320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Huvitav, mina, kes ma Reali fänn pole, sain aru, mida Zidane oma vahetustega teha tahtis ja mulle see tundus loogilisena.
    Ja võrreldes Atletico mänguga oli siin üks suur erinevus, millest ma pärast Atletico mängu ka kirjutasin.
    Ma sain ka aru, mida ta teha üritas, aga ilmselgelt oli see valel ajal ja vales kohas. Ei pea olema Einstein, et näha selle käigu õnnestumise madalat tõenäosust.

    Kommentaar


      Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
      Uskumatu kuidas kõik foorumi puupead on Reali fännid? Jaalo, Richard ja RealFan ...
      Vaata nüüd enda postitust ja seda:
      Algselt postitas Eincc Vaata postitust
      Vilistas ta mõlemale poole halba nii, et srsly shut the fuck up retard
      Ja nüüd mõtle uuesti.

      Kommentaar


        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
        Ma sain ka aru, mida ta teha üritas, aga ilmselgelt oli see valel ajal aja vales kohas. Ei pea olema Einstein, et näha selle käigu õnnestumise madalat tõenäosust.
        Ei oska Diaze ja Asenjo suurt potentsiaali hinnata, kuid Casemiro vahetus (ja arvestades veel Isco kollast) oli täpselt õigel ajal õiges kohas.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Eh ilmselgelt on Eintsu ja teised vihased. Mina olen viigi üle rõõmus ja suure hooga edasi. Seekord on liiga tiitel meie. Ja see kes rääkis siin mingist puupea teemast siis gtfo. Tra sa passid siis siin üldse? Mine oma Barca foorumi tagasi. Samuti on ka Barcelona foorumis omad puupead: Eincc, Staadium jne. Ka Atletico omas leidub neid. Igaüks oma klubi eest.
          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Ei oska Diaze ja Asenjo suurt potentsiaali hinnata, kuid Casemiro vahetus (ja arvestades veel Isco kollast) oli täpselt õigel ajal õiges kohas.
            Minu arust on loogika selles, et jätta keskväljameestele vabamad käed, et rohkem rünnakut toetada. Aga kui sa näed, et meestel on vaja mingisugust positiivset emotsiooni ning lisaks sellele ka väravat tagasi lüüa, siis minu jaoks oleks James pika puuga esimene variant. Esiteks on ta omaduselt pingil olnud meestest profiilil ilmselt kõige sarnasem Iscole (maitse asi, kas tema või Asensio), teiseks on ta meeskonna loovaim mängija viimasel kolmandikul, parim tsenderdaja ning ka iseenesest oluliselt suurem oht vastase väravale kui Asensio või Mariano, rääkimata Casemirost. Teine asi, kollane kaart või mitte... see mängib antud olukorras minu arvates suhteliselt vähe rolli, ega keegi ei vahetanud Neymarit ju välja, mis sest, et igal võimalusel seletas kohtunikuga (samas, miks ka mitte, hea sõber ju). Miks oli jällegi 90 minutit platsil Benzema, kelle produktiivsus taaskord oli pehmelt öeldes madal? Ehk siis lühidalt ... minu arust oleks kõige sobilikum käik olnud Benzema asemel James mängu panna, seejärel rida erinevaid muid variante ning siis kõige lõpus Casemiro sisse vahetamine, eriti Isco vastu (ehk kui võtta puhtalt tõenäosus, milline vahetus toob mängu positiivse muutuse). See vahetus oleks eduseisus ehk loogiline olnud.

            Barca 12. mängija stiilinäide #1 (to be continued...):

            Kommentaar


              Algselt postitas RealFan Vaata postitust

              Esimene kaader (Pique+Mascherano) iseloomustab perfektselt foxhunterit ja eintsu kah.
              XD. Tegelikult Zidane teeb head tööd jms aga Jamese pärast tunnen küll muret. Saaks ta vähemalt nüüd teistes mängudes aega.
              Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

              Kommentaar


                Kolmik Kovacic - Modric - Isco oli juba omajagu palli järel jooksnud ning 2 esimest eriti haigelt kaitsetööd teinud. Samal ajal tuli mängu Iniesta. Ehk siis Barca läks üle kontrollivasse Mode'i. Sellel hetkel oli oluline säilitada keskvälja tihedus ning mitte lasta Barcal koheselt teine värav ära lüüa. Casemiro sobis sinna nagu rusikas silmaauku. Jah, see kõik võinuks ka perse minna, kui Neymar või Messi oleksid ära löönud (mõlemad said söödud Iniesta käest).

