320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aitab vist, Jank
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Ma siin sekundeeriks JanK-le.. aga ok, see selleks. Natuke kurb, et ksf! jobu langetab end jaalo tasemele.

      Ma ei näe vajadust (tõsiselt võttes) maha teha kumbagi Ronaldot. Ei ole nad päris identsed mängijad oma omadustelt või miskit sellist. Ma ei ütleks, et Ronaldo meeskonnad nii 2006. (sel ajal oli Ronaldo ise 21) ja 2010. aastal midagi erilist oleks olnud, 2014 eriti veel, + Ronaldo ise oli poolvigane. Tiitlivõit oleks neil aastatel selge eneseületus olnud. Alates 2006. MM-ist on Cristiano olnud suurturniiridel Portugali parim mängija. Võib-olla pole ta just kõige kliinilisem, selles vallas on Ronaldost paremaid raske leida nagunii. 2006. aastal muidu kaotasid nii Brasiilia kui Portugal prantslastele, esimeste vastu tegi Zidane ühe oma parimatest mängudest... kui sa mäletad. 2002. aasta MMil oli Brasiilial minu arust päris suure varuga parim koondis ka, seega on võrdlus pisut ebaõiglane minu arvates.

      Pika jutu lühike mõte.. ei ole CR7 oma potentsiaali suurtel tiitlivõistlustel välja mänginud (võib üldises plaanis öelda ka Messi kohta) aga sama kehtib ka Portugali kohta tervikuna. Ma siiski ei näe põhjust mingeid feilivideosid Ronaldo tegevuse iseloomustamiseks kasutada.

      Ma ei tea ka, kust sa need key passid ja jutud võtsid, eelmisel hooajal oli Ronaldo selles vallas Bale'st eespool nii CLis kui liigas. Kuidagi jube Ronaldot-vihkav paistab su see post olevat.

      Mänkujänkule.. huvitav, miks asjasse otseselt mitte puutuvad isikud suuremal või vähemal määral seda versiooni pooldavad (Javier Tebas näiteks). Ebakindlus väljendus ka Kiko Casilla ostus ilmselgelt. Aga noh, mänksil pappi nii et paistetab, isegi Martiali suguste meeste eest käiakse 50+ välja. Saab lubada selliseid asju.

      Kommentaar


        kuule sa ära plärise siin. meil siin käib tõsine diskussioon lõpuks ometi. sel ajal kui mingid loodrid postitavad igapäevaselt lambi Perezi sõnavõtte ja üldse muidu pahna, räägivad härrad tõsistel teemadel juttu eks

        Kommentaar


          Algselt postitas Jalkafänn123
          Luis Figo ja puujalg? Joonud oled vä?
          järjekordne mauk imelise fooruminimega kasutaja teinud. Figo oli selleks ajaks juba allakäinud vanaisa kui Ronaldo esimest korda MM'il mängis, kõva sõnavõtt ikka tüübilt. küll aga oli Figo veel päris äss tol ajal kui feik Ronaldo Realiga liitus ja ikkagi ei suutnud feik eriti väravaid lüüa

          Kommentaar


            Algselt postitas jaalo Vaata postitust
            järjekordne mauk imelise fooruminimega kasutaja teinud. Figo oli selleks ajaks juba allakäinud vanaisa kui Ronaldo esimest korda MM'il mängis, kõva sõnavõtt ikka tüübilt. küll aga oli Figo veel päris äss tol ajal kui feik Ronaldo Realiga liitus ja ikkagi ei suutnud feik eriti väravaid lüüa



            over and out

            Kommentaar


              Kommentaar


                Veidi rahajuttu ka:


                Before disposal of non-current assets tähistab siis põhimõtteliselt seda, et mängijate müügist saadud raha on maha arvestatud.

                Kommentaar




                  Jaalole must-have

                  Herr Modric sai eile 30-seks.

                  Interlull minu teada laatsaretti väga ei täiendanud, James korjas endale kerge põlvetrauma, aga jah, Kolumbia koondise arsti väitel "knock".


                  See pilt pidavat siis tõestama, et ManU poolelt vajutati keskmist pedaali.

                  Kommentaar


                    Kommentaar






                      tõmbas muigele küll :_D

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                        Interlull minu teada laatsaretti väga ei täiendanud, James korjas endale kerge põlvetrauma, aga jah, Kolumbia koondise arsti väitel "knock".
                        Päris nii kergelt siiski ei läinud, Danilo korjas mingi jalavigastuse omale (torn plantar fascia - eestikeelne vaste on mulle teadmata). Vääriline asendus on olemas, saabki Carvajal vähemalt ajutiselt oma (minu hinnangul ebaausalt ära võetud) algkoosseisukoha tagasi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                          Päris nii kergelt siiski ei läinud, Danilo korjas mingi jalavigastuse omale (torn plantar fascia - eestikeelne vaste on mulle teadmata). Vääriline asendus on olemas, saabki Carvajal vähemalt ajutiselt oma (minu hinnangul ebaausalt ära võetud) algkoosseisukoha tagasi.
                          Plantaarfastsia rebend ehk jalatalla sidekirme rebend. Päris valus asi ja kohe on seal põletik ka sees. Kuskil 3-4 nädalat on vast Danilo nüüd kindlasti autis.


                          e: samas ei tea, äkki seal mingi megatehnikad ja tehnilised vahendid asjade kiirendamiseks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jobu Vaata postitust
                            Plantaarfastsia rebend ehk jalatalla sidekirme rebend. Päris valus asi ja kohe on seal põletik ka sees. Kuskil 3-4 nädalat on vast Danilo nüüd kindlasti autis.


                            e: samas ei tea, äkki seal mingi megatehnikad ja tehnilised vahendid asjade kiirendamiseks.
                            No Vikipeedia jms abil sain aru, millega tegu, lihtsalt eesti keelde ei osanud väga panna seda Aga jah, üldiselt räägitakse kuust.

                            Kommentaar


                              täitsa putsis, James on umbes kuu aega eemal nüüd. miks alati normaalsed vennad vigastada saavad, miks mitte kunagi ahvilõust bale?

                              Ronaldo lõhna veel tellida ei saa. see gift set 55 naela eest tundub suht mõistlik. jõulukingiks päris hea idee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                                täitsa putsis, James on umbes kuu aega eemal nüüd. miks alati normaalsed vennad vigastada saavad, miks mitte kunagi ahvilõust bale?

                                Ronaldo lõhna veel tellida ei saa. see gift set 55 naela eest tundub suht mõistlik. jõulukingiks päris hea idee
                                Kui kusagile Reali mängule lähed, siis kui juhuslikult tekib mõte Ronaldoga selfie teha, kindlasti tõmba üks värske sõõm kusagilt kaenla alt ka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X