320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    päris frustreeriv vaadata, kuidas Ronaldo peale rünnaku luhtamist või söödu mitte saamist rahulikult suluseisus seisab ja käsi laiutab, selle asemel, et kohe mängu tagasi tulla ja meeskonda aidata. Kuna niipalju väravaid lööb siis saab vist treenerilt andeks.


    PS Ramos ja Varane on parajad elajad, heas mõttes
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      Algselt postitas RealFan Vaata postitust

      Kroos, Modric ja Isco jäid pisut anonüümseks, pidevad küljele ja tagasi söödud ning kui Riomma juba oma poolelt välja sai, siis oli nende panus ka kaitses üsna lahja.

      Ma ei tea, Kroosi kohta ma ei ütleks ühtegi halba sõna. Kontrollis täielikult seda mängu ja tegi kõike mida ta pidigi tegema. Itaalia klubide vastu tulebki mäng võimalikult laiaks ajada ja ta sai just keskväljal sellega väga hästi hakkama. Leidis ka pidevalt häid ettesööte. Ta sööduprotsent oli 96.4!! (102/106, 117 pallipuudet). Jooksis ka tiimikaaslastega võrreldes kõige rohkem. Minu silmis oli see Kroosi jaoks üks hooaja parimaid mänge.

      Kommentaar


        Ma ei tea, imo mängis Ronaldo hästi ja seda frustratsiooni teistega ei tundnud nii väga olevat. Andis paar päris head söötu ja lõi ka suuperärase golli. Rünnakule tormas päris hästi, pigem Benzema ei suutnud hakkama saada korraliku löögiga ja söödu lükkamisega.
        Määä.. ma olen lammas (A)!

        Kommentaar


          Barcelona have won twice the Liga titles since Florentino Pérez took over because they are consistent. The President has done a good job with the business side of things, but Barcelona are still winning
          - Benítez
          Fábio Coentrão
          Hay método en su locura

          Kommentaar


            13 veebruari mängu Athletic Bilbao vastu käisin ma Bernabeul vaatamas.

            Mida ma õppisin:

            Benzema võib tunduda täiesti Tarmo Neemelo tasemel mängijana.
            Ronalts eirab gravitatsiooni peapallide puhul.
            Tribka katuse all olevad soojapuhurid on päris mõnusad.
            Suitsetada võib tribüünil terve mängu aja, kedagi ei koti.
            80k inimest siseneb ja lahkub staadionilt ikka päris kiiresti.
            Real Madridi kohvikus enne mängu tiksuda ja statat vaadata ning õlli juua on päris mõnus.
            Ilma Modricita ma ei kujutaks ette kuidas Real toimiks, see mees on klubi süda.
            Ainus kelle soengut keegi tribüünil ei immiteerinud oli Zidane.
            Staadioni taga poolel selle värava juures kuhu meeskonna bussid keeravad on üks jube mõnus baar, kus saab täitsa head toitu.

            Jalgpalli elamust kui sellist nüüd väga suurt ei saanud, kujutan ette et Poola liiga Legia vs Lech, mõne inglise liiga vene või saksa liiga mängust saab palju kõvema elamuse.

            Kommentaar


              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
              13 veebruari mängu Athletic Bilbao vastu käisin ma Bernabeul vaatamas.

              Mida ma õppisin:
              Jalgpalli elamust kui sellist nüüd väga suurt ei saanud, kujutan ette et Poola liiga Legia vs Lech, mõne inglise liiga vene või saksa liiga mängust saab palju kõvema elamuse.
              Hispaanias nt Calderonilt mõnest suurmängust võib ka suure elamuse saada.
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                Benz homsest mängust väljas. Seljaga probleemid mehel.
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Koosseis homseks mänguks:

                  Goalkeepers: Keylor Navas, Casilla and Rubén Yáñez.
                  Defenders: Ramos, Nacho, Marcelo, Carvajal, Arbeloa and Danilo.
                  Midfielders: Kroos, James, Casemiro, Kovacic, Modric and Isco.
                  Attackers: Cristiano Ronaldo, Lucas Vázquez, Jesé and Borja Mayoral.

                  Carvajal ja Ramos on ühe kaardi kaugusel mängukeelust, järgmisel nädalal ootab teatavasti Atletico. Võib ehk oletada Danilot algkoosseisu. Keskkaitsjatega on seis niigi kitsas, seal nagunii varianti pole. Nagu ülalpool juba mainitud, siis Benzema jääb kõrvale, tema koha võtab päris kindlasti Jese.

                  Castilla poisid võtsid täna oma grupi liidrikoha lõpuks tagasi, võttes seitsmenda järjestikuse võidu. Lähim konkurent Barakaldo kaotas võõrsil tabeli keskmikule. Kaks väravat taaskord Aleix Febasilt, ühe lisas Borja Mayoral. Viimane veetis väljakul terve mängu ning on nüüd lülitatud siis ka põhimeeskonna koosseisu homseks mänguks. Sobiva tulemuse korral (võõrsilmäng, seega üsna ebatõenäoline) oleks ehk päris hea võimalus mängu saada.
                  Panen siis väravad ka:

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      1. värav oli suluseis.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        1. värav oli suluseis.
                        TEGELT?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          1. värav oli suluseis.
                          Tõsi ta on aga ei tunne kaasa nendele Malaga tegelastele, veel hullem kari mutante kui keskmine Hispaania väikeklubi. Igal võimalusel peksavad kossi, jooksevad tormi kohtunikele ning niisama üritavad suvalistes kohtades jalaga pähe või küünarnukiga ribidesse äsada.

                          Tegelikkuses võeti neilt veel kaks päris head olukorda ära suluseisu pärast, mida tegelikult polnud. Samas oleks võinud ühe hoojala juba duši alla ära ka saata. Kui võimalusi vaadata, siis peaks seis 3-3 olema. Õnneks siis 0-1 kodumeeskonna poolt vaadatuna, päris saamatud lahendused nende ründajatelt. Reali vennikesed siblivad kaitses nagu peata kanad, pidevalt jäetakse kaitsjad üks-ühele, kes nagunii pidevalt seiklevad eikellegimaal.

                          Ronaldo penalti oli tema kohta äärmiselt kehv, suhteliselt nõrk ja suhteliselt keskele ka.

                          Kommentaar


                            Malaga oleks tegelikult ära teeninud viigivärava ja poolajale võrdses seisus mineku, aga vähemalt teeb Navas oma tööd hästi ja väärikalt. Päris üksmeelne vile kõlas, kui kohtunikud ära jalutasid.
                            Fábio Coentrão
                            Hay método en su locura

                            Kommentaar


                              Kuidas üldsegi Ronaldo penaltide statistika ka on? Mul on tunne, et ta on viimasel ajal sarnaselt MSN-ga nendega hädas?

                              Kommentaar


                                Ma olen kogu aeg rääkinud, et see Malaga sats on üks kari tõpraid. Päris esimese pa. keskel üks neist virutas täiega Ronaldole küünarnukiga ja oli veel muidki vägivaldseid äksioneid. Ennustasin juba varakult, et Realil on seal raske võitu saada. Ja ei tasu unustada et "the great" Kameni veab seda tolguste karja päris korralikult. Üks kindlasti parimaid keepreid Hispaanias!
                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X