320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul hüppeliiges jalkast paistes, vasaku kannikaga suutsin saunas vastu kerist minna ja see nüüd põlenud ja mingi herilane otsustas suhu mulle lennata ja nõelata. ET kaotusi ikka oli, aga asi oli seda väärt.

    Kommentaar


      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
      kui nii, siis supertalent igal juhul kaduma läinud vollekoondise jaoks...
      ja ei saa unustada millisest mängijast Tarmo Rüütli ilma jääb, keskväljakult teksapükstega ja muu seas kääre lööva kaitsvast ründajast. pure magic!
      AILTON

      Kommentaar


        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        Täpselt, eika, püksid terved?

        Edit: Kuulutus ka. KAS KEEGI ÜHT PIIPU EI LEIDNUD HOMMIKUL?
        lisaks: KAS KEEGI MUSTA ÜRPI NIMEGA RICHARD CHANG EI TAHA OMASTADA?
        AILTON

        Kommentaar


          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
          Täpselt, eika, püksid terved?
          Ei tea, ma pole julgenud veel oma kotti lahti pakkida

          Kommentaar


            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
            Edit: Kuulutus ka. KAS KEEGI ÜHT PIIPU EI LEIDNUD HOMMIKUL?
            Laudade ümbruses ja türgi jalka platsil seda igatahes kindlasti ei olnud, sest seal tatsasin ma rongi oodates iga ruutsentimeetri korduvalt läbi, kuna üle 10 minuti ma rahulikult paigal istuda lihtsalt ei suutnud.
            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

            Kommentaar


              Algselt postitas norsk Vaata postitust
              Laudade ümbruses ja türgi jalka platsil seda igatahes kindlasti ei olnud, sest seal tatsasin ma rongi oodates iga ruutsentimeetri korduvalt läbi, kuna üle 10 minuti ma rahulikult paigal istuda lihtsalt ei suutnud.
              norsk, kuidas põlv? ega türgi jalka just sinu vastu õrn ei olnud...

              Kommentaar


                Enam-vähem, tänan küsimast.
                Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                Kommentaar


                  Diana -> Kult

                  aga tore oli.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LauraM Vaata postitust
                    Diana -> Kult

                    aga tore oli.
                    hehe see nali läks mul täiesti meelest

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LauraM Vaata postitust
                      Diana -> Kult

                      aga tore oli.
                      Krdi teiste naeru üle naerjad sellised!!!!

                      Kommentaar


                        Miks noortele poistele Diana ei meeldinud? Ilus tüdruk ju.

                        Aga mu lemmik on piltidelt kindlasti Eesti Perez Hilton.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          hehe see nali läks mul täiesti meelest
                          oi see oli hea nii kui meelde tuletati tõi kohe naeru näole ärand nüüd pikka viha pea Diana

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            oi see oli hea nii kui meelde tuletati tõi kohe naeru näole ärand nüüd pikka viha pea Diana
                            Ise ka naersin selle üle, kui Laura postitust lugesin, nii et tsill!
                            (Tõsi, mitte päris sama kuldilikult, nagu selle hüüdnime teenimise hetkel.)

                            Aaa, kuna Matu on siiani nõutu ega pole mult viinajoomise kohta selgitust saanud, siis noh. Kui oled terve õhtu saanud telefonikõnesid Flora fännidelt stiilis "kõik on veriseeeeeed" ja "tra, rrrräige kaklus tuleb!!!!", ja kui avastad, et on piinlik edaspidi linna peal triibulist särki kanda, kuna osad teadjamad arvavad, et käin ka koos kiilakatega võõrsilmängudel tiblasid ja neegreid otsimas, kellele sahtlisse anda, siis mõtled küll, et peffi kõik, täna mina joon. Jõingi.

                            Aga pmst ma peaks vist tõesti Dannari soovitust järgima ja mehele minema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Diana Vaata postitust
                              Jõingi.
                              Nagu kellaajast näha, siis tsüklon pole lahkunud. Tere tulemast Tartusse!
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Diana Vaata postitust
                                Aga pmst ma peaks vist tõesti Dannari soovitust järgima ja mehele minema.
                                Nii kallid noormehed. Turule tuli nagu uus neiu Tallinnast, kes reageerib nimele Diana. Neiu on kõhna kehaehituse ja loomulikult tõmmu jumega. Unistab antropoloogiast ja suhte(korralduse)st. Kõigil huvitatutel maksta osavõtutasu 100 krooni minu kätte.

                                p.s. seiklejatel ja Ballackil mitte tülitada.

                                p.p.s. algul tahtsin nagu uue asemele panna vähekasutatud, aga siis hakkasin mõtlema, et ma ju ei tea seda ja äkki Diana solvuks. Oh küll on raske olla nii empaatiavõimeline mees.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X