320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hommik!

    Kolm asja, või siis neli. Kuidas keegi kokku loeb.

    Esiteks on Dannaril varasest lapsepõlvest või ma ei tea millest jäänud mälestustesse väär arusaam selle kohta nagu vanuse tekkega muutuksid tissid teadagi milleks. See väide on väär juba ainuüksi seetõttu, et aasta(te)ga muutuvad tissid üksnes nägusamaks, ja saavad seetõttu ka teadupärast meesterahvaste poolt laialdasemat tähelepanu ja enam hellitlevate(nagu nt. sangad, pommid , tassid, kiisud jnejne) hüüdnimedega ülessetäheldatud. Mingid erandid ei olnud ka need tissid, mida siinkirjutajal eilasel kuumal suvepäeval õnnestus Järvamaa vesiste soode vahel näha. Seda esiteks. Teiseks olen pettunud sm. mazzis, kes nagu mulle varasemalt lubati, põeb traditsiooniliselt soccerneti suvepäevade teise päeva hommikuti tuumapohmelli ja on seetõttu juba omaette vaatepilt, keda ma nagu ekstra vaatama tulin, kuid kes siis oma virga oleku ja rõõmsa meelega mulle sügavat tuska valmistas. Kolmandaks oli keegi kavalpea wc-s peldikupaberirulli tühjaks teinud , aga õnneks oli mul niipalju oimu et ennem pükste langemist siiski paberi olemasolu kontrollida, mistõttu jäi piinlikust valmistav moment tulemata. Ja kolmandaks või siis neljandaks . Võrkpall. Meesterahvas nagu ma olen, pean tunnistama paraku, et mängust ei tulnud midagi välja, kuna keegi kavalpea suutis väljakulolnute asetuse täpselt niimoodi paika panna, et alati kui pall minu suunas liikus, oli mul kaks valikut. Kas vahtida naisterahvaste tagumikke või lüüa palli. Peaks olema arusaadav, kui pallile keskendumisega probleeme esines ja löögid tihtilugu nõgestesse lendasid.

    Nelja nädala pärast on samas kohas HT-pere kokkutulek. Kui selleks ajaks rahakott koduteed ülesse jõudnud ei ole, tuvastame selle kohapeal omaks ja lööme sees olevad kupüürid laiaks.
    Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
    "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

    Kommentaar


      Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
      Esiteks on Dannaril varasest lapsepõlvest või ma ei tea millest jäänud mälestustesse väär arusaam selle kohta nagu vanuse tekkega muutuksid tissid teadagi milleks. See väide on väär juba ainuüksi seetõttu, et aasta(te)ga muutuvad tissid üksnes nägusamaks, ja saavad seetõttu ka teadupärast meesterahvaste poolt laialdasemat tähelepanu ja enam hellitlevate(nagu nt. sangad, pommid , tassid, kiisud jnejne) hüüdnimedega ülessetäheldatud. Mingid erandid ei olnud ka need tissid, mida siinkirjutajal eilasel kuumal suvepäeval õnnestus Järvamaa vesiste soode vahel näha. Seda esiteks.
      Keegi tüüp pildistas mingi sada aastat (loe: 5a või 8a või 20a vms) iga päev enda nägu/soengut. Sellest oli mingine video isegi siin foorumis vist. Sellest ka minu idee ja ettepanek, et Diana võiks sama trikki oma tissidega teha. Oleks kohe selge kuidas ajas asjad muutuvad ja me ei peaks vaidlema.

      Kommentaar


        Aru ma ei või, miks suvepäevade järel ei leidu jälle ühtegi kehaosa, mis poleks kas totaalselt ära põlenud, välja väänatud või mõnel muul müstilisel moel valusaks muutunud. Võib-olla oli oma osa selles päikesel. Või siis süüdimatu kohtuniku poolt käest lastud jalgpallil, mis meenutas rohkem ragbit. Või siis kiigehüpetel, kui õnnestus käed kettide vahele kinni jätta. Või siis kümnekildisel paljajalu tripil mööda Tallinn-Tartu maantee tulikuuma asfaldit.

