, saab ühele lehele 10 postituse asemel 25

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by Jyrka

            see kaa et modide salajuti viimane thread viib kuhugi tvmk threadi
            segab see sind?

            Kommentaar


              #21
              ma kustutasin modsi foorumis oleva postituse ära ja hiljem tekkis postituse id-le (53 vist) uus postitus (see tvmk asi).. selle pärast sa saadki seda postitust vaadata, et ta ei ole tegelikult modsi teema postitus..
              kui ma aga teeksin modsi teemasse ühe postituse, siis tulekski sulle veateade "blablabla sa ei tohi siia siseneda ette"!
              nii, nüüd vist seletasin kõik ära.. ühesõnaga - see ei ole bug!

              Kommentaar


                #22
                külastusaeg

                Tere tulemast tagsi Dreyd!

                Viimane külastusaeg
                01-01-70 kell 02:00


                any comments?

                Kommentaar


                  #23
                  see tähendab, et sa polnud juba oma 20 aastat foorumis käinud. Aeg talveunest ärgata

                  By me: loomulikult 30, nagu ka järgmisest postist meelde tuletatakse...
                  Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                  Kommentaar


                    #24
                    Tegelt 30 aastat !
                    C’mon Man United!!!

                    Kommentaar


                      #25
                      Tadaa rahvas!!!!Olge viisakad!!! oli tore olla tegelikult siin foorumis Kahjuks pean teie tungival soovil siit lahkuma. Italy rulzzzz!!!!!Andestage see loll jutt mis ma olen ajanud. KAhju,olex tahtnud rohkem teie seltsis olla aga mis parata,kui olen loll,siis olen loll ! Ja ärge olge minu peale väga vihased,eks???ee.... seda et siis headaega ja hüvasti alatisex
                      ei,ei,ei taavi ei läinud sinna!!Tuli siis ta vä?Krt ta olex võind ikka ära maksta!Davai,saame siis kokku

                      Kommentaar

                      Working...
                      X