320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    Mitte ühtegi süüdistust selles artiklis ümber ei ükata Perezi tegemistest ega sellest, et Messit ja Neymari süüdistust juhtinud prokurör on Madridi juhatuse eks-liige ja Perezi lähedane sõber, kes regulaarselt Madridi mängude ajal perezi kõrval istub. Selle asemel on jutt, et "makse tuleb maksta" (Messi tunnistas ju end süüdi, kuid ikkagi oli vaja teda veel kokkuleppemenetluse asemel kohtutes ringi vedada prokuröri eestvedamisel) ja et Reali legend abistas Sociedadi leske.

    Pique võib meeldida või mitte, aga Perezi korruptsioonisüüdistused ja sellised poliitilised mängud vajaksid vähe uurimist ajakirjaniku poolt.
    Juhatuse sekretär on automaatselt "juhatuse liige ja Perezi sõber, lisaks sellele istub regulaarselt tema kõrval". Ise tulid sellele järeldusele? Kuna ta varem töötas klubis, siis miks peaks antud proua kusagil tribüüni nurgas mänge vaatama?

    Mingisugune Public Prosecution Office tahtis jah Messi rahule jätta, kui Messi kõik kanditud rahad tagasi oleks maksnud. Ehk siis, sinu arvates ongi normaalne, et kui jääd maksudest kõrvale hiilimisega vahele, siis ainuke karistus on maksmata rahade ära maksmine? Messi tunnistas süüd allkirja andmises, muu läks ju kõik isa kaela.

    Üldiselt aga ... soovitan praeguse vastava riikliku prokuröri (või mis iganes see ametinimetus on) intervjuu läbi lugeda.

    Mida on siin üldse vaja ümber lükata?

    Kommentaar


      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
      Juhatuse sekretär on automaatselt "juhatuse liige ja Perezi sõber, lisaks sellele istub regulaarselt tema kõrval". Ise tulid sellele järeldusele? Kuna ta varem töötas klubis, siis miks peaks antud proua kusagil tribüüni nurgas mänge vaatama?

      Mingisugune Public Prosecution Office tahtis jah Messi rahule jätta, kui Messi kõik kanditud rahad tagasi oleks maksnud. Ehk siis, sinu arvates ongi normaalne, et kui jääd maksudest kõrvale hiilimisega vahele, siis ainuke karistus on maksmata rahade ära maksmine? Messi tunnistas süüd allkirja andmises, muu läks ju kõik isa kaela.

      Üldiselt aga ... soovitan praeguse vastava riikliku prokuröri (või mis iganes see ametinimetus on) intervjuu läbi lugeda.

      Mida on siin üldse vaja ümber lükata?
      Siis postitagi siia see intekas, üht osapoolt ära kuulata on alati hariv. Selle asemel letti lükata arvamusartikkel, mis sisuliselt on õigustamine ilma sisusse minemata on lihtsalt ajaraisk ja fännimeedia.
      Nüüd sisust, siis Marca intekas hr baliga, selle asemel et ette võtta pr Marta Silva de Lapuerta on lihtsalt halb ajakirjandus. Bal muidugi ütleb päris tabavalt, et ma ei ole (mitte kõnealune proua) kunagi seal istunud. Päris hea juriidiline vastus, eks. küsimus ei ole hr balis.
      Bal võib olla Atletico fänn või mitte, aga süüdistused ei puuduta teda ja hea ajakirjandus ei otsiks vastuseid temalt, vaid martalt. Btw secretary ei tähenda inglise keeles päris seda, mis eesti keeles.
      Ja samamoodi ei maksnud makse ka mõned reali härrased, kuid need said kõik kuidagi muuseas kokkuleppeliselt ära korraldatud. Jällegi, Marca ajakirjanikul pole mune, et neid küsimusi küsida või asja uurida.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Siis postitagi siia see intekas, üht osapoolt ära kuulata on alati hariv. Selle asemel letti lükata arvamusartikkel, mis sisuliselt on õigustamine ilma sisusse minemata on lihtsalt ajaraisk ja fännimeedia.
        Nüüd sisust, siis Marca intekas hr baliga, selle asemel et ette võtta pr Marta Silva de Lapuerta on lihtsalt halb ajakirjandus. Bal muidugi ütleb päris tabavalt, et ma ei ole (mitte kõnealune proua) kunagi seal istunud. Päris hea juriidiline vastus, eks. küsimus ei ole hr balis.
        Bal võib olla Atletico fänn või mitte, aga süüdistused ei puuduta teda ja hea ajakirjandus ei otsiks vastuseid temalt, vaid martalt. Btw secretary ei tähenda inglise keeles päris seda, mis eesti keeles.
        Ja samamoodi ei maksnud makse ka mõned reali härrased, kuid need said kõik kuidagi muuseas kokkuleppeliselt ära korraldatud. Jällegi, Marca ajakirjanikul pole mune, et neid küsimusi küsida või asja uurida.
        Minu mäletamist mööda sai Mascherano samuti ju kokkuleppeliselt ära korraldatud, äkki ikka ei olnud viga prokuröris? Kas me räägime neist Reali härrastest, kellega ühes pundis on ka Puyol, Iniesta, Xavi ja üllatus-üllatus, Pique ise?

