320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Mind üritasid nad karaokega võluda.
    nagu norsk rääkis, siis seal osad olid ka mingid FC Haiba mehed ja miskist klubist veel

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Head pildid!

      Diana on muidugi rämedalt ilus ja no WTF Saarlane joob Walterit?
      Vaatasin just reporterit ja seal Paide kõige kanemad poisid panid ka Walter 8-t

      Üldiselt sooviks ka neid piilte millega ma Waltri etiketti jäädvustasin. Kui vaid mäletaks kelle seebikarbiga vaid seda tegin

      Kommentaar


        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        Vaatasin just reporterit ja seal Paide kõige kanemad poisid panid ka Walter 8-t
        nurmalna, sina või?

        Kommentaar


          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
          nurmalna, sina või?
          Neid oli kolm.

          Äkki siis ma ei tundnud nende päevituse pärast ära ja nad olid viimased kolm ehk siis nurmalna, mikk4 ja mazz?

          Kommentaar


            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
            nagu norsk rääkis, siis seal osad olid ka mingid FC Haiba mehed ja miskist klubist veel
            Ma küll ei tea, miks sa seda oluliseks pidasid, aga jah, seal oli mingi firmaläbu, millest võtsid juhtumisi osa ka vähemalt üks Haiba ja üks Risti tüüp. Mina sain igatahes sooja vastuvõtu, külma absoluti ja hapukurgi osaliseks
            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

            Kommentaar


              Algselt postitas norsk Vaata postitust
              Ma küll ei tea, miks sa seda oluliseks pidasid, aga jah, seal oli mingi firmaläbu, millest võtsid juhtumisi osa ka vähemalt üks Haiba ja üks Risti tüüp. Mina sain igatahes sooja vastuvõtu, külma absoluti ja hapukurgi osaliseks
              noh olenemata asukohast ja rahvast, leidub igal pool jalkamehi

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust

                ..ainult üks joomine ja laaberdamine, lihtsalt jube. Õnn et ise kohale ei olnud...
                RummaBastards!

                Kommentaar


                  Algselt postitas jansa Vaata postitust
                  ..ainult üks joomine ja laaberdamine, lihtsalt jube. Õnn et ise kohale ei olnud...
                  ma ei saa aru, kas see oli mõeldud huumorina või mitte. sry. aga üldiselt sai ennast mõnusalt liigutada ja siis meeldivas seltskonnas aega veedetud. alkot oli mõistlikus koguses, mazz vist läks aint tiba liiale

                  Kommentaar


                    Ei olnud hullu midagi (vähemalt mitte veel tol päeval :P). Programm oli tihe, jõudsin kõigest osa võtta ja usun, et ka kõigil teistel oli lõbus. Ei tasu unustada, et osa seltskonnast olid täiskarsklased ja nendegi poolt pole mingit nurinat tulnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                      ma ei saa aru, kas see oli mõeldud huumorina või mitte. sry. aga üldiselt sai ennast mõnusalt liigutada ja siis meeldivas seltskonnas aega veedetud. alkot oli mõistlikus koguses, mazz vist läks aint tiba liiale
                      Minu arust oli Mazz normis joobes, kuid tema hommikuses pohmakas ma täiega üllatusin
                      Hommiku maja najal kükitades oli ta jõle tiptop.

                      Mazz lasi ju ka veel tantsu kui kõik magasid

                      Aga jah Diana võiks ka mu mehka pildi ülesse panna mille ma parima õlle sildist tegin

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mazz Vaata postitust
                        Hea, et ma ühelegi pildile ei jäänud.

                        See sinise särgiga ohmoon oli mingi tundmatu külaline, kelle hommikul murult leidsime.
                        Mina see polnud :P
                        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                          Mina see polnud :P
                          Ta ütleski, et see oli keegi sinu külalistest.

                          Kommentaar


                            Vat lus lops, nüüd ma siis tean kuhu mu külalised magama läksid
                            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              nurmalna, sina või?
                              Kusjuures ma olin jah veits kurb, et ei saanud su vägijooki suvepäevadel mekkida, mõtlesin, et teen seda siis Paides koos semudega. =)

                              Ja Märdiga olime selle ürituse suhtes suht sillas, mõtlesime, et iga kvartal peaks vähemalt midagi sellist toimuma! Soccerneti Talvepäevad peavad raudselt tulema!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                                Soccerneti Talvepäevad peavad raudselt tulema
                                Jäger, viin, rumm, vanakas, konn... mmmm...
                                Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X