320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu juba viimasel ajal tavaks saanud, siis tekitatud võimalustest kasutatakse ära selgelt liiga vähe. Aga Marcelo võttis ette ja vajutas paremaga ilusti ära. Parejo karistuslöök oli muidugi vinge, selliseid võiks Ronaldo esituses pisut rohkem näha. Rasked aga kindlad 3 punkti.



    Mitte et Ronaldo penalti midagi erilist oleks olnud aga:



    Diego Alves on tõrjunud 24 49-st penaltist (3/4 Ronaldo omadest)

    Benzemalt juba viimasel ajal tüüpiliselt kusine esitus, ühe päris korraliku rünnaku pakkus, kui oma mehe kohvile tõmbas ja posti lõi aga see oli ka kõik. Morata just palju rohkemaga silma ei jäänud, kuigi ühele Valencia mehele tõmbas korralikult sombreero vahetult enne väravat pähe. Äkki juhtub ime ja saab Morata oma võimaluse Atletico vastu?

    Kommentaar


      Ausalt öeldes teadsin ma kogu aeg, et Valencia lööb 1 tagasi ja et Real võidab mängu 2:1, panin isegi triobetis 70 minutil et mängus tuleb 2 väravat juurde ja päris kopsaka taskuraha sain selle eest

      Kommentaar


        Maailma parimad luckerid

        Kommentaar


          Algselt postitas NEY Vaata postitust
          Maailma parimad luckerid
          Haha kule sitavigel, mängu jälgisid? Healjuhul oleks seis juba 4:1 Realile olnud. Real sai teenitud võidu!
          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

          Kommentaar


            Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
            Haha kule sitavigel, mängu jälgisid? Healjuhul oleks seis juba 4:1 Realile olnud. Real sai teenitud võidu!
            Kelle Casemiro ära tapma peab, et punast saada?

            Kommentaar


              Algselt postitas NEY Vaata postitust
              Kelle Casemiro ära tapma peab, et punast saada?
              Jäädki ainult virisema siin Madridi all v?

              "niuniu parimad luckerid"

              "niuniu keda peab ara tapma"

              tõmba koomale kui ei sobi midagi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Eincc Vaata postitust
                Sa hakkad Kasperile vastu Reali mängude vaatamises? Oh god sa oled ikka täielik debiil.
                Mis vahet sel on? Kes on neli aastat, kes on 20 aastat. Peaasi, et aetakse sama asja taga( hala madrid!) Mina mäletan oma esimesi mänge kui waleslane Toshack oli veel head coach ja Suker, Kampo, Hierro, Panucci, tegid tegusi. Olid ajad ja olid teod.
                Valenciga eilse mängu tipphetk oli benza varumeeste pingil, peale marcelo kolli, mis näitabki kui pingeline ja tähtsad need võidud on.
                Tuleval laupäeval siis Andaluusiasse minek , ilmselt saab näha sama koosseisu mis Depoga mängus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Mis vahet sel on? Kes on neli aastat, kes on 20 aastat. Peaasi, et aetakse sama asja taga( hala madrid!) Mina mäletan oma esimesi mänge kui waleslane Toshack oli veel head coach ja Suker, Kampo, Hierro, Panucci, tegid tegusi. Olid ajad ja olid teod.
                  Valenciga eilse mängu tipphetk oli benza varumeeste pingil, peale marcelo kolli, mis näitabki kui pingeline ja tähtsad need võidud on.
                  Tuleval laupäeval siis Andaluusiasse minek , ilmselt saab näha sama koosseisu mis Depoga mängus.
                  Pean nõustuma siin kohal - kui 14 aastat tagasi on tuldud ema üsast välja ja 4 aastat sellest on madridi fännatud, siis see on ikka päris kõva sõna.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Navas Vaata postitust
                    Jäädki ainult virisema siin Madridi all v?

                    "niuniu parimad luckerid"

                    "niuniu keda peab ara tapma"

                    tõmba koomale kui ei sobi midagi.
                    Hahah, täpselt nagu teie virisete Barcelona üle.

                    Kommentaar


                      We are going to try something new.
                      There is always extra motivation.
                      The little details will decide the tie.
                      We know each other well.
                      What we want is to see a great game of football.





