320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hispaania koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on ju see teetööliste neoonkollane värv, õeh.

    Kommentaar


      See vorm on ainult sôprus kohtumisteks vàlja lastud. Kui ei eksi siis Itaaliaga! MM-il màngitakse tavalises punases.
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
        See vorm on ainult sôprus kohtumisteks vàlja lastud. Kui ei eksi siis Itaaliaga! MM-il màngitakse tavalises punases.
        Eksid. Nagu Sa juba mainisid, siis esimest korda kantakse seda mänguvormi just sõprusmängus Itaaliaga 5. märtsil.
        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

        Kommentaar


          Päris rõlge...

          Kommentaar


            Algselt postitas dontastik Vaata postitust
            Täna esitleti Hispaania koondise uut mänguvormi. Ilus ja lihtne!








            Kulla Dontastik, kas mitte see pole MM'i vorm? See must on vaid sôpruskohtumiste vorm nii palju kui olen mina kuulnud!
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Algselt postitas Staadium Vaata postitust
              Kulla Dontastik, kas mitte see pole MM'i vorm? See must on vaid sôpruskohtumiste vorm nii palju kui olen mina kuulnud!
              koondistel ongi ju MMil 2 vormi? uute reeglite põhjal siis vist üleni punane vorm ja siis see neoonsitt.

              Kommentaar


                Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                MM-i mänguvorm(võõrsil).



                Safety first.
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Hispaania vastased Euro 2016 valikturniiri alagrupis:

                  Ukraina
                  Slovakia
                  Valgevene
                  Makedoonia
                  Luksemburg
                  "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                  Kommentaar


                    vs Italy.

                    Goalkeepers:Iker Casillas, Víctor Valdés and Pepe Reina.

                    Defenders:Juanfran Torres, Jordi Alba, Sergio Ramos, Raul Albiol, César Azpilicueta and Javi Martinez.

                    Midfielders Busquets, Xavi Hernandez, Andres Iniesta, Cesc Fabregas, Thiago Alcantara, Xabi Alonso, Koke, Santi Cazorla, Jesus Navas and David Silva.

                    Forwards:Pedro, Alvaro Negredo and Diego Costa

                    Kommentaar


                      Huvitav miks Jese-t pole kaasa võetud ? Mäletan, et Marc Bartra sai mõne üksiku mängu pealt küll koondise kutse.

                      Kommentaar


                        Ma imestan, Diego Lopez-t ei ole kaasa võetud Pepe Reina asemel. Ja Jese ning Inigo Martinez oleks samuti võinud sinna meeste sekka mahtuda, aga eks ka nende aeg millalgi tuleb.
                        Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                        Kommentaar


                          Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
                          Ma imestan, Diego Lopez-t ei ole kaasa võetud Pepe Reina asemel. Ja Jese ning Inigo Martinez oleks samuti võinud sinna meeste sekka mahtuda, aga eks ka nende aeg millalgi tuleb.
                          Inigo pole olnud just väga särav see hooaeg (Sociedad CLis). Jese- njah, tehakse panus Costale ja Jese on tema tyypi. VVst rääkides, siis Reina on meeskonnasiseselt väga kõrgelt hinnatud sild Reali ja Barca meeste vahel ning tegelt Napoli eest ka korralikke esitusi see hooaeg pakkunud. Mõne poolkaitsja võiks siiski ühe ründaja huvides ohverdada, aga Thiago pressib end mänguga vägisi sisse
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Diz Vaata postitust
                            vs Italy.

                            Goalkeepers:Iker Casillas, Víctor Valdés and Pepe Reina.

                            Defenders:Juanfran Torres, Jordi Alba, Sergio Ramos, Raul Albiol, César Azpilicueta and Javi Martinez.

                            Midfielders Busquets, Xavi Hernandez, Andres Iniesta, Cesc Fabregas, Thiago Alcantara, Xabi Alonso, Koke, Santi Cazorla, Jesus Navas and David Silva.

                            Forwards:Pedro, Alvaro Negredo and Diego Costa
                            Lisada siia juurde veel Pique, kes on hetkel vigastatud, siis julgen üsna kindlalt väita, et selline see MM-i koosseis saabki olema. Ainult vigastused MM-i eel võivad koosseisus väiksed muudatused teha.
                            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                              Lisada siia juurde veel Pique, kes on hetkel vigastatud, siis julgen üsna kindlalt väita, et selline see MM-i koosseis saabki olema. Ainult vigastused MM-i eel võivad koosseisus väiksed muudatused teha.
                              Arbeloa või Carvajal ka.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mark- Vaata postitust
                                Arbeloa või Carvajal ka.
                                Vot ei näe, miks peaks nende koht kindel olema. Ma ütleks, et nii Realis kui ka koondises on Arbeloa algüheteistkümne nõrgim lüli, Carvajalil vähemalt veidi ruumi arenguks, kuigi temast ootasin ma peale Leverkusenist naasmist samuti veidi rohkem. Eelpool väljatoodud koosseisu puhul oligi minu jaoks parimaks uudiseks Azpilicueta kaasamine. Liiatagi on ta viimasel ajal ka vasakkaitses mänginud ning taoline mitmekülgsus on koondises tervitatav nähtus. Muide, Marcas oli ka vastavasisuline küsitlus, kus uuriti, kas Krusty tegi õigesti, kui Arbeloa koosseisust välja jättis: 75,7% vastanutest vastas, et jah. Räägib nii mõndagi.

                                Üldiselt aga ütles Del Bosque, et antud list on vaid kohtumiseks Itaalia vastu ning lõplike järeldusi veel vara teha. Jesé puhul pakun, et šansid on noorukil kindlasti olemas, aga on erinevaid faktoreid, mis võivad nende kolme kuu jooksul lõpptulemust kujundada: kuidas Costa ja muud konkurendid esinevad, kui palju talle järgnevatel kuudel Ancelotti käe all mänguaega leidub jne. Aga peab ütlema, et väike noorenduskuur kulub tulevikku silmas pidades koondisele igati ära ja seetõttu oli meeldiv näha nii Azpilicuetat, Koket kui ka Thiagot. Kaitseliini suhtes tuleb loota, et Bartra/Martinez end jõuliselt pildile mängivad.
                                Coraje, corazón y cojones.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X