320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Miks just Hispaania?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas taku* Vaata postitust
    hispaania liiga on nõme. ManU rlz.
    No kui raiumine meeldib, siis on jah inglise liiga lahe ja hispaania oma nõme. Aga atraktiivsuse poolest on kindlalt Spain üle prahi.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
      No kui raiumine meeldib, siis on jah inglise liiga lahe ja hispaania oma nõme. Aga atraktiivsuse poolest on kindlalt Spain üle prahi.
      mai teagi. minu arust on mõlemad üsna põnevad. Inglismaa plussiks on see, et tuleb rohkem üllatusi. Hispaania plussiks on see, et minu lemmikklubi mängib seal jne.

      Kommentaar


        #33
        loodan, et McNamara huvi pole haihtunud parast kaotust Valenciale 0-4. kuigi iseenesest mangupilt polnudki niivord jube kui skoor naitab. kapten Abel paistab paris norm kuju olevat, ainult et kollane kaart oli liiast. uldiselt sumpaatne tiim.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          #34
          loodetavasti McNamara ikka veel jalgib Nasticu seiklusi La Ligas. igatahes tana on Tarragona vaikeklubi kova tulemusega hakkama saamas- tegemist on nn. Kataloonia vaikese derby-ga Nastic-Espanyol ning tulemas on 3. voit kodumeeskonnale- seis on hetkel esimese poolaja loppedes 3-0!
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            #35
            Kas ma olen ainus Hispaania liiga jälgija, kellele tundub, et mängud muutuvad üha ilmetumaks ja igavamaks? Tabeliseis on muidugi intrigeeriv, kuid tehnilisest ja kiirest vutist on juba väga vähe alles jäänud.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              Kas ma olen ainus Hispaania liiga jälgija, kellele tundub, et mängud muutuvad üha ilmetumaks ja igavamaks? Tabeliseis on muidugi intrigeeriv, kuid tehnilisest ja kiirest vutist on juba väga vähe alles jäänud.
              ma olen pohimotteliselt pari sinuga. eriti mis puudutab ilmetust ja igavust. samas tehniline on see vutt siin ikka edasi. kahjuks aga kiirus on kadunud kuhugi. tegelt me ju koiki mange ei nae. tanane Real-Levante oli kull taiesti igav. ega ka Barca ei hiilga enam oma kiirusega niivord, ehk see on mooduv samas eilne Valencia-Atletico oli paris ok. ja eelmisel nadalal oli ju ka Villareal-Real paris nauditav, eriti Villarreali esituses.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                ma olen pohimotteliselt pari sinuga. eriti mis puudutab ilmetust ja igavust. samas tehniline on see vutt siin ikka edasi. kahjuks aga kiirus on kadunud kuhugi. tegelt me ju koiki mange ei nae. tanane Real-Levante oli kull taiesti igav. ega ka Barca ei hiilga enam oma kiirusega niivord, ehk see on mooduv samas eilne Valencia-Atletico oli paris ok. ja eelmisel nadalal oli ju ka Villareal-Real paris nauditav, eriti Villarreali esituses.
                Pidevalt käivad viled, mäng seisab pidevalt. Kohtunikud annavad penalteid nii nagu jumal juhatab. Sevilla mängib kenasti üldiselt. Valencia, Huelva, Espanyol kohati.
                Real on jubedus kuubis, Barca ruudus, Atletico Madrid veeretab ka palli tuimalt ringi. Zaragoza vahel mängib ja vahel mitte. Getafe tapab, kuid see-eest on nende kaitsemängu lust vaadata. Real Betis, Deportivo? Paar head esitust pakkunud, kuid muidu kohutav. Celta Vigol on ka nagu normaalsed mängijad, kuid mäng veereb rahulikult keskväljal jne.

                Kommentaar


                  #38
                  see kull vale koht, aga Dannar, ma soovitan vahest pilgu heita Portugali liigale. eriti see mis eile Sportingu kodumangul toimus, oli vagev
                  ja voib olla on tegu rohkem sellega, et ka Hispaanias on hetkel kulm
                  eile sai siin Inglise liigat vaadatud ja no ausalt oeldes seda motetut palli ette tampimist ja siis kes on kiireim ka ei viitsi nagu vaadata. eriti kui uldjuhul kaitse on ikkagi kiirem kui runnak.
                  nii et jaame lootma, et ka Hispaanias mang kiiremaks muutub ilmade soojenedes
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar

                  Working...
                  X