320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hispaania koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saul, Koke, Juanfran, Ramos.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
      Saul, Koke, Juanfran, Ramos.
      Lucas Vazquez Sauli asemel.



      Alg11 arvatavasti midagi sellist:

      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

      Kommentaar


        Täielik huumor

        Kommentaar


          Nõustun eelkõnelejaga. +1
          Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

          Kommentaar


            Kas just huumor aga mõned valikud on ehk veidrad. Saul on selliste turniiride jaoks väga sobiv universaal, võinuks kasvõi Bruno Soriano asemel tema kaasa võtta. Keda te siis valitud meeste asemel võtaksite?

            Teine küsimus, kas tõesti eelistab VdB Casillast DDG-le?

            Kommentaar


              VdB aeg on totaalselt läbi.

              Kommentaar


                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                Kas just huumor aga mõned valikud on ehk veidrad. Saul on selliste turniiride jaoks väga sobiv universaal, võinuks kasvõi Bruno Soriano asemel tema kaasa võtta. Keda te siis valitud meeste asemel võtaksite?

                Teine küsimus, kas tõesti eelistab VdB Casillast DDG-le?
                Bruno on iseenesest väga kõva olnud. Terve hooaeg väga heal tasemel ning mis peamine - oma meeskonnas algkoosseisus.

                Krusty probleem on see, et ta on jubedalt konservatiivne. Milleks näiteks Bartrat kaasa vaja on tirida? Saab suhteliselt vähe Barcelonas pildile ja kui saabki, siis on vähemalt mulle ebakindla mulje jätnud. Tema asemel võinuks kaasa vedada mõne noore ja näljase, kel on potentsiaali järgmiste turniiride puhul algkoosseisu koha eest võidelda. Näiteks Jorge Meré tegi Sporting Gijoni ridades väga vinge hooaja ja erinevalt Bartrast on tal selle võrra ka rohkem enesekindlust (ja potentsiaali).

                Mu point on tegelt see, et pole mõtet suurte meeskondade vahetusmehi kaasa tirida. Mõni mees on liigas 10 starti saanud, aga näe, Krusty meelest on see koondise jaoks piisav. Pigem võiks riskida ning mõnele noorele anda võimaluse suurt mängu nuusutada. Või siis anda Bruno-sugustele igiliikuritele teenitud võimalus.

                Ehk siis lühidalt öeldes on praegune koosseis jube turvaline ja igav.
                Coraje, corazón y cojones.

                Kommentaar


                  Minu jaoks on Torrese ja Sauli väljajätmine suhteliselt kriminaalne, Torres on viimase aja vormiga ikka sobiks üpris hästi sinna Aduriziga konkureerima nn kogenud ründaja kohale, rääkimata kogu romantikast asja juures ja Sauli võiks kasutada absoluutselt igal pool. Nõustun ka Bartra kohapealt, ei saa aru, mille pealt ta sinna koondisesse kutsuti.

                  Kommentaar


                    Praegused tipuründajad tunduvad kõik minu jaoks liiga sarnased üksteisega olema. Aduriz ja Morata mõlemad pikad latid ja just mitte kõige kiiremad. Oleks lootnud näha Alcaceri kaasamist, kes eelnevast kahest erineb. Bartra ja Sauli koha pealt nõus. Bartra koju ja Saul kaasa või Torres, kes on alati suutnud oma ära teha suurturniiridel.
                    Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                    Kommentaar


                      samas Torres oleks sama tüüpi ründaja ju
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Punkt Vaata postitust

                        Krusty probleem on see, et ta on jubedalt konservatiivne.
                        Praegune koosseis on jube turvaline ja igav.
                        Samad mõtted. Ei ole kahtlustki, et teatud meestel on õnn kuuluda turniiri koondisesse puhtalt selle tõttu, et nende leivaisaks on (hispaania) gigantklubi. Kui ma loen siit, et Vazquezil on teatud eelised ääremängijana olla kaasatud, siis näiteks Bartra koha võinuks vabalt muul viisil mehitada. Ei mõista ka seda miks järjepidevalt Azpilicueta noogutuse saab.
                        Tundub väga anno 2004 see turniir tulevat La Rojale ja ootused väga kõrged ei ole.
                        VdB on mees, kes võib lihvida väga hea meeskonna võrratult paremaks aga mitte see, kes alustab uue generatsiooni ülemvõimu. Eks sügisel näeb.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
                          Aduriz ja Morata mõlemad pikad latid ja just mitte kõige kiiremad.
                          Morata on tegelt väga väle oma pikkuse kohta
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
                            Praegused tipuründajad tunduvad kõik minu jaoks liiga sarnased üksteisega olema. Aduriz ja Morata mõlemad pikad latid ja just mitte kõige kiiremad.

                            al 52 sek. Morata alustab enda karistuala joonelt jooksu ja jooseb pm terve Bayerni üle
                            al 2.00. Morata ja Alaba alustavad koos jookmist, Morata jookseb mehe üle
                            al 2.20 Morata alustan sisuliselt samaaegselt Kimmichi ja Alabaga võidujooksu, jookseb mõlemad üle

                            Ehk Morata võib küll pikk latt olla, aga tema tugevaimaiks küljeks on Juventuses olnud just pikad (võidu)jooksud (enamasti mööda vasakäärt) ja tema tugevaimaid küljest tulevadki miskipärast välja siis, kui ta saab äärejoone lähistel olla ja platsil ringi liikuda. Nö klassikalise tippründajana on ta pigem keskpärane olnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                              Bruno on iseenesest väga kõva olnud. Terve hooaeg väga heal tasemel ning mis peamine - oma meeskonnas algkoosseisus.

                              Krusty probleem on see, et ta on jubedalt konservatiivne. Milleks näiteks Bartrat kaasa vaja on tirida? Saab suhteliselt vähe Barcelonas pildile ja kui saabki, siis on vähemalt mulle ebakindla mulje jätnud. Tema asemel võinuks kaasa vedada mõne noore ja näljase, kel on potentsiaali järgmiste turniiride puhul algkoosseisu koha eest võidelda. Näiteks Jorge Meré tegi Sporting Gijoni ridades väga vinge hooaja ja erinevalt Bartrast on tal selle võrra ka rohkem enesekindlust (ja potentsiaali).

                              Mu point on tegelt see, et pole mõtet suurte meeskondade vahetusmehi kaasa tirida. Mõni mees on liigas 10 starti saanud, aga näe, Krusty meelest on see koondise jaoks piisav. Pigem võiks riskida ning mõnele noorele anda võimaluse suurt mängu nuusutada. Või siis anda Bruno-sugustele igiliikuritele teenitud võimalus.

                              Ehk siis lühidalt öeldes on praegune koosseis jube turvaline ja igav.
                              Mere- ei, pole taset sellist ja Sportingu kaitses ei süstinud ta tegelikult palju kindlust, esitused kõikusid üles alla. Nii et minu meelest mitte. Bartra koha pealt mõneti nõus, aga hetkel on ikkagi keskkaitsjate seisukohalt Hispaanias asi suht kehv. Ei ole sinna võtta kedagi. Reaalselt ma ei suuda küll väga näha, kes teda võinuks asendada, Javi võinuks keskkaitses mängida, aga tema puudumine on minu jaoks ikkagi müstika.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Kui juba Hispaania keskkaitsjad teemaks tulid, siis mis Baskimaa klubide ülejäänud keskkaitsjatest ka saanud on? Mingi aeg oli näiteks Inigo Martinez päris kõvasti pildis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X