320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    Poor Sanyol... (vaata wikist)
    Võinuks siis vähemalt mehe nimegi õigesti kirjutada. Eeldusel, et Josep Sunyolist käib jutt. Võid ennast kurssi viia ka tolleaegse Reali presidendi saatusega. Ime, et sa Francot veel teemasse sisse toonud pole.

    Kommentaar


      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
      Võinuks siis vähemalt mehe nimegi õigesti kirjutada. Eeldusel, et Josep Sunyolist käib jutt. Võid ennast kurssi viia ka tolleaegse Reali presidendi saatusega. Ime, et sa Francot veel teemasse sisse toonud pole.
      Sa loed siin trükikuradeid, aga ei mõista. Pique on läbi ja lõhki katalaan ning vastandumine käib sinna identiteedi sisse, ka SanyolSunyol jms, mis kujundab cule identiteeti. Ja Franco käib ka sinna sisse mh. Meile võib see muidugi olla üks trollimine kõik, me oleme siiski plastikust gloorifännid. Vt ka juku-kalle raid.

      Ahjaa, ma tõesti ei viitsinud seda nime wikist tšekkida, antud kontekstis oli see seitsmenda järgu küsimus.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Sa loed siin trükikuradeid, aga ei mõista. Pique on läbi ja lõhki katalaan ning vastandumine käib sinna identiteedi sisse, ka SanyolSunyol jms, mis kujundab cule identiteeti. Ja Franco käib ka sinna sisse mh. Meile võib see muidugi olla üks trollimine kõik, me oleme siiski plastikust gloorifännid. Vt ka juku-kalle raid.

        Ahjaa, ma tõesti ei viitsinud seda nime wikist tšekkida, antud kontekstis oli see seitsmenda järgu küsimus.
        Ma arvasin, et Barca sõjaaegne president on Barca fännide jaoks piisavalt auväärne mees, sellest ka see nimeküsimus. Ma selle Messi maksuasjaga oma pead vaevanud ei ole, aga kui kohtunik peab Messile mainima, et ka lapsed teavad, mis asjad on maksud, siis midagi vist ikkagi on teoksil. Ning varguse tõendas ka kohus, või ostis Perez ka Hispaania kohtu Euroopa ja muu Hispaania kõrval ära?

        Teine asi... ülejäänud Barca meeskond ju ei nuta Twitteris või kusagil, et kõik on rigged ja kõik kiusavad neid, kuigi kataloonlasi on seal teisigi. Ma loen sellest nii palju välja, et teistel Barca kataloonlastel on eneseväärikus veel alles ning odava populaarsuse nimel päris nii madalale ei laskuta. Tõenäoliselt Pique arvabki, et Perez ostis loosimise taaskord ära

        Kommentaar


          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
          Ma arvasin, et Barca sõjaaegne president on Barca fännide jaoks piisavalt auväärne mees, sellest ka see nimeküsimus. Ma selle Messi maksuasjaga oma pead vaevanud ei ole, aga kui kohtunik peab Messile mainima, et ka lapsed teavad, mis asjad on maksud, siis midagi vist ikkagi on teoksil. Ning varguse tõendas ka kohus, või ostis Perez ka Hispaania kohtu Euroopa ja muu Hispaania kõrval ära?

          Teine asi... ülejäänud Barca meeskond ju ei nuta Twitteris või kusagil, et kõik on rigged ja kõik kiusavad neid, kuigi kataloonlasi on seal teisigi. Ma loen sellest nii palju välja, et teistel Barca kataloonlastel on eneseväärikus veel alles ning odava populaarsuse nimel päris nii madalale ei laskuta. Tõenäoliselt Pique arvabki, et Perez ostis loosimise taaskord ära
          Pique on lihtsalt vähe teistsuguse iseloomuga ja ega nüüd neid katalaane ka ülearu barcas pole. Ja sul on muidugi kõik segamini, hispaania kohtusüsteem ja mille eest messi üldse uurimise ja kohtu ees oli. Ja no odav populaarsuse jutt, sa vist ei lugenud eelpool, mida ma identiteedist kirjutasin või sa ei saa päris täpselt aru, millest jutt. A mis sellest klassika kaasusest ikka sai? Mis nende lippudega ikkagi campil on? Miks katalaani keele kasutamine pressikal liiga poolt sanktsioone tekitab? Miks hümni mahavilistamise eest trahve määratakse? Vasta siis neile ka? Odav populaarsus?
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Kõik ju teavad ikka seda vana viit:


            "el equipo del gobierno, la vergüenza del país" - The team of the government, the shame of the country ...
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar




              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
              Pique on lihtsalt vähe teistsuguse iseloomuga ja ega nüüd neid katalaane ka ülearu barcas pole. Ja sul on muidugi kõik segamini, hispaania kohtusüsteem ja mille eest messi üldse uurimise ja kohtu ees oli. Ja no odav populaarsuse jutt, sa vist ei lugenud eelpool, mida ma identiteedist kirjutasin või sa ei saa päris täpselt aru, millest jutt. A mis sellest klassika kaasusest ikka sai? Mis nende lippudega ikkagi campil on? Miks katalaani keele kasutamine pressikal liiga poolt sanktsioone tekitab? Miks hümni mahavilistamise eest trahve määratakse? Vasta siis neile ka? Odav populaarsus?
              Ma isiklikult arvasin, et Twitteris Reali teemal virisemine ning Kataloonia iseseisvuspüüdlused on kaks teineteisest pisut erinevat asja.

              Isco on oma paremat jalga vigastanud ning täna ei mängi. Ehk suudab James midagi siis näidata.

