320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pealeht

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Mjaah, nagu mobiilikujundus oleks...
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      #47
      Kas arhiiv on kadunud, krt, kalender on infost tühi.
      Lolliks olete läinud või?
      Artiklite ajalugu alates 2003 või mis aasta see Soccerneti algus oli, kadunud?

      Täiesti ära pööranud oma uuendustega, fakkkk!
      Sülitate Eesti vuti ajaloole , mida ise olete aidanud luua või?

      Kommentaar


        #48
        100% kesaga nõus. Ise kasutasin artiklite otsingut (kuupäevaliselt) aktiivselt, nüüd pole sellega midagi peale hakata.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          #49
          Pean nentima, et koostöös arendajatega olete head tööd teinud ja võite üksteist õnnitleda, sest olete koos saanud hakkama millegi katastroofilisega.
          Jah, see uus kujundus on kohutav.

          Kommentaar


            #50
            Justkui aimasin et responsivenessi tõttu on kujunduse/paigutuse osas möönduseid tehtud kõvasti, aga ennäe, ei - polegi seda.

            Kommentaar


              #51
              Palju parem kui enne, hästi tehtud. Viga oli muidugi teatada, et tegite. Seda ei tasu kunagi teha
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #52
                Minu meelest pole häda midagi!
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  #53
                  Kas vana versioon ripub veel kusagil, võiks niikaua kui uus pole päris valmis, anda võimalus vanat versiooni kasutada.



                  Nüüd proovige leida artikkel 29. detsembri Jalkaliidu juhatuse otsusest....kas selline artikkel üldse ilmus, ka seda pole võimalik leida.

                  Tänastel uhketel uudistel, mis homme pole juba leitavad, puudub väärtus.

                  Kommentaar


                    #54
                    Ma mingeid adblocke ei kasuta ja vahel näevad saidid välja üpris "sigrimigri" aga uus soccerneti avaleht on küll üpris ebaatraktiivne. Avalehele mahub ainult üks hiigelsuur esiliiga uudis ja kalender, not good! Hmm, ehk olekski aeg seda adblockindust uurida
                    Puhtalt mälu järgi öeldes oli see vana pealeht vist ikka etem.

                    Minu hetkeseis:
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                      Hmm, ehk olekski aeg seda adblockindust uurida
                      Kasutan Adblocki ja midagi paremat küll avalehel ei paista. Selle kujunduse elaks ma veel üle kui lehe funktsionaalsus poleks kannatanud. Hetkeseisuga koolilapse kolme välja ei pigista, kaks ja suvetöö!
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        #56
                        Kõik uus on alguses alati halb. Foorumi lingile vajutades võiks samas tab-is edasi viia mitte uut visata.

                        Kommentaar


                          #57
                          Mobiili browseris ei leia ma linki foorumisse esilehelt. Kas viga on mu browseris või puudubki see?
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                            Mobiili browseris ei leia ma linki foorumisse esilehelt. Kas viga on mu browseris või puudubki see?
                            https://goo.gl/photos/vQTTgkYarFsRxtB29 - vasakul üleval sellele ikoonikesele tuleks klikkida. Sul ei näita seda?

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              Kas vana versioon ripub veel kusagil, võiks niikaua kui uus pole päris valmis, anda võimalus vanat versiooni kasutada.



                              Nüüd proovige leida artikkel 29. detsembri Jalkaliidu juhatuse otsusest....kas selline artikkel üldse ilmus, ka seda pole võimalik leida.

                              Tänastel uhketel uudistel, mis homme pole juba leitavad, puudub väärtus.
                              C.F diskvalifitseerimist mõtled? http://soccernet.ee/2015-12-30

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                100% kesaga nõus. Ise kasutasin artiklite otsingut (kuupäevaliselt) aktiivselt, nüüd pole sellega midagi peale hakata.
                                Kuupäevaotsing on tagasi. Kui ei saa kuupäevale klikkida, siis tuleb võtta lahti korra http://soccernet.ee/new_js/zabuto_calendar.js, teha refresh, siis tagasi lehele ja uuesti refresh.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X