320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pealeht

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
    See rubriik täna 20 aastat tagasi on väga lahe.



    Keda kõike Barcaga toona ei seostatud meie koondisest
    See on nagu see jutt, kui mingi foorumlane hakkas Nimeta baari juures Küprose keelt rääkima ja lubas naisi välismaale modellideks viia. Väga edukas õhtu oli olnud.

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Ülikõva! Mis meeskonda ta siis lõpuks läks?
    2001. aastal Barcelona asemel käis hoopis Valga Warrioris laenul.

    Leave a comment:


  • j6u1uv4n4
    replied
    Ülikõva! Mis meeskonda ta siis lõpuks läks?

    Leave a comment:


  • purgeenius
    replied
    See rubriik täna 20 aastat tagasi on väga lahe.



    Keda kõike Barcaga toona ei seostatud meie koondisest

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Kui meie avalehele kalendris vajutada päeva peale, kuvab kõik artiklid, mis tol päeval avaldatud. Sedasi on võimalik väga täpselt kuupäeva järgi asju otsida ja järele vaadata.

    Leave a comment:


  • rasmusw
    replied
    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Küsimus. Kas oleks võimalik uudiste otsingul filtrid luua? A'la kuupäevaliselt jms. Praegusel hetkel saab ruum otsa, kui liiga palju vasteid tuleb ning vanu artikleid on pea võimatu üles otsida.

    Hetkel sooviks leida mängukokkuvõtet 12 september 2009 toimunud Kalju-Flora mängu kohta, aga ei leia.
    Küsimusele ei oska vastata, aga ülevaade on siin: https://soccernet.ee/artikkel/kalju-...tagasitulekuga

    Leave a comment:


  • rallikas
    replied
    Küsimus. Kas oleks võimalik uudiste otsingul filtrid luua? A'la kuupäevaliselt jms. Praegusel hetkel saab ruum otsa, kui liiga palju vasteid tuleb ning vanu artikleid on pea võimatu üles otsida.

    Hetkel sooviks leida mängukokkuvõtet 12 september 2009 toimunud Kalju-Flora mängu kohta, aga ei leia.

    Leave a comment:


  • käbi
    replied
    Mängukalender võiks olla igalpool kuidagi rohkem jalaga näkku või ala et järgmise mänguni 4h Lev-Flo vms. Hoiad nagu kursis end aga ikka ununeb igasuguseid mänge koguaeg.

    Leave a comment:


  • Kebab
    replied
    Kas oleks võimalik esilehele lisada naiste meistriliiga liigatabel. Meestel on esiliiga ja esiliiga B liigatabel eraldi lingi all olemas aga naiste oma ei leia.

    Aitäh ette!

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Arvamusartikkel ja asi ants. Soccerneti ajakirjanikel on olemas õigus enda jaoks mitte sümpaatseid tiime täielikult maha teha ning isegi panna pealkirjaks "Paras Juventusele" nt, kui Juve kukkus CLis välja.

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    Ma tavaliselt ei vihasta ajakirjandustekstide peale, aga antud artikkel on küll täiesti üle võlli.

    Ma trükkisin huvi pärast Google'isse "soccernet luup peale" ning võtsin esimesed viis sarnase ülesehitusega artiklit. Viie artikli peale kokku on üks mitte-mänguline punkt. Aga tänases Kalju-Transi artiklis on neid lausa kaks(okei, olen nõus tegema teise punkti osas kompromissi ja ütlema, et poolteist)! Kogu artikkel on kirjutatud puhtalt sooviga ühele Eesti klubile nii-öelda ära panna.

    Miks see nii on? Pealtnäha lihtsaim pakkumine oleks, et küllap taoline stiil toob palju "klikke". Siiski ma sellesse seletusse ei usu: ka Eesti suurimatel meediaportaalidel ei ole "klikid" enam pikemat aega peamine mõõdupuu ning Soccerneti tulud ei tohiks sellst üldse sõltuda. Kui, siis minimaalselt: ma kahtlen, et need neli bännerit 30 000-40 000 igakuise unikaalse külastaja pealt märkimisväärselt raha sisse toovad.

