320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hispaania koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    after di natales miss, fabregas sends the ball behind buffon-

    Fabregas on ka varem tähtsat pennut ära lõõnud.
    Sitt kvaliteet küll jah muidu.

    Kommentaar


      Algselt postitas grigory Vaata postitust
      No Pedro Silva asemele väga küll ei usu, Silva on mu meelest Pedrost ikkagi parem(minu arvamus), ei tasuks ühe mängu järel nüüd meest maha kanda.
      Pedro ja Llorente sisse, aga vahetusest, Xavi välja ja iniesta lõpupoole playmakeriks. Tegelt võiks üldse Lorentega alustada...
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Tuli finaalivastaseks Itaalia, mida ma ka ootasin. Hispaania-Itaalia alagrupi omavaheline mäng oli ju täielik maiuspala ja Hispaania jaoks kõige raskem mäng. Loodame pühapäeval siis tõsist thrillerit näha ja eks ole näha kas Hispaania suudab ajalugu teha.
        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

        Kommentaar


          Algselt postitas DONtastic Vaata postitust

          Kommentaar


            Algselt postitas grigory Vaata postitust
            No Pedro Silva asemele väga küll ei usu, Silva on mu meelest Pedrost ikkagi parem(minu arvamus), ei tasuks ühe mängu järel nüüd meest maha kanda.
            Ei selles ma ei kahtlegi et Silva suurepärane mängija on aga ma usun et Pedro kiirus ja tehnika sobiks itaalia vastu paremini ära ja kui tulu ei too siis Silva umbes 60ndal sisse .Ise loodaks :
            Casillas
            Arbeloa-Pique-Ramos-Alba
            Xabi-Biskviit
            Xavi
            Pedro Fabri Iniesta

            Kommentaar


              Suurepärane, et Itaalia vastaseks. Neutraalsele vaatajale saab väga hea mäng olema, saab näha, kuidas Ramos ja Pique ja kompanii Balotellit ohjeldama hakkavad.

              Kommentaar


                Ma arvan, et Ramos ja Pique saavad Balotelliga hakkama küll, ei tohiks midagi ületamatut olla seal.

                Kommentaar


                  Saab mis saab, ent usun, et Mariol momentumit ja ülbust hetkel piisavalt, et Hispaania vastu elumäng teha. Samas see puhtalt teooria. Balotelli puhul ei tea kunagi, ega ei imestaks vast keegi kui mees totaalne fopaa oleks hoopis...aga vaevalt.

                  Kommentaar


                    Puyol and Villa will arrive in Kiev today. They will spend the day with the squad and will tomorrow attend the final. #euro2012 [as]
                    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                    Kommentaar


                      "We have already decided our starting team for tomorrow [Sunday]," Del Bosque told Deportes Cuatro. "We will go out with three forwards."

                      Iniesta on raudselt üks ründajatest. Ehk antakse Llorentele võimalus?
                      Pedro/Llorente-Torres-Navas
                      Või lihtsamat vastupanu teed minnes Iniesta-Fabregas-Silva/Pedro
                      "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                      Kommentaar


                        3 ründajat on muidugi tore jutt...nagunii võib ju öelda, et mängitakse mingi 5 ründajaga ehk siis ründava poolkaitsjaga. pigem ootaks ikka kindlasti tandemit ette 3 mehest- Torres, Negredo, Llorente.

                        aga mis tänaõhtust puutub, siis tulemus sõltub pigem del Bosque taktikalisest valikust. on tal mune senist stiili muuta ja näiteks hoopis ründavamalt minna või mitte. miskipärast kardan jälle, et tuleb keskväljal pusimine. Itaalia avavärav muudaks muidugi mängupilti, ehk..
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Negredo asemele Pedro ja käiks kah. Pedro on parema mulje jätnud kuigi jah, Negredo vähe mänguaega saanud.
                          "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                          Kommentaar


                            Äkki midagi sellist siis? Kuid olen suhteliselt kindel, et Silva alustab Pedro kohal nagu alati. Fabregas peaks kõige eelduste kohaselt Torrese asemel ikkagi alustama.

                            ---------------Casillas---------------
                            Arbeloa-----Pique----Ramos-------Alba
                            -------------Busquets--------------
                            --------Alonso----------Xavi--------
                            ---Pedro--------Cesc---------Iniesta--
                            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                            Kommentaar


                              et siis ühesõnaga mitte mingisugust muutust?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                No Negredo pole end väga tõhusast küljest näidanud, seega väga teda algkoosseisus näha ei sooviks, kuid kuna ta VDB'le meeldib, siis kurat teab. Torres ja Negredo - üpriski huvitav, ja mitte just positiivsest küljest, kuid pagan seda teab, ehk toodaks.
                                Aga jah, see kõik võib puhas mull olla ajakirjandusele lõhkumiseks ja alustatakse ikka vana hea 4-6-0ga.
                                Igatahes Itaalia üle tahaks võitu näha, kuna tundub, et enamus maailmast loodab nende võidule.
                                # 21 - El Flaco

                                Kommentaar

                                Working...
                                X