320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Üksjalgvärav Vaata postitust
    RealFani postituse esimene pool peaaegu nagu lubas midagi ja siis lõpuks pool postitust oli samasugune "tark" tekst ja vastase pasaga üle kallamine.

    Üldiselt ... Barca ja Reali teemad on nii allakäinud, et Hispaania vuti austajana võib vist otsad kokku tõmmata selles foorumis. Mõlemapoolne sitaloopimine käib, kummagi fännid ei näe, et kohtunikud eksivad (olgu siis nende kasuks või kahjuks) samamoodi regulaarselt mõlemale poole. Tõsine lasteaed koos.
    Tuleb Barca teemas kvaliteeti tõsta siis. Üldiselt- ignore listi realfanid ja tehtud!
    Staadiumit kannatame Barca teemas välja, mujal ignore. Lihtne!
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas RealFan Vaata postitust


      Üldiselt aga, milleks ronida siia foorumisse, kui muud peale tühikargamise välja ei tule (kui sedagi). Eks me kõik siin paneme üksteisele suuremal või vähemal määral puid alla, aga millegi pärast on NEY'd ja teised sinusugused "isandad", kes ühtegi sõna "oma meeskonna" tegemiste kohta öelda ei oska.
      On see sind kuidagi seganud, et ma seda foorumit kasutan?

      Kommentaar


        Ma saan aru, et Barca fännide topeltstandardid kehtivad mitte ainult meeskondadele väljakutel, vaid ka siin foorumis. Kui ma kunagi mõned head ajad tagasi arvasin, et "sitaloopimine" (nagu sa minu torke kohta ütlesid) pole vajalik, siis arvasid igasugu rixxerid, tõenäoliselt ka LeeRomenod, et väike banter on tervislik. Nüüd aga on paha-paha järsku. Ma saaks väljendist "sitaloopimine" aru siis, kui kirjutatu lausvale oleks. Kui on, siis võite parandada.

        Mõlemapoolne sitaloopimine käib, kummagi fännid ei näe, et kohtunikud eksivad (olgu siis nende kasuks või kahjuks) samamoodi regulaarselt mõlemale poole.
        Nagu ma siit aru saan, siis oled sa Hispaania jalgpalli teemad juba kaua aega tagasi lugemata jätnud.

        Üldiselt aga tekivad samad mõtted seoses LeeRomenoga.. milleks ulguda "kvaliteedi" puudumise üle, kui te 1) sellesse kvaliteeti ise ei panusta 2) nagunii hindate absoluutselt kõike kui "100% mõttetu". Peate ise ju ennast väga intelligentseteks inimesteks.

        Kommentaar


          Sitta ei loobidaks, kui selge poleks kõigile, et maailm on väsinud sellest "HeroForMySelf" pallurist. Ta oli tõesti kõva ja hea vasakul äärel KUNAGI! Ja mis ta nüüd on? Ma olen Reali fännand, aga see mees on pannud Reali suhtes mind tihti sülitama.
          Mees ei oska väljakul enam triblada, sööte anda ja isegi mitte peaga lüüa. Ta on väljas vaid selleks, et teiste raske töö arvelt teenida staatsides omale välja järjekordne auhind. Ma ei tea isegi miks legendaarne ZZ seda meest kiidab? Vahest tekkib tunne et ta käib kogu selle Reali seltskonnas hästi lahti imemas, et sedavõrd tassitakse teda...
          Inimesena ma teda ei laima, aga kuna armastan jalkat ja seda ümbritsevat, siis vait on raske olla.

          On mehed nagu Benz, Leva, Aguero jne! Need teevad tööd et oma meeskonda aidata.... ja siis on mingi tegelinski, kes oma KuldsePalli saab vaid selle eest, et mehel on "Imidge"

          NULL minu silmis NULL on see kloun. Aga Real on alati mul kuskil hinges kellele kaasa elan.