        Minu arust ei olnud jutt niivõrd Messi maksudest kuivõrd Pique silmakirjalikkusest. Ma ei näe, et siin midagi õigustatud oleks. MARCA puhul võib rääkida kallutatusest aga jällegi, põhjuseid, miks intervjuu hr Bali ja mitte pr de Lapuertaga tehti, võib olla muudki kui klubi imago kaitsmine. See on umbes sama teema, et Perez organiseeris Messile selle keelu koondise eest, ega Messi ju midagi valesti ei teinud. Bal ütles, et teda keegi suunanud pole, ma arvan, et see kommentaar on vähe vettpidavam kui Pique hülgemöla.

        "Secretary" inglise keeles võib tähendada pisut erinevaid töökohustusi, kuid juhatuse liikmeks olemisest on asi kaugel. Ei ole sama, mis EKP peasekretär või miskit. Samuti see "lähedane sõprus" Pereziga... kui lähedal peab Perezile istuma, et mõni idioot Katalooniast sind Perezi sõbraks ning seega korrumpeerunuks kuulutab? Kas keegi üldse luges kokku, mitu korda ta seal VIP boksis käis?

        Ning lõpetuseks.. otsuste tegemise jaoks on minu teada ikkagi kohtunikud. Ma ei usu, et Perez on terve Hispaania kohtusüsteemi ära ostnud.

        Kommentaar


          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
          Ning lõpetuseks.. otsuste tegemise jaoks on minu teada ikkagi kohtunikud. Ma ei usu, et Perez on terve Hispaania kohtusüsteemi ära ostnud.
          A võiks osta, nkn meil UCL-is enam võimalust pole, see juba turult kadunud, keegi salajane Barcelona kõrgeim isik ostis ä
          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

          Kommentaar


            Täna mäng võõrsil Leganesi vastu kell 22.30!

            Tiimist puuduvad täna näiteks Ronaldo, Bale ja Kroos..

            Kommentaar


              Algselt postitas Navas Vaata postitust
              Täna mäng võõrsil Leganesi vastu kell 22.30!

              Tiimist puuduvad täna näiteks Ronaldo, Bale ja Kroos..
              Vähe, Ramos peaks ka veel puuduma, siis võiks loota.

              Kommentaar


                Suurepärased esimesed 25 minutit Reali poolt! 3:0 ees ja mis siis juhtus? lasti endale 3 minutiga 2 tükki lüüa ja poolaeg lõppeski seisuga 2:3 Realile! Usun, et väravaid näeme me veel!

                !HALA MADRID!

                Kommentaar




                  Äge XI minu arust muidu. Vastane võib-olla pole suurem asi aga poolkaitse- ja kaitseliinidest lõigatakse läbi nagu sulavõist. Ise oleks võinud hulga rohkem kui kolm lüüa. Esimese värava olukorras tuli Asensio mõlemast liinist ise läbi ning serveeris Jamesile tap-ini, tasemel vana. Sarnaselt Asensiole Kovacic triblab põhimõtteliselt kõigist läbi kui vaja. Moratalt kaks väga kvaliteetset lööki ja väravat. Võimas.

