320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas KarlErik Vaata postitust
    Kui see on tõsi, siis 2016 on Ronaldo läinud. Ma ei tea, kuhu.
    Chelseal on ühte äärt vaja! Hazard pidi nr 10 mängima hakkama, seega Ronaldo sobib ilusti

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Chelseal on ühte äärt vaja! Hazard pidi nr 10 mängima hakkama, seega Ronaldo sobib ilusti
      Ronaldo eest tahetakse 250 miljonit vähemalt, Chelsea suudaks ära osta, aga Abramovitš on piisavalt tark, et sel pole mõtet.

      Kes ütles, et Hazard hakkab nr 10 positsioonil mängima? Ilmselt saaks hakkama, aga siis on Oscar läinud.

      Kommentaar


        Algselt postitas KarlErik Vaata postitust
        Ronaldo eest tahetakse 250 miljonit vähemalt, Chelsea suudaks ära osta, aga Abramovitš on piisavalt tark, et sel pole mõtet.

        Kes ütles, et Hazard hakkab nr 10 positsioonil mängima? Ilmselt saaks hakkama, aga siis on Oscar läinud.
        Ma trollin

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Amos, unustasid jälle õigel ajal välja logida?
          Unustasid šokolaadi ja tampoonid jälle maha?

          Kommentaar


            Nende nelja (?!) karistuslöögiga on Real enim La Ligas karistuslööke sisse löönud meeskond sel hooajal.

            Kommentaar


              Postimees:

              Madridi Reali jalgpalliklubi uueks peatreeneriks saav Rafael Benitez tahab meeskonda värvata Liverpooli noort ründajat Raheem Sterlingut, vahendab BBC.

              Benitez on Sterlingu talendi suur austaja ajast, mil ta ise Liverpoolis töötas. 2010. aastal oli just Benitez see, kes toona 15-aastase tulevikulootuse klubisse meelitas.

              Lisaks sooviksid 20-aastast Sterlingut enda meeskonnas näha Manchester City ning Londoni Chelsea ja Londoni Arsenal. Sterling sai Liverpoolilt ka uue lepingupakkumise, ent lükkas selle tagasi.

              Ametlikult kinnitatakse Benitez Hispaania suurklubi peatreeneriks tuleval nädalal.

              Lisaks soovib Real Hispaaniasse tuua Manchester Unitedi hispaanlasest väravavahi David De Gea.


              Uus peatreener, uus osturalli?

              Kommentaar


                Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                Postimees:

                Madridi Reali jalgpalliklubi uueks peatreeneriks saav Rafael Benitez tahab meeskonda värvata Liverpooli noort ründajat Raheem Sterlingut, vahendab BBC.

                Benitez on Sterlingu talendi suur austaja ajast, mil ta ise Liverpoolis töötas. 2010. aastal oli just Benitez see, kes toona 15-aastase tulevikulootuse klubisse meelitas.

                Lisaks sooviksid 20-aastast Sterlingut enda meeskonnas näha Manchester City ning Londoni Chelsea ja Londoni Arsenal. Sterling sai Liverpoolilt ka uue lepingupakkumise, ent lükkas selle tagasi.

                Ametlikult kinnitatakse Benitez Hispaania suurklubi peatreeneriks tuleval nädalal.

                Lisaks soovib Real Hispaaniasse tuua Manchester Unitedi hispaanlasest väravavahi David De Gea.


                Uus peatreener, uus osturalli?
                Algallikaks Daily Mirror, seega... midagi väga usaldusväärset ilmselt pole. Aga olen lugenud ka jutte, et Benitez tahtvat suuri ümberkorraldusi teha (Castillani välja) ja konkreetselt ise ostetavaid/müüdavaid mängijaid valida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                  Algallikaks Daily Mirror, seega... midagi väga usaldusväärset ilmselt pole. Aga olen lugenud ka jutte, et Benitez tahtvat suuri ümberkorraldusi teha (Castillani välja) ja konkreetselt ise ostetavaid/müüdavaid mängijaid valida.
                  + ära unusta täieliku staffi valimist. Real pidi see aasta meistriklassi treenerid ja füsiod võtma, kuid Benitez ütles, et tema peab kõike otsustama.
                  Kolm nõudmist ongi: kontroll tränsferide üle, kontroll akadeemia üle ja staffi valik.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                    Postimees:

                    Briti väljaande The Telegraph väitel ehitab Madridi Reali uueks peatreeneriks saav Rafael Benitez meeskonna üles ümber Gareth Bale'i, mitte aga senise liidri Cristiano Ronaldo.

                    Väljaande väitel on Benitez 25-aastase Bale'i talendi suur austaja ning on Reali presidendile Florentino Perezile juba lubanud, et kaks aastat tagasi maailma suurima üleminekusumma eest Reali toodud waleslane saab uuel hooajal mängida sel positsioonil, mis talle kõige paremini sobib.

                    Mullu Realiga Hispania karika ja Meistrite liiga võitnud Bale on tänavu pidanud tegutsema paremal äärel ega ole paljudes mängudes õieti palligi saanud, lüües hooaja jooksul kokku enda kohta napid 17 väravat. Benitez tahab aga anda Bale'ile soovitud mänguruumi, pannes ta mängima puhta ründaja selja taha. See tähendaks, et Ronaldo peab nihkuma äärele. Võidetavalt on Benitez valmis 30-aastase Ronaldo koguni müügilehele panema, kui tänavu maailma parimaks jalgpalluriks valitud portugallane ümberkorraldustega ei soostu.

                    Värskendage mu mälu.. Kas krissu tuli reali siis kui perez oli juba pukis või varem?
                    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                      Värskendage mu mälu.. Kas krissu tuli reali siis kui perez oli juba pukis või varem?
                      Perez tuli 2009. aastal, tema nõudmistel Kaka, Ronaldo, jt ostetigi.

                      Kommentaar


                        Perez tõi Ronaldo kohe kui pukki sai! a mida see Benitez sokib. kas ta mänge on üldse vaadanud??? bale on reali kõige kehvem algkoosseisu mängija. täitsa putsis vend. bale tuleb suvel maha müüa! ma ei või hetkel. bale'i pärast lastakse peatreener lahti ja nüüd mingi uus vend tuleb ja tahab temast põhivenda teha. see on nagu halb unenägu. ma loodan, et mingi lambine kuulujutt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                          Värskendage mu mälu.. Kas krissu tuli reali siis kui perez oli juba pukis või varem?
                          Ta oli tagasivalitud Perezi esimene Galactico.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                            Perez tõi Ronaldo kohe kui pukki sai! a mida see Benitez sokib. kas ta mänge on üldse vaadanud??? bale on reali kõige kehvem algkoosseisu mängija. täitsa putsis vend. bale tuleb suvel maha müüa! ma ei või hetkel. bale'i pärast lastakse peatreener lahti ja nüüd mingi uus vend tuleb ja tahab temast põhivenda teha. see on nagu halb unenägu. ma loodan, et mingi lambine kuulujutt
                            You never know...

                            Kommentaar


                              Official Real Madrid channel. All the Real Madrid information with news, players, ticket sales, member services and club information.


                              Päris imelik, et selliste kõlakate kohta kohe ametlik teadaanne tehti.

                              Kommentaar


                                Mis see nüüd tähendama peaks?

                                Polegi selliseid statemente varem täheldanud klubi kodulehtedel.
                                YNWA

                                Kommentaar

                                Working...
                                X