320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See millegi uue proovimine võib lihtsalt olla ka puru silma ajamine. Samas, kõige paremini on Atleticoga toime tulnud just see koosseis, kust puudusid Kroos, Casemiro ja veel paar tähtsat meest. Need 3-5-2 üritused olid pigem kehvapoolsed ning Zidane ise ka ütles, et rohkem ta seda pruukida ei kavatse, kuna mängijatel läheb oma rollidega kohanemiseks aega rohkem kui mõned treeningud ja mängud. Kõige loogilisem oleks näha ülemises kolmikus muutusi, Bale on nagunii väljas, Benzema on viimasel ajal äärmiselt kehv olnud. Selle taustal tullaksegi äkki just tagasi selle sügisringimängu koosseisu juurde. Ehk siis, variante on palju, tõde selgub homme õhtul.

    Zidane'i vihkajatel tasuks vaadata tulemusi (eriti just suurtes mängudes, võrreldes näiteks Ancelottiga on erinevus mäekõrgune), mingisugustel Barka avatariga ebarditel tasuks esmalt oma meeskonna ümber toimuv (alustades "imelisest tagasitulekust") üle vaadata. Kõiki mänge ei saagi mäekõrguse ülekaaluga võita.

    Kommentaar


      Ei vihka mina su Zizout, kui mind silmas pead .... on ta isegi mind rõõmust kisama pand, kui Leverkuseni vastu golli lõi finaalis
      Ma räägin tast, kui hetkel olevast treenerist ja mida ta suudab pakkuda. Ta pole mängijana rääkinud kogu oma karjääri kokku samapalju, kui nüüd igast mängust
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Zizou on üks parimaid treenereid kes viimastel aastatel Reali esiotsas. Tal pole võtta siukene meeskond kes oli Mourhinol ja Anchelottil (paberil olid nad justkui paremad) aga olenemata Real võidab tiitleid ja ka see hooaeg on lisaks Klubide MMile ja Super Cupile kas liiga või siis UCL või lausa mõlemad tulemas. Zizou on ka varasematest sedavõrd erinev, et tegu on ka endise Reali staariga ning tema lapsed mängivad ka siin. Zizou on ka pikalt tegelenud Castillaga ja üleüldse Realiga ning kasutab noori rohkem. Minu arvates võiks Zizou jätkata vabalt kasvõi 5 hooaega. Fakt on see, et Pep Guardiolast jääb veel maha ehk aga Enriquest on treenerina ilmselgelt parem. Ja enne kui barkalased sõna võtavad tuletan meelde kuidas hooaja keskel pidevalt vingusite "kaitseliin ja kaitse on sitt", "mis kuradi vahetused need on?", "miks gomez mängib?" ja treener ei lahku vabalt omal soovil eriti teatades hooaja keskel juba ette..ka Xavi, Messi, Dani on rääkinud, et Barkas käärib. Nüüd pistetakse teie president ka pokri, vähemalt Perez oskab äri teha, võtke eeskuju!
        Hala Madrid!
        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

        Kommentaar


          Parim Staadiumi argument - Zidane on keskpärane treener, kuna ta ei ostnud-müünud poolt meeskonda eelmisel suvel. Hästi siis.

          Kommentaar


            Kle kloun, koosseis on väga tugev olnud neil kõigil

            Kommentaar


              Algselt postitas Eincc Vaata postitust
              Kle kloun, koosseis on väga tugev olnud neil kõigil
              Eincc, ma tean, et sul on valus ja eriti valus kõigega mis puudutab Reali, aga ma teen sulle ettepaneku. Kui Real jõub cardiffi, kas sa tuleksid minuga kuskile baari finaali vaatama? Jooks paar õllekest ja vaatame finaali ja oleks üleüldse tore olla ja sa saaksid tõestada, et sa pole nii laus rumal trollija?