                  Paariminutilise vahega lasti omale ka kaks tükki lüüa. Esmalt magab Danilo täiesti maha oma mehe jooksu, läbi Ramose tulevale pallile jõuab esimesena Leganesi mees, keda peaks vist Nacho takistama. Teine värav oli üsna sarnane, Ramosest tulnud palli võrku löönud mees sai segamatult Nacho ja Casemiro vahel askeldada. Mõlemas olukorras tundus algselt suluseis olevat aga kordused näitasid, et kohtunikud tegid õiged otsused (piiri peal mõlemad, seega vahelduseks kaika asemel präänikut ka neile).

                  Ilmselt tuleb suureskooriline mäng. Midagi nagu 5-3 näiteks.

                  Kommentaar


                    Castilla mängis edukalt! James oli peris kuri kui välja vahetati. Arvan, et olenemata meedias levivatest ''Tahan Reali jääda" siiski mees leiab endale peagi uue klubi. Järgmisena ootab vikatimees Atleticot Bernabeul. Ennustan 3:1 võitu.
                    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                    Kommentaar


                      Teisel poolajal siiski vaid üks värav, kui Morata pealöögi tõrjus kätega oma väravasse Leganesi kaitsja. Üldiselt sellist lõhkumist nagu sügisringis seekord ei olnud.

                      Siit mängust leiab tohutult vingeid triblamisi. Näiteks Asensio esimese värava olukorras ja Lucas Vazquez viimastel minutitel. Kui leian, siis viskan ka liikuvat pilti nendest.

                      Üldiselt aga tahaks näha, et see algkoosseis tähtsamate mängude jaoks ei oleks nii kivisse raiutud. Morata, James, Asensio, Kovacic - kõik nad väärivad mõnikord alustada ka siis, kui põhimehed on terved. Ning mitte ainult Legiate jms vastu. Zidane'i vahetused olid kergelt "meh". Suurepärase mängu teinud Morata ja James võeti üsna varakult puhkama (kummagi mehe näost rahulolu küll ei paistnud), Lucas Vazquez oli kõik 90 minutit platsil. Sellises mängus oleks kõigepealt võinud ikka LV välja võtta, Isco oleks saanud ka Casemiro asemel tuua. Sellised lükked ainult vähendavad Morata ja Jamesi enesekindlust, lisaks annab ka leheneegritele rohkempõhjust solki toota.

                      Järgmiseks siis Madridi derbi, juba laupäeval kusjuures. Raske on midagi oodata, Atletico on viimasel ajal üsna head minekut näidanud. Meie ka just väga kehvad pole olnud. Simeone on saanud Reali algrivi vastu päris mitu korda harjutada, see piltlikult öeldes riismetest kokku pandud koosseis sügisringis pani aga selgelt Atletico paika, sellist üleolekut pole põhimeestega madratsipoiste vastu näidatud. Usun, et midagi ühepoolset seekord ei näe.

                      Kommentaar


                        Eilne mäng näitas ilmselgelt( mida ma olen ka varem tähelepannud) et ilma benza, chriso ja ja baleita, tuleb eriti esile Lucase, Ansesio ning jamesi kvaliteet, ilmselgelt ansensio oli mänug kunn, tegi ja võttis kõik ette äärmise kvaliteediga, samuti james, terav ja konkreetne, ehk kunagigi tulevikus ma ei ole väga kurb, kui chriso peaks saapad varna viskama, kvalli on ja vägagi, positiivne!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Eilne mäng näitas ilmselgelt...
                          Selle hooaja ladvaõunad ongi minu silmis lucas, asensio, kova ja isco
                          Fábio Coentrão
                          Hay método en su locura

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Põnev üleminek on õhku visatud derby valguses. Lootust on Theo Hernandez napsata atletist, kasuks räägib asjaolu et nooruke on vägagi huvitatud valge särgi selga tõmbamisest. Kindlasti on vara siin pitsereid alla panema hakata kuid selline mulje on küll, et praegu ei käi tants enam selle ümber kas mees klubi vahetab vaid kas uncle flo suudab mängija reali tuua või atleti ta kuskile kaugele ohutusse taustsüsteemi pagendada. Barca käis ka torkimas, said eitava vastuse.

                              Fábio Coentrão
                              Hay método en su locura

                              Kommentaar


                                Viime siis vaikselt ennast Madridi derby meeleollu!

                                Video: https://www.youtube.com/watch?v=4HVhJlG5uow

                                Kommentaar

                                Working...
                                X