                      ZZ pls make it work
                      Fábio Coentrão
                      Hay método en su locura

                      Kommentaar


                        ZZ on küll ühe ajastu parim ja ka elavlegend, kuis treenerina ta pole suurem asi tegija! Ta ju ütleb seda ise"Mul on maailma parim mängijate valik..."
                        Lisaks usub ta siiralt, et on asendamatuid algkoosseisus ja kiidab neid taevani. Kuidas neen maailma parimad, siis läbi ussiemmi ja kahtlaste kohtunike tegelt mänge võidavad???
                        Zizou ei ole treener kes suudab osata mänge võita oma mängijate valikuga jne.
                        Taga on kellegi suurema võim ja materjaalsed võimalused!!!
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                          ZZ on küll ühe ajastu parim ja ka elavlegend, kuis treenerina ta pole suurem asi tegija! Ta ju ütleb seda ise"Mul on maailma parim mängijate valik..."
                          Lisaks usub ta siiralt, et on asendamatuid algkoosseisus ja kiidab neid taevani. Kuidas neen maailma parimad, siis läbi ussiemmi ja kahtlaste kohtunike tegelt mänge võidavad???
                          Zizou ei ole treener kes suudab osata mänge võita oma mängijate valikuga jne.
                          Taga on kellegi suurema võim ja materjaalsed võimalused!!!
                          Andesta mulle, aga ma lihtsalt pean, ma olen su postitusi siin jälginud 1-2 aastat ja ma olen ma olen vahel mõelnud su postitusi lugedes, et variant a- sul on väga halb päev ja nii edasi, variant b- sa oled igipõline reali vihkaja, kes leiab igas positiivses midagi sitta, alates ala iscost, kuni perezeni või kasvõi lõpetades zizuga( nagu sa praegu siin korraldad) Mina, kui reali fänn( keda ma olen viimased 25 aastat toetanud) ei ole kunagigi suutnud ennast panna vihkama barcat, no lihtsalt ei vihka! See mida te tegite viimasel elclassicol meiega oli midagi fenomenaalset, midagi, mida suudab ainult sinu barca! See mis tee olete korraldanud viimastel aastatel vuti väljakutel on olnud miskit, mida ilmselt mäletavad kõik( alates tika takast, lõpetades kasvõi psg mängu välja tulemisest ja nii edasi) Mul on austus barca vastu ja mul oli äärmiselt kahju isegi teist, mis juhtus teiega juvega( jah oli, ausalt)

                          Aga ma ei suuda seedida sellist laust lollust, mida sa korraldad siin hetkel( arvestades fakti, et sa pole enam 15 aaastane pubekas, kes avastas just barca ja vihkab reali) et sa ütled midagi säärast "Zizou ei ole treener kes suudab osata mänge võita oma mängijate valikuga jne. ZZ on teinud kõik, absoluutselt kõik, mis on olnud teima võimsuses, et tuua Real sinna, kus on harjutud olema, vutt on muutunud, vutt on muutnud kapitalismiks, vutt ei ole see enam, mis oli kui sa ilmselt sündisid( loe 80ndad?) jah see on kõik vale, on ja ma täiesti nõustunud sinuga. Aga tulla väita, et zizu ala umbes ainult sügab kotte pitchil ja naudib oma american expressi musta kredokaarti tänu rahamägedele on idiootsust, no lihtsalt idiootsus

                          Kommentaar


                            Vaat ei viitsi järjekordsesse vaidlusesse minna ja ütlesid sa juba ise välja, et Zizoul on maailmaparim meeste valik taldrikult!
                            Sry ja veelkord sry. Kui rääkida treenereist, kes seda on, siis pean ajas minema tagasi---- vahest isegi palju, aga proovin lühemalt.
                            TREENERID on need kes ehitavad meeskonna enda ümber. Zizou peab vana rasvaga hakkama saama ja selle RASVA taevani kiitma! Sama keiss nagu Morolgi. Zizou on minule! Kordan mulle läheb ta hetkel korda nagu "The greatest one"
                            Suur tänu talle, et ta Isco suutis hoida meeskonnas! Oleks eelmine "manager" endiselt pukis oleks Isco juba lännu!
                            Isco on mu lemmikuid Realis juba ja seal on teisigi noori!
                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Ja kui rääkida minu iidolitest treenerina, siis selleks jääb alatiseks Guy Roux! Mees kes suutis kasvatada tõelised mehed palli taguma ja võitma uskumatuid tiitleid.
                              Selliseid on vähe ja üks viimastest mu listis oli Rainieri.
                              Zizou aga on kaugel sellest et kasvatada "jalgpallureid". Tema kohustus on neid mängima panna ja tema pakutud mängupilt on tihti lihtsalt hale...(vaatan väga palju reali mänge kahjus kah)
                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Faraday Vaata postitust
                                [I]We are going to try something new.


                                Tulin just sarnast postitust tegema aga tuleb välja on ka kiiremaid. Loodan, et see "uus" on midagi tõesti "uut" ja töötavat!
                                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X