          VIVA RAMOS!!!
          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            Madrid have accumulated 33 injuries spread around 19 players and have massed 954 days on the treatment table. Within that problem of injuries, Madrid have also been relatively lucky in that none of the injuries were long term. Only Casemiro and Bale have surpassed 50 days out injured and it still remains to be seen how long the Welshman will remain out for.

            meanwhile in Valdedebas...
            Fábio Coentrão
            Hay método en su locura

            Kommentaar


              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
              Ma saan aru, et Barca fännide topeltstandardid kehtivad mitte ainult meeskondadele väljakutel, vaid ka siin foorumis. Kui ma kunagi mõned head ajad tagasi arvasin, et "sitaloopimine" (nagu sa minu torke kohta ütlesid) pole vajalik, siis arvasid igasugu rixxerid, tõenäoliselt ka LeeRomenod, et väike banter on tervislik. Nüüd aga on paha-paha järsku. Ma saaks väljendist "sitaloopimine" aru siis, kui kirjutatu lausvale oleks. Kui on, siis võite parandada.



              Nagu ma siit aru saan, siis oled sa Hispaania jalgpalli teemad juba kaua aega tagasi lugemata jätnud.

              Üldiselt aga tekivad samad mõtted seoses LeeRomenoga.. milleks ulguda "kvaliteedi" puudumise üle, kui te 1) sellesse kvaliteeti ise ei panusta 2) nagunii hindate absoluutselt kõike kui "100% mõttetu". Peate ise ju ennast väga intelligentseteks inimesteks.
              Minu arust keeras kogu asja perse jaalo varikonto, millegipärast peale seda pole asjalikku arutelu siin enam lubatud, sest iga Reali mainimine Barcelona teemas ja vastupidi toob kaasa mingi sita stiilis "wää wää ise tegite seda ja olete hullemad" ja no väga mingit arutelu ei ole võimalik tekitada kui peamist rivaali kuidagi ei maini.

              Ja väiksel banteril ei ole tõesti midagi viga, aga iga asja peale solvumist ja ründamist ei tasu ka teha. Nali peaks ikka naljaks jääma ja mingite suvaliste meemide või twitteri trollide peale närvi minemine võiks ära jääda.

              Kommentaar


                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                On mehed nagu Benz, Leva, Aguero jne! Need teevad tööd et oma meeskonda aidata.... ja siis on mingi tegelinski, kes oma KuldsePalli saab vaid selle eest, et mehel on "Imidge"

                NULL minu silmis NULL on see kloun. Aga Real on alati mul kuskil hinges kellele kaasa elan.

                VIVA RAMOS!!!
                Vaat, absoluutselt pole Neymari, Suareze, Messi, Iniesta ja mõne teise v.a Pique kohta midagi öelda ja super mängijad on. Arvatavasti Neymar saab varsti parimaks. Aga ei tea kedagi peale Jaalo kes oleks tulnud Barca mängijad maha tegema. Alati on Reali mehi maha tegemas mõni Barcelona oma. Alustades sinust lõpetades Eincciga. Nagu praegugi. "Tegelinski, kes oma KuldsePalli saab vaid selle eest, et mehel on "Imidge" ". Ronaldo näeb kõvasti vaeva, et tema tiim võidaks, tüüp treenib igapäev. Samasugune nagu need penaldo kutsujad oled ka sina. Ronaldo on tõesti natukene selfish, aga just sellist ongi meeskonda vaja. Samas ikka juhtub kui teise edu mõnele pinda käib. Naljakas on kuidas peale mõnda halba mängu kohe tehakse kedagi maha..grow up staadium

