320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Poolajal tehtud ennustuse mõlemad pooled läksid mööda. Mängiti tegelikult päris korralikult, võimalusi oli palju. Aga noh, Benzema täna oli täis kaigas, vähemalt kaks oleks pidanud juba tema lööma. Ka Jamesil oli paar korralikku kohta ning Ronaldol mõned poolvõimalused. Kahepunktise vahe asemel viis kuigi tegelikult alla viigi siit mängust ei vääritud. Miks ei võinud ka esimesel poolajal mängida, ma ei tea.

    Benzema suutis siis tühjast väravast üle ning täiesti vabalt olles peaga väravast selgelt mööda lüüa. Kaks arvestatavat kohta oli veel. Ronaldo tegeles rohkem volley'de ja muude asjadega aga mul talle otseselt etteheiteid ei ole. Modrici hingele jääb see Villareali värav. Marcelo tõmbas oma reielihase mängu lõpus ära, nii et seal on ilmselt jälle paariks nädalaks rahulik. Ehk seekord lastakse tal korralikult ära end ravida. Kelner oma vahetused tegi päris kindlasti liiga hilja, Casemiro oleks võinud juba poolajal välja võtta.

    Igatahes, ajaviitmisoskuste eest on Bailly ja Soldado tükikese Ukrainat auga välja teeninud. Tavaliselt teeseldakse valu või midagi sellist, need mehed olid juba ühe jalaga teises ilmas. Bailly sikutas hoolega Jamest, sai kollase ning seejärel ei saanud jalgugi õieti alla. Paar minutit hiljem silkas ringi nagu kits rohelisel aasal, kuni Marcelo talt nurgalipu juures palli ära võttis. Siis hakkas jälle tuluke tunnelilõpust paistma ning järjekordselt oli surm lähedal. Seejärel vahetati ka välja, kuid platsi kõrval jalutas nagu mees muiste. Soldadole vilistati viga mingisugusel kiirrünnakul. Kuigi Ramose käsi õlast kõrgemale ei tõusnud, siis Soldado vajas kunstlikku hingamist, hoides samal ajal kõrist kinni. Mitte, et ma seda kuidagi kaotusega seostaksin, kuid minu arust suhteliselt värvikad intsidendid.

    Üldises plaanis jääb arusaamatuks, mida see Benitez pidevalt paberile kritseldab, kui sama jama kestab pidevalt.
    Arvatavasti kirjutab paberile klubide nimesi, kes teda oleks nõus palkama peale hooaja lõppu.
    Määä.. ma olen lammas (A)!

    Kommentaar


      Positiivset leides siis teine poolaaeg oli tegelikult juu lubav, ses suhtes nagu Benitez midagi poolajal meestele nagu ütles aga ....jah, tulemust see positiivseks ei muuda. Oleks juu võinud teist mängu järjest minna peale Malmö koosseisuga, oleks saanud tõestada, et võiduvalem on leitud .
      Felix: Oh, bollocks!
      Elmo: Dog's bollocks?
      Felix: No, just plain fucking bollocks!
      Elmo: No dog involved?

      Kommentaar


        AS Roma paganama Itaaliast. Aga hea, et Juve ei tulnud.

        Kommentaar


          Gent - Wolfsburg
          Roma - Real Madrid
          PSG - Chelsea
          Arsenal - Barcelona
          Juventus - Müncheni Bayern
          PSV - Atletico Madrid
          Benfica - Peterburi Zenit
          Kiievi Dünamo - Manchester City

          Väga huvitavad paarid tulid. Kui seda nimetada vedamiseks, siis kõige paremini läks Cityl, kes sai Kiievi Dünamo.
          Natukene ennustan puusalt, et edasi saavad Wolfsburg, Real Madrid, PSG, Barcelona, Bayern, Atletico, Benfica ja City.
          Eilse mängu kohta ütleks kokkuvõtlikult, et põnev ja võimalusterohke mäng, kuis realiseerimine annab soovida.

          Kommentaar


            Roma on tugevam kui Malmo ja Villareal. Kas ka meistriteliiga läheb käest ära? Olenemata, et me võttame mäng mängu järel me ei saa arugi kuidas kõik on minemas põhja sel hooajal.... Miks peab selline aasta nagu 2015 olema Reali fännidele kõige jubedam aasta?? Meil on võimalus seda veel muuta.. #RafaOut #PerezOut
            1. Väravate arv on väiksem kui kunagi varem.
            2. El clasico 4:0 kaotus.
            3. Realil pole alates 2008-2009 hooajast saadik nii vähe punkte olnud kui preagu La ligas.
            4. Copa Del rey disklahv.
            5. Mängijate hale vorm.
            6. Juhul kui Real Madrid ei võida ei liigat ega Meistrite liigat on see aasta tühi leht. Isegi 2013/2014 ei olnud Barcelonal nii hull, kuigi eelmine hooaeg mõnearust oli ka sitt siis vähemalt saime Klubide MM tiitli ning Uefa Super Cup tiitli. See aasta mingeid super cupe meil ei ole.
            7. Loading... Täiustan peale igat sündmust. Olen kindel, et Rafa suudab veel midagi korraldada.
            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

            Kommentaar


              4 - Real Madrid have failed to score in four league games this season, as many as they had in their two campaigns with Ancelotti. [Opta]

              Kommentaar


                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                Pique tegi kaks tweeti, ühes neis ei kasutanud tähtigi. Eilses intekas nimetas...
                Ma arvan, et me teame tegelikult mõlemad, et need ei ole need ju ainukesed Pique väljaütlemised, on roppusi ning on sõnamänge, aga meeldib talle sel teemal sõna võtta. Ning pidasin silmas siiski pigem kaamerasse öeldut, ka varasemat aega. Granerot keegi kahjuks ei intervjueeri, seega peab tema twitterit kasutama.