        Vahet pole, täiesti normaalne oli igatahes. Järgmine aasta siis Narvas uuesti.
        Last edited by mazz; 05.07.10, 12:29.

        Kommentaar


          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust

          Diana, kes see tüüp oli, kes nõnda muidu küsis? Ja oled sa minu ettepaneku üle mõelnud?
          veiksi sõberik oli vist, a ma ei tea, et tal kasutajanime oleks. aga ettepanek? tee üks mäluvärskendus ja küll ma siis mõtlen.

          Kommentaar


            Algselt postitas mazz Vaata postitust
            Aru ma ei või, miks suvepäevade järel ei leidu jälle ühtegi kehaosa, mis poleks mõnel müstilisel moel valusaks muutunud.
            Mu paistes parema jala pöid duubeldab.

            Kommentaar


              Pildid peaksid kohe, kohe lõpuni üles minema, minu pask, lükkasin läppari kodust väljudes automaatselt kinni . Nüüd saate ka grupipilte nautida. Pluss toredaid öiseid nägusid.
              Barcelona.

              Kommentaar


                Nagu arvata võis, oli tegu taaskord igati toreda üritusega. Enesetunne on tänu eilsele pikaleveninud peaparandusele üsna sitt, aga küll tänane keefiridieet ka selle asja joonde ajab.

                Kosutav uni kõigi mugavustega häärberis, mõnus kruusitäis hommikukohvi ja transport koduukseni, paremast lõpplahendusest poleks minusugune mugav inimene osanudki unistada
                Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Diana Vaata postitust
                  sellid, vintsud, konnad, fittidbillyd ja muud põhimöllud, kes ei tulnud - eepiline läbikukk!
                  Ma olen kindel, et räägin kõigi ülalmainitute eest: kui kõik see kvaliteetrahvas oleks kohale tulnud, oleks foorum lihtsalt plahvatanud. Ja seda ei taha me mitte. Seega järgmistel kordadel saadame oma esindajad kohale, aga kindlasti mitte kõiki korraga.

                  Pidulistele aga head ravitsemist, uni on selleks kõige parem.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Algselt postitas Diana Vaata postitust
                      Tõeline iludus.

                      Kommentaar


                        Siit tuleb minu esimene postitus. Üritus üldjoontes oli ülikõva. Kahtlustan, et keegi on mind kõvasti peksnud une ajal mingi roika või puuhaluga (Diana?). Üle kere on kõik kange siiani. Hetkel on seis sedavõrd kehv, et ma ei suuda veel süüa. Ehk päeva või paari pärast on minust juba elulooma. Vähemalt ei virvenda enam silme-ees.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Alejandro Vaata postitust
                          Siit tuleb minu esimene postitus.
                          Suvekatel lauldi ale-ale-handrot ka vä?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Väga vahva pidu oli. Sai paadiga ümber käidud, saunanalja jne...
                            Kojujõudmine oli ka päris huvitav. Jäime vist maasika-klaarikaga bussist maha või buss jäi meist maha. Päike tappis ja kui enam hääletada ei viitsinud ja pikali viskasin tulid heatahtlikud kristlased, kes ümber keerasid ja meid tln viskasid. (Y)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              Suvekatel lauldi ale-ale-handrot ka vä?
                              Vist isegi võeti korra see viisijupike üles tõesti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Alejandro Vaata postitust
                                Kahtlustan, et keegi on mind kõvasti peksnud une ajal mingi roika või puuhaluga (Diana?). Üle kere on kõik kange siiani.
                                See oli kättemaks selle eest, et Sa enda telki kaasa ei võtnud Ja et me Veiksiga telki ei mahtunudki lõpuks
                                Ajalugu ei õpita, ajalugu tehakse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X