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Eincc, ma tean, et sul on valus ja eriti valus kõigega mis puudutab Reali, aga ma teen sulle ettepaneku. Kui Real jõub cardiffi, kas sa tuleksid minuga kuskile baari finaali vaatama? Jooks paar õllekest ja vaatame finaali ja oleks üleüldse tore olla ja sa saaksid tõestada, et sa pole nii laus rumal trollija?
                Õlled teed välja talle või oma kulul?

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  Õlled teed välja talle või oma kulul?
                  Absoluutselt garanteerin välja tegemise, kui eincc on 18 täis. Laste eest peab hoolitsema.

                  Kommentaar


                    Ok, ütle baar.

                    Kommentaar


                      Seda üllatuse juttu on vist valesti tõlgendatud. Pigem jääb mulje, et küsiti, kuidas üllatada ja Zidane vastas:
                      "With something different. We know each other very well and we’re not going to invent anything.
                      Ehk loogiline, et üllatuseks tuleb teha midagi teisiti, aga siit ei saa küll välja lugeda, et ta plaaniks üllatada.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Tegelikult ega väga vahet polegi.
                        Kas nüüd õige Reali fänn saaks seda öelda, kuid pigem saab Juvega finaalis hakkama Atletico kui Real. Eks ole võidetud ka juba seda karikat palju, pigem on see liiga hetkel tähtsamgi.
                        Sellega olen küll nõus, et Lottil ja Moul oli paberil siiski parem tiim. Kasvõi Ronaldo vanuski juba liiast. Loodan, et tehakse suvel ära rahaks. Kuna lihtsalt ta jääb paratamatult iga päev aina halvemaks ja ilma temata on tiim ühtsem. No ei meeldi need tähistused, kus tema autor ei ole. Sinna on kedagi uut vaja, loodeti Bale peale aga see on hullem juba kui Huntelaar omal ajal.
                        Ja no Benzemast ei hakka üldse rääkima, eriti kui veel on saada Morata.

                        Mängu juurde tagasi tulles, siis seekord võidab sellest paarist tiim, kes hävitab teise korralikult. No ei taha uskuda mingisugust vaevalist üheväravalist võitu. Pigem peksab üks teise psühholoogiliselt kasti.
                        Üldiselt on tiim hästi mänginud, kuid kui võtta ära need võidud, mis saadi põhimõtteliselt viimastel minutitel, siis ZZ pink väriseks korralikult.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Andesta mulle, aga ma lihtsalt pean, ma olen su postitusi siin jälginud 1-2 aastat ja ma olen ma olen vahel mõelnud su postitusi lugedes, et variant a- sul on väga halb päev ja nii edasi, variant b- sa oled igipõline reali vihkaja, kes leiab igas positiivses midagi sitta, alates ala iscost, kuni perezeni või kasvõi lõpetades zizuga( nagu sa praegu siin korraldad) Mina, kui reali fänn( keda ma olen viimased 25 aastat toetanud) ei ole kunagigi suutnud ennast panna vihkama barcat, no lihtsalt ei vihka! See mida te tegite viimasel elclassicol meiega oli midagi fenomenaalset, midagi, mida suudab ainult sinu barca! See mis tee olete korraldanud viimastel aastatel vuti väljakutel on olnud miskit, mida ilmselt mäletavad kõik( alates tika takast, lõpetades kasvõi psg mängu välja tulemisest ja nii edasi) Mul on austus barca vastu ja mul oli äärmiselt kahju isegi teist, mis juhtus teiega juvega( jah oli, ausalt)

                          Aga ma ei suuda seedida sellist laust lollust, mida sa korraldad siin hetkel( arvestades fakti, et sa pole enam 15 aaastane pubekas, kes avastas just barca ja vihkab reali) et sa ütled midagi säärast "Zizou ei ole treener kes suudab osata mänge võita oma mängijate valikuga jne. ZZ on teinud kõik, absoluutselt kõik, mis on olnud teima võimsuses, et tuua Real sinna, kus on harjutud olema, vutt on muutunud, vutt on muutnud kapitalismiks, vutt ei ole see enam, mis oli kui sa ilmselt sündisid( loe 80ndad?) jah see on kõik vale, on ja ma täiesti nõustunud sinuga. Aga tulla väita, et zizu ala umbes ainult sügab kotte pitchil ja naudib oma american expressi musta kredokaarti tänu rahamägedele on idiootsust, no lihtsalt idiootsus


