320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Realfan viskab sulle statistikat kohe, et kõik on ok, pimedus on Barca prillide süü ja ei tasu väga alaväärsuskompleksi ning muid haigusi põdeda.
    Chill bill nii nagu UEFA teid kandis kannab Hispaania jalkaliit nüüd meid

    Kommentaar


      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
      Realfan viskab sulle statistikat kohe, et kõik on ok, pimedus on Barca prillide süü ja ei tasu väga alaväärsuskompleksi ning muid haigusi põdeda.
      +80 Level ja + Nii see on. Kohe tuleb ka Tofoa ja ütleb kui koledad me oleme et seda teemat julgeme üldse puudutada...
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Hah Barca is on fire again...

        Nüüd tuleb kokku ennast võtta ja Sevilla kasti toppida! Viik poleks ka paha
        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

        Kommentaar


          Ma saan aru, et klubi fännidel ei saagi olla rohkem mõistust kui mängijatel aga ... ma jälgisin umbes 15. minutist ning ma küll mingit karjuvat ebaõiglust ei täheldanud.

          Kommentaar


            ASENSIOOO
            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

            Kommentaar


              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
              Ma saan aru, et klubi fännidel ei saagi olla rohkem mõistust kui mängijatel aga ... ma jälgisin umbes 15. minutist ning ma küll mingit karjuvat ebaõiglust ei täheldanud.
              Ongi nii???? Mitte midagi nagu pole valesti vilistatud? Väga tumedad su lillad prillid siis!
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                Ongi nii???? Mitte midagi nagu pole valesti vilistatud? Väga tumedad su lillad prillid siis!
                Ma siis proovin kolmandat korda.. äkki selgitad oma agendat pisut.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                  Ongi nii???? Mitte midagi nagu pole valesti vilistatud? Väga tumedad su lillad prillid siis!
                  Loomulikult vaatad sina toetavalt Sevilla poolele. Aga samuti on kohtunik jätnud Reali kasuks värava vilistamata ja palju imelike otsuseid teinud kuid üldjuhul tuleb rahul olla. Tõesti kiitus Iniestale kes on mõnest siin targem. Kohtunik on mänguosa.
                  Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                    +80 Level ja + Nii see on. Kohe tuleb ka Tofoa ja ütleb kui koledad me oleme et seda teemat julgeme üldse puudutada...
                    Tofoa tuleb annab mulle ja kõikidele toredatele inimestele auhindu ja jagab diplomeid. Tubli töö seegi.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Ise ei löö siis löövad teised ära. Nüüd tuleb teha see kiire ära. Ehk Benzema sisse? Kelle asemele?
                      EDIT: Ja nii ongi Benzema-Morata
                      AI KUI VALUS! 3:1! Kui nüüd lastakse veel Copa Del rey käest siis tuleb tunnista, et Zizoul läks ikka väga valesti midagi tänases koosseisus. Kujutage ette milline füüsilist vaeva mõlemad meeskonnad täna näevad... Kohe näha, et keegi eriti ei jõua enam.
                      P.S RAMOS HOIAB LOOTUST VEEL ELUS!
                      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Tofoa tuleb annab mulle ja kõikidele toredatele inimestele auhindu ja jagab diplomeid. Tubli töö seegi.
                        Kallis Rixxer. Hea meel oli tutvuda. Tofoa vahest ei pane tähelegi, et Real sai täna tappa
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                          Kallis Rixxer. Hea meel oli tutvuda. Tofoa vahest ei pane tähelegi, et Real sai täna tappa
                          HAHAHAHAAHA VÕTA KOHE SÕNAD TAGASI! BENZEMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAA!!!!!!

                          Aasta mäng on juba hetkel ära toimunud Reali fännide jaoks!

                          40!!!
                          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                          Kommentaar


                            Rekord käes. Järjekordselt ei väärinud me seda tulemust, kuid ta tuli. Zidane pani koosseisuga väga mööda minu arvates. Mariano ja Morata koos ees olid väga katastroofilised, Danilost ma ei tahagi rääkida. Rekord tuli, kuid pühapäeval on mäng, mis loeb rohkem.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas matys Vaata postitust
                              Zidane pani koosseisuga väga mööda minu arvates.
                              Kaunis ülekohtune. Plaan oligi püssirohi pühapäevaks kuivana hoida. Thriller. RM mängib vileni.
                              Fábio Coentrão
                              Hay método en su locura

                              Kommentaar


                                Algselt postitas matys Vaata postitust
                                Rekord käes. Järjekordselt ei väärinud me seda tulemust, kuid ta tuli. Zidane pani koosseisuga väga mööda minu arvates. Mariano ja Morata koos ees olid väga katastroofilised, Danilost ma ei tahagi rääkida. Rekord tuli, kuid pühapäeval on mäng, mis loeb rohkem.
                                Mariano polnud otseselt hull midagi. Pühapäev peaks ära tulema. Kindalt Zizou teeb omad järeldused ja mängus näeb ka Ronaldot ja teisi taas.
                                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X