320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
    Jaalo soga vähem, Bale jumala hea, ainuke kes peale CR7 väravaid lõõb, ka Walesi esitus oli hea!
    Kuna Sa oled uus, siis ma viin sind kurssi, et jaalo on ainult CR7 fänn, muud Realiga seotud mängijad teda ei koti ja tema arust kõik ülejäänud mängijad maailmas sitakotid.

    Kommentaar


      Eks kõige mõistlikum olekski need mehed ära tuua suvel nagu Leno, Danilo, Casemiro laenult tagasi ja ründesse laenule Llorente/Falcao ja kui neid ei saa siis osta ära 15 millioniga Luciano Vietto. Võimalik, et ka Coentrao nüüd lõpuks pakib kohvrid kokku ja otsib omale stabiilse klubi kus ta saaks mänguaega piisavalt seega võimalik, et osta ka uus varu- või põhi vasakkaitsja.

      Kommentaar


        Algselt postitas jobu Vaata postitust
        Kuna Sa oled uus, siis ma viin sind kurssi, et jaalo on ainult CR7 fänn, muud Realiga seotud mängijad teda ei koti ja tema arust kõik ülejäänud mängijad maailmas sitakotid.
        kuule ära topi mulle sõnu suhu. loomulikult olen ma vihane osade Reali mängijate peale, kes on uuest aastast ikka eriti sitalt mänginud. tänu neile ambitsioonideta jobudele on Ronaldol ikka väga raske see aasta tiitleid saada. kogu ülejäänud mängijad maailmas sitakotid? mine pühi oma WC pott kuivanud pasast puhtaks või tee midagi muud kasulikku selle asemel, et siin lampi luuletada

        Kommentaar


          Algselt postitas jobu Vaata postitust
          Casillase leping kehtib 2017. aastani, ehk tema lahkumine peaks tulema mõlemapoolse kokkuleppe tulemusel. Muul juhul peaks Casillasele päris korralikult peale viskama ja ka rahvas ei ole rahul, et taaskord üks legend klubist 'välja süüakse'.
          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
          ESPN väitis juba mõned päevad tagasi, et Casillase esindajatega arutatakse võimaliku kompensatsiooni üle, juhul kui temast vabaneda soovitakse. Üldiselt jobuga nõus, kuid meeskonnas ta on ning võiks teda ka vähe rohkem kasutada. Nii kehv ta siiski olla ei tohiks ning ka treeningutel näeb kõvasti vaeva.
          Palju see Casillase palk ka on? (võrreldes teiste mängijatega)

          Kommentaar


            Ŗ165,000 nädalas

            http://www.tsmplug.com/football/real...salaries-2014/
            Fábio Coentrão
            Hay método en su locura

            Kommentaar


              Algselt postitas Faraday Vaata postitust
              Marcelo saab üllatavalt vähe, arvestades, et leping suvel lõppeb, siis mis temaga tehakse?
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                Üpris kopsakas, rohkem saavad vaid Bale ja Ronaldo. Pole eriline ime arvestades Casillase keskpäraseid esitusi, et temast vabaneda soovitakse. Samas vanuse järgi oleks ta justkui parimas väravavahi eas. (oleneb ka väravavahist)
                Benzema ja Marceloga hiljuti uut lepingut pole sõlmitud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                  Benzema ja Marceloga hiljuti uut lepingut pole sõlmitud?
                  Keegi teadjam võiks aidata, endale uduselt nagu meenuks ka.
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                    Keegi teadjam võiks aidata, endale uduselt nagu meenuks ka.
                    Benzema sai kohe hooaja alguses lepingu aastani 2019 ning Marcelol on minu teada leping aastani 2018.

                    EDIT:
                    Marcelo leping
                    Benzema leping

                    Kommentaar




                      Ramose sünnipäevaga seoses meenub just see "sündmus" kõige eredamalt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                        kuule ära topi mulle sõnu suhu. loomulikult olen ma vihane osade Reali mängijate peale, kes on uuest aastast ikka eriti sitalt mänginud. tänu neile ambitsioonideta jobudele on Ronaldol ikka väga raske see aasta tiitleid saada. kogu ülejäänud mängijad maailmas sitakotid? mine pühi oma WC pott kuivanud pasast puhtaks või tee midagi muud kasulikku selle asemel, et siin lampi luuletada
                        Pole kuidagimoodi sulle sõnu suhu toppinud, vaata ja loe natuke mida sa ise kirjutanud oled.

