320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Valencia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    miks banega ei mänginud?

    Kommentaar


      copa del rey

      ärge siis maha magage, täna kl 11 copa del rey finaal getafe vastu. mis koemanist saab, kui valencia peaks võitma, kas pakib ikka asjad?

      Kommentaar


        Kuuldused on, et isegi võidu korral pakkib...

        Kommentaar


          no täielik karikavõitja meeskond.
          iseenesest on plaan vist täidetud, sest nüüd ollakse järgmisel aastal vähemalt UEFA Cupis. järele jääb hetkel ainult LA Ligas kohta hoida
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas Cule Vaata postitust
            Kuuldused on, et isegi võidu korral pakkib...
            Loodan väga, et nii läheks ja võimalikult kiiresti. Vastasel korral langetakse veel segundasse.

            Kommentaar


              no ma sellist pessimismi siiski ei jagaks. Koeman nii sitt treener ikka pole. eks vaata mis saab
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                no ma sellist pessimismi siiski ei jagaks. Koeman nii sitt treener ikka pole. eks vaata mis saab
                See on vana tõde,et võidab meeskond kaotab treener. Arvestades präeguseks kogunenud kaotuste hulka ei saa kuidagi nõus olla väitega, et Koeman on normaalne treener. Mängijana ta mulle meeldis, ent treenerina üldse mitte.

                Kommentaar


                  Massiivne maa alla tagumine käib praegu Bilbaos. Joaquin tõi pingilt vähe pinget, kuid üldiselt on baskid mänginud ikka täiesti teisest klassist. Huvitav, et kas Valenciat tabab nüüd kümnendi alguse teise tippmeeskonna Depori saatus, mida tabas korraga põlvkondade vahetus ja seda otse lagipähe? Samas on Valencial ju ometi nagu ka noori, kes peaksvanade peerude lahkudes asja valutult üle võtma. Müstiline, igatahes oleks Valencia segundas üks hüsteeriliselt naljakas sõnapaar

                  Kommentaar


                    no ma küll ei arva et Los Che nüüd välja siit lendab. mängida on veel kodus Osasunaga, võõrsil Barcaga, kodus Zaragozaga, võõrsil Levantega derbi ja viimases voorus kodus Atleticoga. keeruline aga siiski võimalik.
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Valencia väljalangemine oleks võrreldav Atlético kukkumisega eelmisel aastatuhandel. Samas hästi ei tahaks seda uskuda. No sellise koosseisuga annab ikka segundasse langeda. Krt, mis need mehed platsil üldse teevad, kuidas on võimalik kaotada 1-5 meeskonnale, mille koosseisu väärtus on enda omast ligi kolm korda väiksem

                      Kommentaar


                        Goal.com väidab et Koeman sai oma väljateenitud kinga kätte.
                        Algselt postitas Maekas
                        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                        Kommentaar


                          selleaastane valencia copa del reys ja la ligas on ikka kaks eri meeskonda, järelikult motivatsiooni pole.

                          Kommentaar


                            nagu ma aru saan, siis mingi Valencia C tiimi pealik Voro on uus peatreener? eks näis
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              huvitav kas angulo, albelda ja canizares kutsutakse nüüd tiimi tagasi?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ertz Vaata postitust
                                huvitav kas angulo, albelda ja canizares kutsutakse nüüd tiimi tagasi?
                                Voro nii on maininud igatahes. eks paistab kes nädalavahetusel platsile jooksevad
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X