320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Who is the best?
    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

    Kommentaar


      Kommentaar


        Tiba OT aga kust näeks, kuidas kõikide riikide treenerid ja mängijad hääletasid?

        Kommentaar


          Martin Ödegaard on liikunud SC Heerenveeni ridadesse laenule, räägitakse et 2018 suveni koos tagasikutsumise klausliga.

          Panen siia klubi ametliku lingi, millest pole väga kasu, sest välja veerib vaid kahe klubi, mängija ning tema uue staadioni nime.

          Tuult tiibadesse.

          Fábio Coentrão
          Hay método en su locura

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Tiba OT aga kust näeks, kuidas kõikide riikide treenerid ja mängijad hääletasid?
            From archived financial reports to published circulars, on subjects as diverse at the Laws of the Game, the regulations of each and every FIFA tournament, technical reports or even security regulations

            Kommentaar


              sänk ju

              Kommentaar


                Ma lugesin, et norrakas jääb Hollandi hetke 4. klubi juurde esialgu selle hooaja lõpuni. Loodetavasti saab piisavalt mänguaega. Muud uudised räägivad, et Ramos olla Sevilla mängudeks valmis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                  Ma lugesin, et norrakas jääb Hollandi hetke 4. klubi juurde esialgu selle hooaja lõpuni.
                  Suvel on võimalus tagasi kutsuda kui peaks tekkima bad blood. Leping kestab 2018 suveni.
                  Fábio Coentrão
                  Hay método en su locura

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Faraday Vaata postitust
                    Suvel on võimalus tagasi kutsuda kui peaks tekkima bad blood. Leping kestab 2018 suveni.
                    Nii tõesti on, kuuekuuline laen ei tundunud just kuigi loogiline antud olukorras nagunii.

                    Kommentaar


                      Suurte üleminekute ja ostmiste varjus juhtub ka vahel midagi huvitavat. Nimme Faubert on liikumas Interi suunas, seekord küll Turu Interi suunas aga päris huvitav saaks olema.
                      Felix: Oh, bollocks!
                      Elmo: Dog's bollocks?
                      Felix: No, just plain fucking bollocks!
                      Elmo: No dog involved?

                      Kommentaar


                        danilo mis asi see oli??? Kardan, et sellise koosseisu ja Sevilla hooga võib ka kaotus tulla :/
                        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                        Kommentaar


                          Ja kuidas teid kohtunikud tassivad! Kas tõesti olen ainus kes seda näeb???
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                            Ja kuidas teid kohtunikud tassivad! Kas tõesti olen ainus kes seda näeb???
                            Äkki selgitad pisut?

                            Üldiselt väga ühe värava alt teise alla mäng, kuigi võimalusi võiks olla isegi rohkem.

                            Danilo

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                              Kas tõesti olen ainus???
                              Ei maksa ennast nii palju ka upitada, naljatilk
                              Fábio Coentrão
                              Hay método en su locura

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                                Ja kuidas teid kohtunikud tassivad! Kas tõesti olen ainus kes seda näeb???
                                Realfan viskab sulle statistikat kohe, et kõik on ok, pimedus on Barca prillide süü ja ei tasu väga alaväärsuskompleksi ning muid haigusi põdeda.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X