                Ühesõnaga, tegemist on sotsiaalselt aktiivse mängijaga, pole imestada, et ta kedagi aegajalt solvab või riivab.
                Fábio Coentrão
                Hay método en su locura

                Kommentaar


                  Ise arvan, et Roma on hea vastane. Grupis suutsid nad ainult 1 mängu võita ja kaitse lekib nagu jube (CL-s). Lisaks on veel nüüd 2 kuud vms aega Realil, et vormi leida (muidugi ka Romal).
                  Määä.. ma olen lammas (A)!

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Põhulõug Balague pani sitalaotaja käima ja väidab, et Real kaalub tõsiselt Ronaldo ja Benzema rahaks tegemist. Lisaks on tema arvates puudu sügavusest keskväljal.

                      Mõlemad väited tunduvad kergelt absurdsed, eriti arvestades, kui hõredad on read kaitsjate osas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                        Põhulõug Balague pani sitalaotaja käima ja väidab, et Real kaalub tõsiselt Ronaldo ja Benzema rahaks tegemist. Lisaks on tema arvates puudu sügavusest keskväljal.

                        Mõlemad väited tunduvad kergelt absurdsed, eriti arvestades, kui hõredad on read kaitsjate osas.
                        Balague juttu ei tasu kunagi tõsiselt võtta, kuid idee poolest need kaalumised absurdsed ju ei tundu.

                        Viimane väide käib äkki maailmaklassi DM-i (Matic, W. Carvalho) kohta, arvestades et Casemiro (nii palju kui mina reali fännide käest kuulnud olen) viimasel ajal kõige paremini mänginud pole.

                        Ja kui PSG teile 100+ milli Ronaldo eest eesoleval suvel pakkuma on nõus, siis oleks viimane aeg portugaallane kena kopika eest maha müüa. Viimased 2 aastat on näidanud, et mehe vanus on tema füüsisele lõpuks järele jõudmas ning minu arvates on teil Bale-i ja Jamesi näol vundament olemas, et meeskond uueks hooajaks uute tähtede ümber ehitada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                          Balague juttu ei tasu kunagi tõsiselt võtta, kuid idee poolest need kaalumised absurdsed ju ei tundu.

                          Viimane väide käib äkki maailmaklassi DM-i (Matic, W. Carvalho) kohta, arvestades et Casemiro (nii palju kui mina reali fännide käest kuulnud olen) viimasel ajal kõige paremini mänginud pole.

                          Ja kui PSG teile 100+ milli Ronaldo eest eesoleval suvel pakkuma on nõus, siis oleks viimane aeg portugaallane kena kopika eest maha müüa. Viimased 2 aastat on näidanud, et mehe vanus on tema füüsisele lõpuks järele jõudmas ning minu arvates on teil Bale-i ja Jamesi näol vundament olemas, et meeskond uueks hooajaks uute tähtede ümber ehitada.
                          Häda on selles, et Casemirost oluliselt paremaid mehi (et oleks mõtet nende ostul) palju pole, William Carvalho päris kindlasti see ei ole. Paremate eest peaks ka jõhkralt üle maksma praegusel hetkel. DM on selline positsioon, kuhu erilist publiku tõmbenumbrit ka suure papi eest pea võimatu leida ning seega osta pole ilmselt mõtet (Uncle Flo loogika). Aga jah, antud rakurss isegi võib pisut pädeda.

                          Mis Ronaldo müüki puutub, siis tema väärtus seisab paljuski mujal kui platsil. On äärmiselt ebatõenäoline, et keegi oleks valmis välja käima sellise summa, mis sunniks Perezi Ronaldot kui tuluallikat müüma. Lisaks on tema panus platsil piisavalt märkimisväärne. Benzema puhul on samuti sobiva hinna maksja leidmisega keeruline, tegu üsnagi Perezi lemmikute hulka kuuluva tegelasega, pole enam esimeses nooruses ning platsiväliste tegemistega kohati hõivatud. Muidugi, Valbuena actionfilmiga äritsemine on võib-olla Perezi jaoks mõningaid korrektuure teinud, pigem siiski mitte.

                          Kommentaar


                            Real Madrid's starting XI: Navas; Danilo, Pepe, Ramos, Marcelo; Kroos, Modric, James; Bale, Cristiano & Benzema.

                            Kommentaar


                              No vot see koosseis juba sobib, aga Danilo asemel eelistan ikkagi isiklikult Carvajali.
                              Hoia end kursis mänguga: https://www.facebook.com/eesti.madrista/
                              Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                              Kommentaar


                                Danilo 3-minutil 1:0! Ei võtta sõnu tagasi, kui lööb ka teise võib isegi möelda sellel teemal.
                                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X