                          Sama seis siin, pole kunagi Reali vastu midagi olnud, pigem olen alati Hispaania tiimide poolt olnud Euroopas, see fake rivaliteet kuskil kaugel Eestis on nii võlts kui olla saab. Olen oma sõbraga viimased 15 aastat üritanud iga CLi finaali vaadata, enamvähem traditsioon, ta on sama kaua Reali kui mina Barcelona fänn ja mingit jauramist ei ole. Aga see foorumiseltskond siin on allapoole igasugust arvestust, mingit normaalselt arutelu ei ole lihtsalt võimalik teha, sest ühelt või teiselt poolt tuleb varem või hiljem mingi täisdebiil arvamus ja ongi läinud.

                          Zidane on mängijana legend ja tema oskus meeskonda treenerina motiveerida on fantastiline, Real ei ole just alati olnud suhtumisega, et mängime viimase sekundini, ala Ferguson ja ManU, aga just Zidane'i tulekuga on see muutunud. Kui palju kordi on Real see hooaeg viimasel minutil välja tulnud, sellise seeriaga võidetakse tiitleid ja see on ka suuresti treeneri teha.
                          Kui nüüd saaks BBC ka asendada nooremate, tervemate ja rohkem motiveeritud meestega, oleks ka mänguline pool parem.

                          Kommentaar


                            Tänases ultra postis saadeti edasi juhised, et tänases heitluses ulatavad oma õla vennasklubi toetuseks Huntide Ultrad. Ühtselt õige ja Reaalse Madriidi eest! VAMOS REAL!

                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust

                              Sama seis siin, pole kunagi Reali vastu midagi olnud, pigem olen alati Hispaania tiimide poolt olnud Euroopas, see fake rivaliteet kuskil kaugel Eestis on nii võlts kui olla saab. Olen oma sõbraga viimased 15 aastat üritanud iga CLi finaali vaadata, enamvähem traditsioon, ta on sama kaua Reali kui mina Barcelona fänn ja mingit jauramist ei ole. Aga see foorumiseltskond siin on allapoole igasugust arvestust, mingit normaalselt arutelu ei ole lihtsalt võimalik teha, sest ühelt või teiselt poolt tuleb varem või hiljem mingi täisdebiil arvamus ja ongi läinud.

                              Zidane on mängijana legend ja tema oskus meeskonda treenerina motiveerida on fantastiline, Real ei ole just alati olnud suhtumisega, et mängime viimase sekundini, ala Ferguson ja ManU, aga just Zidane'i tulekuga on see muutunud. Kui palju kordi on Real see hooaeg viimasel minutil välja tulnud, sellise seeriaga võidetakse tiitleid ja see on ka suuresti treeneri teha.
                              Kui nüüd saaks BBC ka asendada nooremate, tervemate ja rohkem motiveeritud meestega, oleks ka mänguline pool parem.
                              Kui kaob Ronaldo, siis kaob ka enamus vihkajatest. Vähemalt minule ei meeldi Real ainult ühel põhjusel ja see on Ronaldo. Ta on lihtsalt niivõrd ebameeldiv MÄNGIJA (mitte inimene) - nutab, beibetab jne.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Eincc Vaata postitust
                                Vähemalt minule ei meeldi Real ainult ühel põhjusel ja see on Ronaldo. Ta on lihtsalt niivõrd ebameeldiv MÄNGIJA (mitte inimene) - nutab, beibetab jne.


                                Leia jalgpallur kes finaalis kaotades või parimat üritades peale mängu poleks teinud seda mida Messi ja Ronaldogi.
                                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X