                Casemiro mängu tulek, vabastas eelkõige Modricit nii suurest kaitsetöö mahust ja võimaldas rünnakule töötada. Jah, esimeed 15 minutit vajati aega ning kõik ei tulnud välja, kuid viimased 10 minutit saadi Barca juba enda kontrolli alla ning Arda rumalast veast teeniti standard, mis ka realiseeriti. Ehk siis Casemiro muidugi ei ole see vend, kes sul rünnakule jookseb, küll on aga tema see vend, kes oluliselt teravamatele poistele käsi lahti seob.

                Ja mida oleks James toonud? Veel üks niisamapassija seal ründes juures? Pole nagu suuremas plaanis efektiivne.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Kolmik Kovacic - Modric - Isco oli juba omajagu palli järel jooksnud ning 2 esimest eriti haigelt kaitsetööd teinud. Samal ajal tuli mängu Iniesta. Ehk siis Barca läks üle kontrollivasse Mode'i. Sellel hetkel oli oluline säilitada keskvälja tihedus ning mitte lasta Barcal koheselt teine värav ära lüüa. Casemiro sobis sinna nagu rusikas silmaauku. Jah, see kõik võinuks ka perse minna, kui Neymar või Messi oleksid ära löönud (mõlemad said söödud Iniesta käest).

                  Casemiro mängu tulek, vabastas eelkõige Modricit nii suurest kaitsetöö mahust ja võimaldas rünnakule töötada. Jah, esimeed 15 minutit vajati aega ning kõik ei tulnud välja, kuid viimased 10 minutit saadi Barca juba enda kontrolli alla ning Arda rumalast veast teeniti standard, mis ka realiseeriti. Ehk siis Casemiro muidugi ei ole see vend, kes sul rünnakule jookseb, küll on aga tema see vend, kes oluliselt teravamatele poistele käsi lahti seob.

                  Ja mida oleks James toonud? Veel üks niisamapassija seal ründes juures? Pole nagu suuremas plaanis efektiivne.
                  Dude Isco-Casemiro vahetus polnud ainuke. Selles osas täitsa nõustun ning ise soovisin ka näha Casemirot. Aga mis mina mõtlen on Marco... Mariano veel sobis aga Marco asemel oleks olnud James võtta
                  Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                  Kommentaar


                    15252674_1186399718063252_5715179980194794047_o.jpg
                    Olemas ja tuleb veelgi!
                    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Kolmik Kovacic - Modric - Isco oli juba omajagu palli järel jooksnud ning 2 esimest eriti haigelt kaitsetööd teinud. Samal ajal tuli mängu Iniesta. Ehk siis Barca läks üle kontrollivasse Mode'i. Sellel hetkel oli oluline säilitada keskvälja tihedus ning mitte lasta Barcal koheselt teine värav ära lüüa. Casemiro sobis sinna nagu rusikas silmaauku. Jah, see kõik võinuks ka perse minna, kui Neymar või Messi oleksid ära löönud (mõlemad said söödud Iniesta käest).

                      Casemiro mängu tulek, vabastas eelkõige Modricit nii suurest kaitsetöö mahust ja võimaldas rünnakule töötada. Jah, esimeed 15 minutit vajati aega ning kõik ei tulnud välja, kuid viimased 10 minutit saadi Barca juba enda kontrolli alla ning Arda rumalast veast teeniti standard, mis ka realiseeriti. Ehk siis Casemiro muidugi ei ole see vend, kes sul rünnakule jookseb, küll on aga tema see vend, kes oluliselt teravamatele poistele käsi lahti seob.

                      Ja mida oleks James toonud? Veel üks niisamapassija seal ründes juures? Pole nagu suuremas plaanis efektiivne.
                      Viimase rea põhjal võiks järeldada, nagu sa ei oleks kunagi Jamest mängimas näinud. Aga minu arust on tegu just selle mehega, kes ühendab keskvälja ja ründajaid ning toidab neid tsenderduste ja söötudega, lüües võimalusel ka ise peale. Pisut võib-olla kordan ennast, aga skillseti poolest üsna sarnane Iscole, ehk siis üldine mängujoonis poleks muutunud oluliselt ründavamaks või kaitsvamaks aga vähemalt oleks värske mees, kes aitaks palli üles vedada ning teeb neid asju millest ma selle posti teises lauses rääkisin.