              Kommentaar


                Asensio lennukat algust ja tänast mängu vaadates tuli meelde Robinho debüüt valges särgis. Paljud elemendid on sarnased igatahes.

                Fábio Coentrão
                Hay método en su locura

                Kommentaar


                  Raskelt teenitud kolm punkti.

                  Reali esimese värava puhul oleks ilmselt võinud Moratale ka suluseisu vilistada, samas jäeti kaks üsna selget penaltit andmata (James tõmmati puhtalt maha kohe peale vahetusest tulekut ning paar minutit hiljem peatati Marcelo liikumine kaitsja poolt lahtise käega) . Nii et vist peaks tasakaalus olema. Üsna palju ebaõnne oli ka, Bale ja Modric tabasid kauglöögiga latti ning Morata 1-1 olukorras posti. Kroosi värav väärib liikuvat pilti.



                  Marcelo suutis teha ilmselt ühe oma halvimatest esitustest selle klubi särgis, eksimusi tuli umbes sama palju kui Danilol "parematel" päevadel. Ka Ramos suutis genereerida mõned olukorrad vastastele, teine pool kaitseliinist oli soliidne. Asensio tegi aga üsna kahvatu mängu, pidi palju rügama keskväljal ning kuna Celta langes üsna madalale, ei õnnestunud tema individuaalselt meisterlikkust ära kasutada. Moratalt soliidne mäng, kuid kukub küll rohkem kui Ronaldo oma tipphetkedel, sai ka oma värava kirja, kui Asensio peale esimest üsna nutust katset sai palli tagasi ning jättis siis Moratale, kes palli võrku lajatas. Väravaolukord tekkis peale vastaste väravavahi järjekordsest kusist väljalööki.

                  Zidane oleks võinud Jamesi Asensio asemel juba poolajal sisse vahetada aga enne teda pani isegi Lucas Vazquezi platsile, kellest ründesuunal oli samuti üsna vähe tolku. James lasti siis peale Celta 1-1 väravat (Orellana kauglöök, teda markeerima pidanud Marcelo koukis nina või miskit) põllule ning tõi rünnakutele teravust oluliselt juurde. Tänase esituse taustal võiks juba järgmises mängus ehk lasta temal alustada. Asensio sai muuhulgas ka koondisekutse.

                  Kommentaar


                    Selline intsident ka eilsest mängust. Mingeid sanktsioone ei järgnenud. #rigged

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                      Selline intsident ka eilsest mängust. Mingeid sanktsioone ei järgnenud. #rigged

                      Väga #rigged, oota pique tweeti nüüd selle peale ja siis saad jälle halada kuidas keegi on lapsik ja provotseerib ja oi kõige halvem inimene.

                      Kommentaar


                        Tore kasumlik suvi üle paljude aastate! Veel parem meel, et Isco, aga ka James, jäi. Annavad vajalikku sügavust meeskonda.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Tuleb tunnistada, et olen ise ka ütlemata rahul lõppenud üleminekuaknaga. ZZ tulekuga on asjad mitmeti positiivsemaks muutunud, kuigi väike kahtlus jääb, et mees püüdis siiski vähemalt mingil perioodil James't ära sokutada. Ilmselt mäng Celta vastu pani meelt muutma, mis on küll vesi Reali veskile.

                          But the way Real handled this summer transfer window was encouraging, and it points to a change in how the club handles itself. A more efficient, inward looking, less impulsive approach might become the norm for Madrid. And after more than a decade of the inverse, it’s pretty refreshing.
                          Fábio Coentrão
                          Hay método en su locura

                          Kommentaar


                            Ma veel väga kaugele ulatuvaid järeldusi ei teeks. Aga jah, ostma puhtalt särgimüüginumbrite pärast ei hakatud. Samas, paljud ootasid, et Isco ja/või Jamesi asemel tuuakse sisse mõni keskpoolik, kes sobiks paremini Modricit, Kroosi või Casemirot asendama. Mulle isiklikult meeldib, et mõlemad mehed klubisse jäävad, aga pigem on tegu väikest viisi üllatusega. James samas näitas Celta mängus, et vahelüli keskvälja ja ründeliini vahel on teatud situatsioonides vajalik. Kahju ainult, et BBC-d keegi selle nimel ohverdama ei hakka.

                            Kolumblaselt kodumaa eest 1+1 muidu. Ka värskelt vigastusest taastunud Pepe visati kohe Gibraltari vastu algkoosseisu (lõi ka värava), Varane samuti konnasööjate algkoosseisumees. Morata vahetati Hispaania mängus vigastuse tõttu välja aga Lopetegui väitis, et midagi tõsist lahti ei ole. Loodetavasti laatsaret interlulli käigus oluliselt ei täiene.

                            Kommentaar


                              Tõesti üllatav oli see üleminekuaken minu jaoks. Arvasin, et tormatakse ostma uusi mängijaid, kuna kardetakse transfer banni, aga ei. Võimalik, et vaadati ka seda, mida inglaste raha turul teeb ja otsustati see aasta koguda veel finantse, et järgmine aasta kellegi suure asemele minna.

                              Kommentaar




                                Väidetavalt saavad juba laenatud mängijad klubi juurde naasta. Koosseisu puudusi sai juba varasemalt küllalt lahatud, mingit hüsteeriat tekkida ei tohiks. Modrici, Kroosi, Ronaldo ja Bale'i uued lepingud tehakse väidetavalt lähiajal klubi poolt avalikuks. Ronaldo oma lõhnavee esituse ajal lausutud sõnade kohaselt olla Osasuna mänguks rivis. Varane, Pepe ja Marcelo olid täna juba trennis, James veel mitte.


                                Kommentaar

                                Working...
                                X