    Seega jääb alles teine variant: üks Soccerneti ajakirjanik on miskipärast otsustanud, et ta vihkab konkreetset klubi ning kirjutab sellest nii palju kui võimalik, vabandust otsese väljenduse tõttu, paska. Iroonilisel kombel on tegemist ühega kahest Soccerneti ajakirjanikust, kellel on ka täitsa peavooluajakirjanduse taust olemas. Ta peaks tegelikult päris hästi mõistma, kuidas tasakaalustatud ajakirjandus toimib. Paraku on tal sellest täiesti ükskõik. Jah, siin võiks ehk aretada vandenõuteooriaid, et Soccernet on EJL oma ja äkki EJL palub kirjutada Kaljut peksvaid artikleid. Ilmselgelt see nii ei ole, sest ühegi teise Soccerneti töötaja sulest taolist paska ei ilmu.

    Kaugemaid paralleele tuues meenutab mulle taoline käitumine Breitbarti või Uusi Uudiseid, kelle eesmärgiks ongi iga päev toota uudiseid stiilis: "vaata, mida halba liberaalid nüüd tegid". Spordile lähema võrdlusena meenub aga üks initsiaalidega PP tüüp, kes on aastakümneid kirjutanud, et suusatamine ja rattasõit on see õige värk, aga jalgpall ja korvpall käigu vittu, need on harimata matsidele. Selliseid tekste võib kirjutada Soccerneti foorumis või enda isiklikus blogis, kuid ajakirjandus see ei ole.

    Ott Järvela, miks sa ühte Eesti jalgpalliklubi järjepidevalt mõnitad? Kas su salasoov on, et nad pillid kotti paneks? Meil ei ole Premium liiga ukse taga meeletut järjekorda. Kalju on Eestile vajalik, nende kadumine oleks kohalikule jalgpallile katastroof. Samamoodi nagu seda on ka Flora, Tulevik, Paide, Kuressaare või Trans. Mulle ka mõned neist klubidest liialt sümpaatsed ei ole. Ometi ei tuleks ma kunagi selle peale, et kirjutaks üleriigilisse väljaandesse järjepidevalt ühte klubi ründavaid artikleid. Ja ma ei räägi siinkohal Getulio-skandaalist, mille kajastus oli asjakohane. Ma räägin mänguanalüüsidest, jalgpallilistest artiklitest, mis on pidevalt ühte ja samma auku. See ei ole normaalne.

    Muide, ma ei ole sugugi Kalju fänn. Õigupoolest mul ei olegi Eestis nö. lemmikklubi tekkinud. Vaatan vahelduva eduga Premium liigat ning elan kaasa koondisele ja kõikidele Euroopas mängivatele Eesti klubidele. Ma ei kujuta ette, mida päriselt Kalju fännid olevad isikud selliseid artikleid lugedes tunnevad.

    Leave a comment:


  • käbi
    replied
    Niisama kiidaks hea töö eest viimased päevad, see reklaambanner esilehel ka väga tubli. (Y)

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied

    Kas siin all ei peaks olema ka knock-out faasi mängude tulemused nüüd?

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Kui vastata küsimusele, siis jah, muidugi oleme kaalunud. Aga praegused lehe loogikad on sellised. Kui hästi läheb, siis äkki isegi selle aasta jooksul parendame kasutusmugavust. Tegeleme antud teemaga.

    Leave a comment:


  • Solskjær
    replied
    JAH! Vaadates, mis seal sidebaril praegu on - kõik tundub omajagu oluline -, siis oleks Soccernetil ilmselt tükk tegemist, et see ülespoole liigutada, kuid juba väga-väga pikalt on olnud jube tüütu kuskile põhja scrollida, et uusimaid uudiseid näha. Avalehel endal on uudised pilla-palla ja alati on tunne, et mingi uus uudis jäi kahe silma vahele.

    Leave a comment:

Working...
X