                      Nagu ma ütlesin ka ise, siis on arusaadav, et Casemiro vahetus oli mõeldud selleks, et teised keskväljamehed saaksid rohkem rünnakut toetada. Aga see vahetus oligi selline, et kui Barca tõi kontrolli juurde, siis Real võttis seda veelgi vähemaks. Viimaste minutite survele aitasid pigem kaasa need teised vahetused ja üldine mentaliteedi muutus. Ning endiselt, Isco efektiivsus tänases mängus oli oluliselt kõrgem kui näiteks Benzema oma. Aga olgu, mul on tunne, et me kordame teineteise mõtteid. Ehk siis.. agree to disagree minu poolt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                        Eh ilmselgelt on Eintsu ja teised vihased. Mina olen viigi üle rõõmus ja suure hooga edasi. Seekord on liiga tiitel meie.
                        selle jätame siia ilusti alles Richard, mis juhtus, alles käisid ärplemas kuidas te olete niivõrd favoriidid ja ikka paremad ja häbiväärne oleks mitte nii arvata. Väljakul olite küll hunnik sitta.

                        Kommentaar


                          Hmmm.. Real vs Atletico 3:0. Copa del reys läheb edukalt. Meistrite liigas läheb edukalt. Liigas edukalt. Mis puududab konkreetsed mängu siis nii Real kui ka Barcelona mängisid nii ja naa. Aga saime punkti kirja ja nagu meeskondki arvab igati õnnestunud päev. Ütlesid, et väljakul olime hunnik sitta. Okei siis.... Nii Barcelona viimased mängud. Häbistav kaotus Copa del reys tundmatu vastu. KUIDAS SAAB SEE VÕIMALIK OLLA? ISEGI TARTU TAMMEKA OLEKS BARCAT VÕITNUD! Sociedadi asi kisub juba naljakaks, loodan, et seda võitu ei tule ka järgmistel hooaegadel ja no need teised peksa saamisedki. Samuti ka MSN puhta sitt. Suarez lõi kindla värava mida oleks igaüks õhust saanud ära koksata, kui oleks ka selle eksinud siis hahahahah.. Messi ja Neymar aga sihtisid ilmselgelt täna midagi muud kui Navase tagust. Ehk nägid tribüünidel maksuameti mehi.
                          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                            Hmmm.. Real vs Atletico 3:0. Copa del reys läheb edukalt. Meistrite liigas läheb edukalt. Liigas edukalt. Mis puududab konkreetsed mängu siis nii Real kui ka Barcelona mängisid nii ja naa. Aga saime punkti kirja ja nagu meeskondki arvab igati õnnestunud päev. Ütlesid, et väljakul olime hunnik sitta. Okei siis.... Nii Barcelona viimased mängud. Häbistav kaotus Copa del reys tundmatu vastu. KUIDAS SAAB SEE VÕIMALIK OLLA? ISEGI TARTU TAMMEKA OLEKS BARCAT VÕITNUD! Sociedadi asi kisub juba naljakaks, loodan, et seda võitu ei tule ka järgmistel hooaegadel ja no need teised peksa saamisedki. Samuti ka MSN puhta sitt. Suarez lõi kindla värava mida oleks igaüks õhust saanud ära koksata, kui oleks ka selle eksinud siis hahahahah.. Messi ja Neymar aga sihtisid ilmselgelt täna midagi muud kui Navase tagust. Ehk nägid tribüünidel maksuameti mehi.
                            Kuule, ehk võtaks tuure maha, eks. Mingi respect peab ikka vastas meeskonna vastu ka olema, mitte koguaeg sõnnikuga loopima. Kui midagi tarka öelda ei oska, siis on parem mitte kirjutada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas grigory Vaata postitust
                              Kuule, ehk võtaks tuure maha, eks. Mingi respect peab ikka vastas meeskonna vastu ka olema, mitte koguaeg sõnnikuga loopima. Kui midagi tarka öelda ei oska, siis on parem mitte kirjutada.
                              +++ 1
                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas grigory Vaata postitust
                                Kuule, ehk võtaks tuure maha, eks. Mingi respect peab ikka vastas meeskonna vastu ka olema, mitte koguaeg sõnnikuga loopima. Kui midagi tarka öelda ei oska, siis on parem mitte kirjutada.
                                +50, tõsiselt esimene reali fänn, kellega saab siin teemas vist midagi tõsiselt rääkida

                                Kommentaar

                                Working...
                                X