                        Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                        kui sa pole tähele pannud siis peale Ronaldo on Real hetkel üks suur hunnik sitta
                        Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                        Ronaldol on muidugi väga raske top scoreriks saada siuke pasa tiimiga.
                        Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                        kuule selliste sittade mängijate peale tulebki vilistada. miks nad ei mängi vastavalt oma palgale vaid nagu mingi 10k nädalas saavad tondid. täiesti putsi kui närvi ajab. Ronaldo üritab kõigest väest aga keegi teda see aasta ei toeta. eelmine aasta oli sitaks palju ilusaid sööte ja Ronaldo sai kergeid väravaid ning ka penalteid teeniti palju talle. see aasta on kõik sellised pasakotid, et halb hakkab. kuravi vitt Casillas võiks siis vähemalt kõik pallid ära tõrjuda ja oleks piisanud ka Ronaldo 1st väravast aga hui. polnud ju võimatud tõrjed. nagunii see Real on ühemehe tiim ja see aasta on kõikide teiste tasemed nii putsi langenud. võideti Champions League ära eelmine aasta ja jobid ei viitsi mängida enam ve?? saatke minema siis nad. Casillas ja Ramos ja Marcelo ja kõik krdi vitupead saatke minema ja tooge asemele tüübid kes tahavad võita koos Ronaldoga! kuradi ambitsioonitud ahvid. sure maha bale
                        Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                        uskumatu mida ma lugema pean. Ronaldo pole meeskonna mängija? Ronaldo ongi meeskond, ilma temata oleks Real üks vedel sitt ja asuks liigas 4ndal kohal. see vitunägu Bale mingu sügavalt putsi. see vend on juba minujaoks sama rõve kui messi. nüüd aitab, enam ma suurt algustähte bale'i puhul ei kasuta. vastik värdjas selline. õnneks suvel võib tal minek olla, peab lootma. hetkel võiks küll juba ükskõik kelle selle bale asemele mängu panna kui ta vaid oma ülesandest platsil aru saaks ja Ronaldole palli söödaks. järgmine mäng siis Ronaldolt väravaid vaja, et Classico väravates messile jõudsalt järgi tulla
                        Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                        kari munne. võibolla polegi nii halb, kui Ronaldo sellest sitast klubist ära saab
                        Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                        jooma ajam selline sitt. täiesti mõttetu sitt klubi. putsi see carvajal 30nda minuti paiku sukelduda ei proovinud,. tooge ruttu Danilo asemele. ja nahhui see peatreener sittagi ei tee, ainult seda näitas pildis kuidas ta uhkelt munni sügas, mingu vittu. kui täna messi väravaid lööb siis ma ei tea.
                        Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                        täis ohmoon peast Ronaldo on ainuke, kes veel midagi teeb, muud mehed on suur hunnik sitta olnud viimasel ajal lisaks ahvinägu Balele, kes on koguaeg sitt olnud. erinevalt messist lööb Ronaldo vähemalt penaltid sisse nagu õigele liidrile kohane. ma kõiki viimaseid barca mänge vaadanud ja lihtsalt nautinud kui hale see messi olnud on. täispask. andku siis vähemalt kellelegi teisele lüüa, kui ise üle pooltest ära nussib ja veel sellistes tähtsates mängudes nagu CL playoffid. mul muidugi rõõm näha kuidas see kääbik kogu meeskonda pidevalt alt veab oma sita mänguga

                        Ja see oli ainult märtsikuu.

                        Kommentaar


                          kuule ära liialda nüüd. muidugi pole kogu tiim sitt, seda on enamus mis teeb kokkuvõttes tiimist sita tiimi. ma ei viitsi eraldi välja nimetada neid, kes enamvähem veel mängivad

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                            kuule ära liialda nüüd. muidugi pole kogu tiim sitt, seda on enamus mis teeb kokkuvõttes tiimist sita tiimi. ma ei viitsi eraldi välja nimetada neid, kes enamvähem veel mängivad
                            Neid ei peaks ju palju olema, kes Sinu standardite järgi mängivad, oleks huvitav teada, kes?
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                              Neid ei peaks ju palju olema, kes Sinu standardite järgi mängivad, oleks huvitav teada, kes?
                              Modric, Benzema ja Ramos

                              Kommentaar


                                Danilo oma kuue-aastase lepinguga ametlik liituja!
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X