320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
    Valentcialt täielik ülekaal. Sisuliselt ainukese võimaluse realiseeris Real ära ja kõik. Kas CR7 üldse mängib? Ei ürita solvata kedagi!
    Igatahes peatreener pole Reali muutnud mitte kuidagist moodi paremaks ja teine pa. tuleb veel raskem.
    Heh tuleta viimast mängu Barca vs Valencia( see ei olnud väga ammu max 2 kuud, ehk siis kui te parimas vormis olite.)
    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

    Kommentaar


      54 minutil vastase dive kohtuniku ees on selge näide Valenciast sellel hooajal
      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

      Kommentaar


        Benitez teeb kaartide pealt neid vahetusi vist

        Kommentaar


          WOW Mis see nüüd oli??? Pennut ei saanud Real, aga hoopis punase! Kohtunik vist polegi täna Madriidi linnast!
          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            OIOI Ma teadsin seda! See juhtus! KOVACIC WEELL DONE! Õigastustatud slaid, tra need bbva kohtunikud nii hälvikud.
            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

            Kommentaar


              Algselt postitas Staadium Vaata postitust
              WOW Mis see nüüd oli??? Pennut ei saanud Real, aga hoopis punase! Kohtunik vist polegi täna Madriidi linnast!
              Hõhõhõ Tähistad ikka Viiki Espanyoliga LOL. 100% penalti aga jahm...
              Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

              Kommentaar


                Mida mul siin ikka tähistada? Mul oli sündmuste rohke aasta 2015. Polegi nii kaua aega möödas
                Kõik mis tuleb juurde on vaid boonuseks!
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Les supporters de Valence qui chantent "Valbuena, Valbuena" sur la sortie de Benzema, auteur d'un excellent match...

                  Hahahahahahahaha publik laulis Valbuena, Valbuena, kui Benz välja vahetati
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Valencia oma agresiisvus maksis kätte! 1:2 BALE! Ja natu hiljem 2:2
                    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                    Kommentaar


                      Football Bloody Hell lmao.

                      Kommentaar


                        Võimas lõpp sellele draamale!

                        4 - Gareth Bale has scored more headed goals than any other player in La Liga this season. Fire.
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Hala Madrid või asi, palju võib neid punkte kaotada, iga teine mäng peaaegu juba. 1 vahetus Benitezi poolt jälle, Ei James ei Iscot, pakun, et see sitt treener müüb ISCO maha ka, nii et Hala Madrid edasi siis, kurat küll. Kohtunik polnud ka tasemel täna, aga jah.

                          Kommentaar


                            navas! Super kaitse :P 2:2 ss
                            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                            Kommentaar


                              Algselt postitas saso09 Vaata postitust
                              Hala Madrid või asi, palju võib neid punkte kaotada, iga teine mäng peaaegu juba. 1 vahetus Benitezi poolt jälle, Ei James ei Iscot, pakun, et see sitt treener müüb ISCO maha ka, nii et Hala Madrid edasi siis, kurat küll. Kohtunik polnud ka tasemel täna, aga jah.
                              Kas ma eksin kui ütlen et nr 10 oli väljakul? 10 onju James. Kohtunik ja Benitez polnud tõesti tasemel.
                              Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                              Kommentaar


                                Lahe mäng, ühe mehega maas aga mängupilt kohati parem, see värav jah tuli liiga valusalt kohe peale aga okei, kohtunik hoidis jah Valenciat tiba rohkem aga eks mõni mu mäng jälle hoitakse Reali rohkem, ses mõttes hea mäng , et sütikud olid täna suht pikad, põlema ei läinudki keegi. Ma ei ütleks , et Lucas oli kehv vahetus .
                                Felix: Oh, bollocks!
                                Elmo: Dog's bollocks?
                                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                                Elmo: No dog involved?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X