320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Nii kallid noormehed. Turule tuli nagu uus neiu Tallinnast, kes reageerib nimele Diana. Neiu on kõhna kehaehituse ja loomulikult tõmmu jumega. Unistab antropoloogiast ja suhte(korralduse)st. Kõigil huvitatutel maksta osavõtutasu 100 krooni minu kätte.
    Kuna teadupärast veedan rohkelt aega välismaal, kas siis Brasiilias sugulastel külas või viimasel ajal aina enam sõbra Johni juures Darfuris, siis tänan südamest neeger Johni küla nõiamoori suurepärase leiutise www.orkut.com eest, mille abil on tore siinsete sõprade tegemistega end kursis hoida. Johnile see va Internet küll sugugi ei meeldi, kuna sidearved satelliidi kasutamise eest on juba ammu ületanud lepinguga etteantud limiidi, milleks Darfuris on reeglina 3 lehma ja 2 sõjapõgenikku kuus.

    Igatahes, täna hommikul sisse logides tabas mind (kuid ilmselt ka paljusid siinseid foorumikasutajaid) sügav šokk. Nimelt ilmnes esilehelt, et kasutaja Diana on muutnud oma staatust, apgreidinud end single tasemelt committed reale, kui peeneid väljamaa sõnu kasutada. Õnneks oli käepärast sõber Johni lai ja mehine õlg, mille najal end tühjaks nutta.

    Kõiges selles süüdistan dannarit, saadaks hea meelega Mehhanisaatori peale täitsa. Viimase tegelase saadaks koos neeger Johniga peale ka Diana uuele silmarõõmule, kui teaks, kes see on. Seniks aga jäävad pikad ja pimedad Aafrika ööd.
    sigpic

    Kommentaar


      kurat, nüüd ma hakkan jooma.

      Kommentaar


        Kurat, head ahvid olete. Lasete vaesel neiul tühja tiksuda mitu aastat ja nüüd, kui lõpuks keegi reageeris, on teised kadedad. kurat.

        Kommentaar


          Võitis see, kes kõige rohkem pakkus. Palju õnne Ehk mina nüüd tean, kes meie Diana ära noppis, jee!

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            Võitis see, kes kõige rohkem pakkus. Palju õnne Ehk mina nüüd tean, kes meie Diana ära noppis, jee!
            palju pakkus? ja mida pakkus?

            Kommentaar


              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
              palju pakkus? ja mida pakkus?
              No ma ütlesin paar lehte tagasi, et kohtinguks Dianaga kanda raha minu arvele. Summa jätan enda teada.

              Kommentaar


                lõõpijad võiksid oma juurvilja mõistusega perse minna. puuviljadel on siin hetkel ikkagi lein. meie foorumi-ideaal-tüdruk on läinud ja kui tüüp normaalseks osutub, siis võib hea olukorra taastumine väga kaua aega võtta.

                proovige ometi aduda olukorra tõsidust
                Jack of all trades, Master of nuns

                Kommentaar


                  Algselt postitas terroriBanaan Vaata postitust
                  lõõpijad võiksid oma juurvilja mõistusega perse minna. puuviljadel on siin hetkel ikkagi lein. meie foorumi-ideaal-tüdruk on läinud ja kui tüüp normaalseks osutub, siis võib hea olukorra taastumine väga kaua aega võtta.

                  proovige ometi aduda olukorra tõsidust
                  Aga me võiks talle molli ikka anda või vähemalt autolt valuveljed ja käigukanginupu pihta anda?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Aga me võiks talle molli ikka anda või vähemalt autolt valuveljed ja käigukanginupu pihta anda?
                    kui tantsima lähevad, siis vahetame lauda jäetud õlled sooja Lapin Kulta vastu ja kraabime võtmega auto peale LEVADIA ON VÕITMATU!

                    viimane on muidugi ka tõsi
                    Jack of all trades, Master of nuns

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      No ma ütlesin paar lehte tagasi, et kohtinguks Dianaga kanda raha minu arvele. Summa jätan enda teada.
                      aga pilti pilti!

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Sünniaeg - 29.03.1986
                          Pikkus - 180cm
                          Tähtkuju - Jäär
                          Jalg - Parem
                          Perekonnaseis/koduloomad - Vallaline/puuduvad
                          Kui sa ei tegeleks jalgpalliga, oleksid.. robotiklubi liige ja tegeleksin robotite ehitamisega
                          Lapsena tahtsid saada - Arvutimängude programmeerijaks
                          Valmistud mänguks - Mängule eelneval õhtul mängin kindlasti paar roundi piljardit, mis aitab üleliigsetest mõtetest lahti saada. Hommikul midagi spetsiaalset ei tee, loen raamatut või lahendan ristsõnu ja üritan läbi mõelda olukordi, kus ma kindlasti eksida ei tohi
                          Sooviksid ühes tiimis mängida - Steven Gerrardiga
                          Elu moto - Senikaua, kui jaksu on, tee kõike, mis meeldib
                          Hobid - Piljard, jäähoki, kokkamine ja ulmekate lugemine
                          Lemmikmeeskond - FC Liverpoo

                          Selline mees on nüüd Dianal...

                          Kommentaar


                            mis arvate mehed, paneme žiletid karpi tagasi ja ei nüsigi veene? Mina näiteks olen opitimist ja ei usu, et robotist taskupiljardimees the one võiks olla

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              mis arvate mehed, paneme žiletid karpi tagasi ja ei nüsigi veene? Mina näiteks olen opitimist ja ei usu, et robotist taskupiljardimees the one võiks olla
                              Kas sa oled Terminaatori unustanud?

                              Kommentaar


                                ära pahanda. Ma eelmine reede olin nii lukus ja kukkusin 2x pea peale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X