320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Valencia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    kolmele ei ole?
    Sorry vea pärast.

    Kõigest 3 punkti vahe ja Valencia vorm viimasel ajal on kaunis tagasihoidlik, kodus kaotamine Zaragozale aga lausa andestamatu eksimus pingelises heitluses.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Muidu näidati üsna shitta vormi liigas, kaotustega Getafele ja Zaragozale, aga Bernabeul't viigipunktidega lahkumine on küll meeldiv. Siiski kolmandale kohale liigas jäämiseks tuleb kõvasi pingutada, Levante ja Malaga on kuklasse hingamas.
      "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

      Kommentaar


        Valencia on järgmiseks hooajaks esimesi liigutusi tegemas, kui Las Palmasest meelitati endale Jonathan Viera. Kes veidi Hispaania esiliiga jalgpalli vaadanud on, teab, et tegu on vägagi perspektiivika ja huvitava mängumehega. Jälgin igatahes suure huviga, mida mees Valencias teha suudab.

        Muudatus tuleb kindlasti ka peatreeneritoolil, sest Emery järgmine aasta enam pukis pole. Nimesid on seni läbi käinud erinevaid, kuid viimased uudised pakuvad uueks peatreeneriks kunagist kaitsjat Mauricio Pellegrinot.
        Coraje, corazón y cojones.

        Kommentaar


          Lissaboni Sportingu abikapten Joao Pereira siis Valencias. väärt täiendus
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Ole !!! Hea töö Valencialt ! Hooaja alguse punktirööv tehtud (Y)
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Alba asendus on leitud. Lyoni Aly Cissokho leidis tee Mestallale. Leping neli hooaega pikk, ülemineku summat pole avalikustatud

              Kommentaar


                Algselt postitas papagoi Vaata postitust
                Alba asendus on leitud. Lyoni Aly Cissokho leidis tee Mestallale. Leping neli hooaega pikk, ülemineku summat pole avalikustatud
                Mingi 6 milkut vast. Aga kes Reali vastu vasakkaitses kündis siis teil? Mathieu?
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Algselt postitas football2u Vaata postitust
                  Aga kes Reali vastu vasakkaitses kündis siis teil? Mathieu?
                  Mathieu muidugi, kes muu.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Mathieu suudab minu teada ka vasakäärena väga hästi tegutseda ( Eelmise hooaja euromängude põhjal tulistan).
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Mathieu suudab minu teada ka vasakäärena väga hästi tegutseda ( Eelmise hooaja euromängude põhjal tulistan).
                      Jep, aga Alba on ju kadunud ehk teist varianti sisuliselt ei jäänud.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Mathieu minu mäletamist mööda oligi algselt vasakkaitsja, aga Valencias on ta poolikus.
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          nagu ša-la-la.... kas ma nägin ma õigesti või olen lolliks läind.. aga valencia sai mallorca vastu karistuslöögi karistuskastis?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mtsn Vaata postitust
                            nagu ša-la-la.... kas ma nägin ma õigesti või olen lolliks läind.. aga valencia sai mallorca vastu karistuslöögi karistuskastis?
                            Jah. Tagasisööt väravavahile. Üldsegi väga õnnetu mäng Valenciale, ei saadud oma mängumasinat korralikult tööle, olgugi, et tehti vastasest ligi neli korda rohkem pealelööke. Kaotusseisu jäädes reageeriti küll hästi, kuid ründefaasis ei olnud seda teravust lihtsalt. Oleksitest rääkides võib meenutada Valdezi peaga latti saadetud palli, mis oleks võinud mängu peapeale pöörata. Mallorcal oli aga õnne ning Valenciale vääritud kaotus.
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              Ma rohkem kiidaks Mallorcat, kui laidaks Valenciat. Eelmise hooaja hea vorm on saanud jätku ning endale lastud lüüa vaid 3 väravat.
                              Üks suurimatest üllatustest siiamaani.

                              Kommentaar


                                Eilsest mängust inspireerituna tuleb öelda, et Soldadol ikka juhtub vahel nii, et jalad hakkavad ise kogemata valedesse kohtadesse liikuma:






                                Coraje, corazón y cojones.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X