320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ohjaa, mis ma oskan öelda. Real Madrid on korralik komöödiaklubi. Ancelotti lastakse lahti ja asemele? Benitez! Braavo, meistriteos
    Mees kes peale 2005.aastat silma paistnud vaid ebaõnnestumiste ja keskpärasusega.

    Kommentaar


      Hahahaa ja mida ma kohe loen, mees hakkab meeskonda Bale-i mitte Ronaldo ümber moodustama Bale on küll väga hea mängija ja ka üsna noor, kuid mnjah, natuke vara veel Ronaldot ärritada selliste asjadega. Selge on see, et ma hakkan suvel Reali tegemistel pilku peal hoidma, saab üsna lõbus olema.

      Kommentaar


        Algselt postitas jaalo Vaata postitust
        Perez tõi Ronaldo kohe kui pukki sai! a mida see Benitez sokib. kas ta mänge on üldse vaadanud??? bale on reali kõige kehvem algkoosseisu mängija. täitsa putsis vend. bale tuleb suvel maha müüa! ma ei või hetkel. bale'i pärast lastakse peatreener lahti ja nüüd mingi uus vend tuleb ja tahab temast põhivenda teha. see on nagu halb unenägu. ma loodan, et mingi lambine kuulujutt
        Haha tahaks juba uut hooaega näha ja kui ümberkorralduste raames hakataksegi Bale peale mängima, vägev vaatepilt kuidas sa sõpradega linnapeal oblikaid situd

        Kommentaar


          Kaka oli ennem .
          Felix: Oh, bollocks!
          Elmo: Dog's bollocks?
          Felix: No, just plain fucking bollocks!
          Elmo: No dog involved?

          Kommentaar


            Algselt postitas maanus Vaata postitust
            Kaka oli ennem .
            Kaka liitus Realiga 8. juunil 2009, Perez astus uuesti Reali presidendi staatusesse 1. juunil 2009.

            Kommentaar


              Kuigi Ronaldo on kõvasti parem mängija siis klubi tuleviku silmas pidades on Bale'i ümber meeskonna ehitamine geniaalne lüke.
              Eks ta (väidetavalt) väitis seda ka sellejaoks, et uelslase motti üleval hoida.

              Kommentaar


                Florentino Perez thought Cristiano Ronaldo was too expensive, says Ramon Calderon

                Kommentaar


                  Florentino Perez thought Cristiano Ronaldo was too expensive, says Ramon Calderon
                  Eelnev jutt, mida Calderon rääkis hollandlaste väljapeksmisest on usutav aga see, tõesti mitte. Ma keeldun uskumast, et Perez on võimeline mõtlema, et ründemängija võib liiga kallis olla. KEELDUN.

                  Kommentaar


                    Kusjuures ma olen seda enne ka lugenud ja kuulnud mitmetest kohtadest, et Perez ei olnud Ronaltsi eest välja käidud summas nii kindel ja kaalus tõsiselt kas maksta €94mil...

                    Kommentaar


                      Tol hetkel oli 94M suurema väärtusega kui praegu.
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                        Kaka liitus Realiga 8. juunil 2009, Perez astus uuesti Reali presidendi staatusesse 1. juunil 2009.
                        Seda ma mõtlesingi, et esimene Galactico, mitte Ronaldo.
                        Felix: Oh, bollocks!
                        Elmo: Dog's bollocks?
                        Felix: No, just plain fucking bollocks!
                        Elmo: No dog involved?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                          Tol hetkel oli 94M suurema väärtusega kui praegu.
                          Kusjuures ei olnud. Võib-olla 1-2 mil max.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Amos Vaata postitust
                            Kusjuures ei olnud. Võib-olla 1-2 mil max.
                            Puhtalt inflatsiooni vaadates ehk tõesti.. Aga see on päriselust ikka väga kaugel number
                            FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                            Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                              Puhtalt inflatsiooni vaadates ehk tõesti.. Aga see on päriselust ikka väga kaugel number
                              Väga kaugel ka ei ole. Rääkisin ühe tuttavaga ja ta ütles, et see vahe on kuskil 4-6mil euri juures kui inflatsiooni ja kaupade hindu jne arvesse võtta. Isegi kui tegu oleks €10milliga siis vist väga vahet ei oleks olnud Realile, €84mil või €94mil, ühed kirved mõlemad, kuid Ronaldo eest...Ei tea mis siin kahelda, arvestades, et Perezil oli vaja sociodele näidata kui tore Galacticoid importiv mees ta on

                              EDIT: Kui ainult Eesti põhjal asju arvestada ja mõelda mis meil siin krooniajal oli siis kindlasti jah, aga ülejäänud Euroopa oli meist ju "veits" eespool

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                                Väga kaugel ka ei ole. Rääkisin ühe tuttavaga ja ta ütles, et see vahe on kuskil 4-6mil euri juures kui inflatsiooni ja kaupade hindu jne arvesse võtta. Isegi kui tegu oleks €10milliga siis vist väga vahet ei oleks olnud Realile, €84mil või €94mil, ühed kirved mõlemad, kuid Ronaldo eest...Ei tea mis siin kahelda, arvestades, et Perezil oli vaja sociodele näidata kui tore Galacticoid importiv mees ta on

                                EDIT: Kui ainult Eesti põhjal asju arvestada ja mõelda mis meil siin krooniajal oli siis kindlasti jah, aga ülejäänud Euroopa oli meist ju "veits" eespool
                                Ma ei viitsi siin majandustundi anda, aga võid veebist lugeda veidi teemadel nagu rahatrükk, kvantitatiivne lõdvendamine, jne.. See, et kogu loodud raha pole otseselt ringlusesse läinud ja seepärast on inflatsioon püsinud normaalsuse piirides, ei tähenda, et mass pole meeletult perioodil 2009->2015 suurenenud krissu hinna mõttes, see muidugi väga tähtsust ei oma..
                                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X