                Jätame välja kõik moraali, motivatsiooni ja üleüldse "teise kapteni Realis" asjad kõrvale ja mainin ära siis miks on Ronaldo olnud Portugalile vajalik ja Realile
                Portugalis : EM 2016 väravad, mis viisid Portugali edasi. Samuti ka väravad valiksarjas. Aastaid tagasi Rootsi alistamine !just nimelt tänu Ronaldole ja pääs MMile.
                Realis: Võidud El clasicos, Meistriteliiga 2013/2014 väravad mis tassisid finaali ja ka värav finaalis. Väravad Atletico vastu, Wolfsburg? Manchester City ? Ja no neid mänge milles Ronaldo tähtsus on sees veel palju. Face the truth. Ronaldota poleks Portugal tulnud EMI võitjaks. Real poleks võitnud neid meistriteliiga tiitleid mis praegu on. Keegi peab need väravad lööma ja meeskonda tassima. Igal ajal omad legendid. Jättes Staadiumile seletuse tegemise kõrvale siis tegelikult huvitav oleks teada kes saaks Realis järgmiseks peale Ronaldsi. Hetksest meeskonnast no shit pärit ei ole. Bale vahepeal andis lootust aga no ei ja vanust ka juba
                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                Kommentaar


                  Vaat, absoluutselt pole Neymari, Suareze, Messi, Iniesta ja mõne teise v.a Pique kohta midagi öelda ja super mängijad on.
                  Neymar on munn, aga hea, Suarez on sitaks kõva, Messi on hea aga ei meeldi, Iniesta on ülikõva, Pique on munn, Alba on munn ja Busquets on munn(aga kahjuks hea)

                  Kommentaar


                    Viimased uudised räägivad, et Varane on koosseisust kõrvale jäetud, põhjusi veel pole vähemalt avaldatud. Üldse on kaasa võetud viis kaitsjat, lisaks Ramosele ja Nachole veel Coentrao, Danilo ja Castilla 18-aastane paremkaitsja Achraf Hakimi, kes Maroko koondises isegi ühe mängu juba kirja saanud.

                    Vähemasti AS ja MARCA hindavad poissi kõrgelt:

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                      Viimased uudised räägivad, et Varane on koosseisust kõrvale jäetud, põhjusi veel pole vähemalt avaldatud. Üldse on kaasa võetud viis kaitsjat, lisaks Ramosele ja Nachole veel Coentrao, Danilo ja Castilla 18-aastane paremkaitsja Achraf Hakimi, kes Maroko koondises isegi ühe mängu juba kirja saanud.

                      Vähemasti AS ja MARCA hindavad poissi kõrgelt
                      Varane jäeti koju ohutuse eesmärgil, mingisugune viga teda vaevab ning ZZ on teadupoolest äärmiselt ettevaatlik nendes asjades. Ramos-Nacho paari mina ei karda, arvan et kõik Reali keskkaitsjad on võimelised parimat mängu näitama. Achrafi kohapealt niipalju et tema meeskonda nimetamisega on kõikvõimalikud madridistad väga elevile läinud, tegemist on väga ründava kaitsjaga. Kohati peetakse tema debüüti isegi tähtsamaks kui CdR saatust. Isiklikult seda arvamust ei jaga. Eeldan täna neljast kaitseliini, loodetavasti Coentrao ja Achrafiga äärtel. Kahjuks kuulun selle peavoolu alla kes (momendil) Danilot ei usalda.
                      Fábio Coentrão
                      Hay método en su locura

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                          Tegelikult saaksid nad phmst kõik mängida aga Zizou lihtsalt hoiab ja ega arstid ka hoiavad kinni.
                          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                          Kommentaar




                            Vaatame, millega Danilo täna siis hakkama saab. Morata võiks ka vahelduseks jälle natuke rohkem kui 15 minutit saada, eriti arvestades Benzema viimast esitust. Aga noh.. ju siis Zidane teab. Vaja vähemalt kahte väravat täna. Peab ära tulema.

                            Kommentaar


                              MIDA VEEL??? MINE PERSE DANILO! rip copa del rey. Tere tulemast koerad. Varsti valatakse terve real staadiumi ja eincci poolt üle. Siuksel reeturil nagu danilo on veel õigust peale omaväravat naerda ka...
                              Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RealFan Vaata postitust


                                Vaatame, millega Danilo täna siis hakkama saab. .
                                Ära rohkem sõnu muidu tuleb 0 karikat
                                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X