320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hispaania koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts





    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

    Kommentaar


      Üldjoontes oli mäng tõesti ilus, kuigi, kolmanda värava puhul tundus Alba kerges sulus olevat.
      Kuidas Busquetsiga lood, tundus ikka päris kole vigastus olevat?
      Nõrganärvilistele mittesoovitav.
      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar


        Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
        Üldjoontes oli mäng tõesti ilus, kuigi, kolmanda värava puhul tundus Alba kerges sulus olevat.
        Kuidas Busquetsiga lood, tundus ikka päris kole vigastus olevat?
        Nõrganärvilistele mittesoovitav.
        Ma näen küll Busquetsi lõuaga kontakti (kui lähemalt vaatad, siis lõug liikus pärast kontakti)... Veits kahju, et nii mõnigi premmi fänn ikka veel Busquetsi esidiveriks peab, sest mees on viimastel aastatel selles osas täitsa OK olnud. Tiisler ajas ka oma jutuga eile veits närvi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kuuler Vaata postitust
          Ma näen küll Busquetsi lõuaga kontakti (kui lähemalt vaatad, siis lõug liikus pärast kontakti)... Veits kahju, et nii mõnigi premmi fänn ikka veel Busquetsi esidiveriks peab, sest mees on viimastel aastatel selles osas täitsa OK olnud. Tiisler ajas ka oma jutuga eile veits närvi.
          Tema kukkumised on lihtsalt nii koomilised ja tihti endast mingi 10-15cm lühema ja mingi 20kg kergema mehega kokku saades.. Sellepärast just. Mitte, et mingi Ryan Shawcross teda loobiks ringi mööda platsi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kuuler Vaata postitust
            Ma näen küll Busquetsi lõuaga kontakti (kui lähemalt vaatad, siis lõug liikus pärast kontakti)... Veits kahju, et nii mõnigi premmi fänn ikka veel Busquetsi esidiveriks peab, sest mees on viimastel aastatel selles osas täitsa OK olnud. Tiisler ajas ka oma jutuga eile veits närvi.
            Sa nüüd väidad, et tema kukkumine ei olnud daiv?
            Näitlemist taunin ma kõigi, sh ka oma lemmikute (Spursi) puhul, Busi omad on ühed teatraalsemad ja silmapaistvamad.
            Elu on lühike, pidu on pikk.

            Kommentaar


              Kataloonia iseseisvaks!

              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                De Gea, miks ei ole sa koondise eest nii hea kui ManU eest? Miks Pedro üldse mängu ei saa? Sai Chelseas ju normilt mänguaega ning koondise eest alati mees omal kohal olnud.
                Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                Kommentaar


                  Minu arust on naljakas kuidas Thiagot eelistatakse Kokele.

                  Kommentaar


                    Teloga ei viitsi pikka juttu hetkel kirjutada. Horvaatia vääris võitu, aga Hispaanial oli võimalus teisel poolajal see mäng kotti panna, aga see EM tahetakse omale ikka väga raskeks teha kuna kaotus Horvaatiale viib neid palju raskemale tabelipoolele. 1/8-finaalis vastaseks Itaalia, veerandfinaalis (kui Itaalia alistatake) suure tõenäosusega Saksamaa, poolfinaalis võimalik, et Prantsusmaa...

                    Huumoriga võttes.

                    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                    Kommentaar


                      Võiks ju ajaloolise tõe huvides ära mainida, et ühe enam-vähem samaväärse penaltipalve jättis kohtunik teisele poole rahuldamata Pique ja Ramos olid ebakindlad pea terve mängu jooksul. Vist ainult del Bosque teab, miks Koke ei ole põhimees. Ramos oma kasutamata penalti üle mõtiskledes võiks esmalt vaadata peeglisse.

                      Kommentaar


                        Ramose pennu pennuks aga MIKS TEMA NEID ÜLDSE LÖÖB?!

                        Kommentaar


                          Hispaania ründajad täna täielik null.

                          Kommentaar


                            Muidugi eeldada oli, et suuri tegusid sel turniiril oodata ei ole, kuid siiski, see oli ikka halbhalbhalbhalb.
                            # 21 - El Flaco

                            Kommentaar


                              Poolkaitse minu meelest suht pask, eriti kaitse faasis. Esimene poolaeg Itaalia sai nii kergesti võimalusi, ma arvan just sellepärast, et Iniesta ja Fabregas ning Silva ei viitsi aidata/ei oska kaitses. Meanwhile Itaalia poolel saadi alles siis yldse mingeid võimalusi kui nad väsima hakkasid.
                              Aga noh saame lahti nüüd Krustyst vähemalt, eks näeb, kes tuleb tema asemele ja kas muutub midagi mänguplaanis. Võiks vähem olla seda pallikiigutamist ikka, aga raske näha et ükski teine taktika töötaks nende mängijatega.

                              Kommentaar


                                Kahju, et nii haleda mänguga langeti. Selgelt ja ülekaalukalt halvim langes. Kordagi polnud tunnet või usku, et dvj siit tuleb. Hüvasti VdB. Uue treeneriga paluks atraktiivset ja kiiremat mängu, sest see tiki-tsiki-briki-taka on eilne teema. Aaa, Koke sai täpselt 0 minutit mänguaega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X